reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Inis dziekuje ze pytasz.Oczywiscie ze czekam do niedzieli:tak: korci mnie strasznie ale dam rade.Wczoraj wieczorem wyladowalam na SORze bo mi sie zaslablo a Maz nie wiedzial co zrobic wiec zadzwonil po pogotowie dostalam kroplowe i do domku.W nocy znow strasznie bolaly mnie (.)(.) pol nocy przelazilam
 
reklama
Mój co rano pyta jak moja gorączka. jak mu opowiadam to słucha z zainteresowaniem.

A wczoraj stwierdził że mnie już"zapylił"bo sie strasznie wsciakałam na niego wieczorem a on chodzis i sie cieszył i z tekstami do mnie"co kopie już'
takze g=fajnie ze go to interesuje;-) Wcvzoraj ugotowałam jajek na twardo zeby mala na kanapke do szkoly miala i jemu tez zrobilam a ze wczesniej mu opowiadałąm o tym ks Sroce to sie pytał czy to te zapłodnione jajka;:szok:
 
Domka dziekuje.Kiedys jak jeszcze nie wiedzialam co mi jest to balam sie strasznie teraz podchodze do tego na luzie.jak bylam w ciazy z corka to na poczatku tak raz dwa razy w tygodniu bylam na SORze na przymusowej kroplowce:no: Potem na obserwacji na oddziale ginekologicznym ale okazalo sie ze na Dziecko nie mialo to wplywu i na szczescie moglam 9 miechow siedziec w domku;-)
 
Ja też czesto mdlałam. Aż teraz jak zajde w ciąze to bede bała sie samochodem jeżdzic... Przezuce sie na autobus bo tam zawsze ktos moze pomóc...
 
A tez masz jakies choroby serca?
Inis mam nadzieje ze masz racje bo w pierwszej ciazy tak bylo.A moze po prostu mojemu serduszkowi znow cos nie pasi, chociaz wolalabym opcje numer 1 :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kochane:)

Inis u mnie wie moj oczywiscie rodzice i rodzenstwo...no i moja mama nie wytrzymala i pochwalila sie siostrom...jak i z Fabim...o reszcie nie wiem...no i paru znajomych naszych wie...nie spiesze sie do wszystkich dowrliedza sie z czasem...
 
Do góry