reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

blue calego arbuza??? :szok: no to nocka na kibelku ;)

Ja tego pojac nie moge, dwie tabletki przeciwbolowe dawka 800mg (mam takie od lekarza przepisane) a glowa jak bolala tak boli i do tego zaczyna mnie bolec zdrowy zab (bol promieniuje) i oko :-( oby jutro bylo lepiej bo oszaleje!

Uciekam pod prysznic i do lozka. Dobranoc
 
reklama
blue calego arbuza??? :szok: no to nocka na kibelku ;)

Ja tego pojac nie moge, dwie tabletki przeciwbolowe dawka 800mg (mam takie od lekarza przepisane) a glowa jak bolala tak boli i do tego zaczyna mnie bolec zdrowy zab (bol promieniuje) i oko :-( oby jutro bylo lepiej bo oszaleje!

Uciekam pod prysznic i do lozka. Dobranoc

No całego..
Tak mi się chciało, że mój mąż oczy wybauszył, bo zazwyczaj nie jadam arbuza w tym okresie jesienno-zimowym. :)
Wiesz co, a teraz otworzyłaś mi oczy, że będę latać do kibelka w nocy wiecej.. :D

Weź sobie może cieplejszą wodę na miejsce gdzie Cię boli głowa, może trochę złagodzi, no i wycisz się, i spróbuj zasnąć. Obyś jutro lepiej się poczuła, bo takie bóle głowy są okropne. (Wiem cos o tym)..

Miłych snów. :) ;)
 
Fimkaaaa jak moooożesz nas katować w ten sposób - wyglądają obłędnie!!! i co ja mam teraz zrobić jak nic słodkiego w domku nie mam a ty takiej ochoty narobiłaś :-( zaraz mojego na CPN chociaż po jakąś czekoladkę wyślę bo nie wytrzymam :-D
lisica, nadzieja .. trochę szkoda że nie będę z wami testowała.. raczej szans nie ma :-D nawet testu nie kupuję :-(ale zrobiłam w tym miesiącu dobry uczynek to może bóg w dzieciach mi wynagrodzi :-D rzecz jasna w grudniu :-D ala moja była zasiana w okresie wielkanocnym to żeby była równowaga w przyrodzie drugie dziecię zasiejemy w okresie bozonarodzeniowym :-D
 
Witam Was serdecznie :biggrin2:

Przepraszam, że się jakiś czas nie odzywałam.

Chciałam podzielić się z Wami radosną nowiną...zobaczyłam na teście ciążowym II kreseczki :biggrin2:
Test robiłam z Allegro, ale nie paskowy, tylko kasetkowy płytkowy (czytałam, że pisałyście o problemach z testami z Allegro). Druga kreska pojawiła się bardzo szybko, choć jest jaśniejsza niż testowa, ale wyraźna.

W sumie dużo nie brakowało i miałam zrezygnować ze starania w tym miesiącu, bo ledwie skończyłam brać globulki. Ale najważniejsze, że oboje z mężem mniej się stresowaliśmy różnymi rzeczami. No i w końcu porządnie się staraliśmy w odpowiednie dni, a owulacja przyszła dzień później, a nie za wcześnie :biggrin2: Jeśli wszystko będzie dobrze, to termin będę miała na 5 sierpnia :biggrin2:

Gratuluję zafasolkowanym:
Kazimiera
Kobietka
i Myszencja

:-D



Witam nowe staraczki :biggrin2:
Ciesze się, że wszystkie pokłócone dziewczyny pogodziły się ze swoimi drugimi połówkami :biggrin2:

Iwonka ja też Cię namawiam na test lub betę, będziesz spokojniejsza. A najlepiej idź do lekarza. Może te tanie testy źle wychodziły? jesli nie jesteś w ciązy, to szkoda, że mąż na razie chce odłożyć starania. Chyba jest świadomy, że nie zawsze szybko zachodzi się w ciążę. Tym bardziej, że lat ciągle przybywa.
Po @ raczej nie jest mokro i są niskie temperatury.

Lisica czy Twój synek już jest zdrowy?


Blueberry współczuję mdłości. Za mną też ostatnio chodzi sok pomidorowy :biggrin2: Ale się najadłaś arbuza :-)

Ritta ciesze się, że córka jest zdrowa i wszystko skończyło się dobrze. współczuję siostrze.

Nadzieja oby po zabiegu pojawiła się szybko fasolka :biggrin2:

Fimka mam nadzieję, że zaraz pojawi się u Ciebie piękna owulacja :tak:

Paulamc przykro mi z powodu straty :-( Dzielna z Ciebie kobieta. Mam nadzieję, że nie będziesz długo czekała na ponowne dwie kreski, tyle, że tym razem ze szczęśliwym zakończeniem :biggrin2:

Inis ciekawa jestem jak wygląda Twój pokój po metamorfozie, na pewno super :biggrin2: Jak będziecie mieli na opłaty i jedzenie po tej wycieczce, to jedzcie, jeśli faktycznie to Wasze marzenie :)


Myszencja serduszko widać około 7 tygodnia ciąży, a do 10 trzeba zaliczyć pierwszą wizytę, żeby otrzymać becikowe.


Anulka mam nadzieję, że dobra passa między Tobą, a Twoim M będzie trwała długo :biggrin2: Widać hormony buzują Ci w ciąży ;-)
Gratuluję Ci potwierdzenia zdrowej fasolki na USG :biggrin2:


Caroline super, że tak pomagasz innym i inne osoby dzięki Tobie też się dołączyły :biggrin2:

Beata31 urodziłam się dwa dni przed Tobą :-D Super, że trafiłaś na dobrego lekarza, to połowa sukcesu.

Kobietka dbaj teraz o siebie i nie nadwyrężaj sił :biggrin2:


Niestety nie jestem w stanie wszystkim odpisać, za co przepraszam.
 
Hej. Jak zwykle jestem pierwsza:]
Węszę wysyp na sierpniówkach jak nic Już Myszencja, Kazimiera i Kobietka... a to dopiero pierwsza dni sierpnia:]:szok:

Ja wczoraj byłam z Nadią i z męzem u lekarza bo Nadusia coś za bardzo smarkała, ale jednak te inhalacje dają bardzo duzo bo od tygodnia ma tylko sam katar bez niczego. nie idzie jej dalej to najwazniejsze, 14 stycznia mamy alergologa zobaczymy czy wg ona nie ma jakiegos alergicznego:p
Pojechałam do lekarza bo nie chce zeby rodzice jutro mieli do mnie jakies pretensje na ty slubowaniu, w tamtym przedszkolu nie chodziła bo chora a w tym też ma nie pójsc bo ma katar? dlatego tez poszłam do tego lekarza zeby mi napisała ze nadia jest zdrowa i moze byc w przedszkolu a katar może być alergiczny bo testy miała robione jak miała 9 msc ..i wyszło jej wtedy tyko na nabiał:D lece do pracy laski baj baj
 
reklama
Witajcie z rańca.

Jak zwykle tu śniegu brak, ale za to jest okropny wiatr.
Tak jak posałam arbuza zjadłam i go zwróciłam.. Marzę o chwili kiedy pan K przestanie mnie wzywać.

Kwiatuszek
Moje gratulacje! :) jak miło z rana czytać takie wiadomości. :) no i spokojnych 8mcy. ;)

Katka
Dobrze, że ten katar to nic poważnego, no i jutro super chwila, pasowanie na przedszkolaka. ;) udanego dnia w pracy Ci życzę. ;)

A ja kobietki uciekam..
Ściskam wszystkie mocno!
I fluidki przesyłam ~~~~~~~~~~~~~!
I za wszystkie kciuki trzymam!
;)
 
Do góry