reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Witajcie :) mogę się do Was przyłączyć? My z mężem także zaczęliśmy starania, trzy miesiące temu poroniłam byłam w 7 tygodniu ciązy. Ale nadszedł czas żeby zacząć starania :) Sądzę, że z Wami będzie łatwiej przeżywać te wszystkie chwile wyczekiwania na dwie kreseczki :)


witaj kochana , przytulam ;* przykro mi z powodu Twojej straty ,ja też poroniłam w 7tc....
Kochaniutka podaj termin Twojej @ to wpiszę Cię na listę staraczek , lista znajduje się na pierwszej stronie tematu w pierwszym poście ;)
 
reklama
Ritta bo sarkoidoza nie wymaga leczenia, chyba że to zaawansowane stadium to wtedy sterydy lub leki immunosupresyjne. Nie wiem jak to wygląda u Twojej siostry, jaki jest stopień zaawansowania.
 
Powiem szczerze ze ja pierwszy raz slysze nazwy tych chorob... ale to musi byc straszne :(

kobietka
skad Ty wzielas na enpr biale mleczko????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:


Witajcie kochane.
Ja mam dużo roboty teraz.. Ale szkoda pisania. :)

Myszencja - gratulacje, i uwierz, bo to dzieje się naprawdę. Trzymam kciuki za Was.

Kobietka - jak się czujesz?

Ja tak na chwileczkę, bo dziś cos cały dzien mnie mdli. Podczytuję Was jak tylko mogę, ale brak mi sił.

Kobietki przesyłam Wam bardzo duzo fluidek ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!
I cały czas trzymam za wszystkie starające się i testujące kciuki kochane.

Paulamc - witaj! I przykro mi z powodu Waszej straty, to przykre. Ale teraz mocno wierze, że Wam się uda ze wszystkim.

Ściskam Was mocno! ;);)

Ps. Zjadłam całego arbuza (1,5kg) :szok: , a i Anastazi teraz ja mam ten posmak w buzi..
 
Lisica widze ze masz spora wiedze na temat tej choroby. Moja siostra choruje juz kilka lat ale sterydow jeszcze nie bierze.

A mnie podbrzusze ciagnie. Ja juz chce niedziele !
 
Ritta może nie sporą ale wiem co nieco na jej temat i naprawdę bardziej bym poszła w stronę hashimoto niż sarkoidozy. Ja się nie chcę wymądrzać, nie zrozum mnie źle... Po prostu chcę coś podpowiedzieć bo przykro mi...:-(

Nadziejko ja też mam jeszcze 2 tygodnie, testujemy chyba razem? :tak:
 
paulamc witamy serdecznie :-) i współczuję straty :-( najlepiej rzucić się w wir porządków a późneij przygotowań świątecznych!!! :-) sprawdzony sposób.. chociaż ja tak się wkręciłam w akcję szlachetnej paczki że zapomniałąm o całym świecie i nawet tu rzadko zaglądam - także polecam bo wciąga strasznie :-) aż z tego wszestkiego nie było i nie ma czasu na starania :szok::-D
iwonka - oglądałam i beczałam!

uciekam pod prysznic i zaraz spać bo padam z nóg.. kurcze dziewczyny nie wiem czemu mi te testy owu nie powychodziły :-( może przez te moje antybiotyki nie miałam owu :-( ale w grudniu lecimy na całego.. i nie robię testów owu tylko tak jak przy mojej pierwsze córze - od początku lecimy na całego :-D
 
reklama
Do góry