reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

kobietka to ja trzymam mocno kciuki &&&&&&&&& na pewno wszystko bedzie dobrze
Anulka ciesze sie bardzo ze juz jest dobrze:tak:
 
reklama
Kobietka - trzymam mocno kciuki!
I ja wierze, że wszystko bedzie dobrze!
Kochana pisz po wizycie jeżeli tylko będziesz mogła. ;)

Anulka - i odrazu lepiej mi na sercu kiedy wiem że u Ciebie wszystko zaczyna sie układać. Ciesze sie :*
 
Dzisiaj na uczelni jedna dziewczyna ogłosiła, że jest w ciąży. Wpadła. No jak to jest, że jak człowiek chce to musi czekać a ona sobie zaszła z jakimś kolesiem poznanym na baletach 3 miesiace temu. Niby sytuacji nie zazdroszczę (w sensie ojca dziecka) ale jakoś mnie to podłamało.
 
inis no to niezla sytuacja:):):) ja tez mam taka kolezanke:) na początku było zszokowana ze zaszla....potem już się oswoila z sytuacja....ale maleństwo prześliczne:):):):)
 
Dzisiaj na uczelni jedna dziewczyna ogłosiła, że jest w ciąży. Wpadła. No jak to jest, że jak człowiek chce to musi czekać a ona sobie zaszła z jakimś kolesiem poznanym na baletach 3 miesiace temu. Niby sytuacji nie zazdroszczę (w sensie ojca dziecka) ale jakoś mnie to podłamało.

Inis
Nie ma czym sie podłamywac.
Przecież do testowania jest u Ciebid jeszcze 6 dni, a po za tym ty masz zawsze dobre nastawienie.
Zobaczysz, że Ty tez juz niedługo będziesz mogła ogłosić tą nowinę.
Musisz wierzyć, że się uda.
Organizm każdej kobiety funkcjonuje inaczej kochana. Jednym udaje się po roku drugim udaje sie za pierwszym razem. Najważniejsze, zeby myślec pozytywnie, nie załamywać się, i korzystać ze staranek.
Uśmiechnij sie kochana.
Ja przesyłam fluidki i trzymam za Was wszystkie kciuki!!

:* no nie podłamuj się, już juz, kąciki ust uniesione? Nie? To na co czekasz? Ale kochana, nie nie, nie podnosimy kącików ust z przymusu! Tak, tak widzę tą Twoją minkę, nie ma smutków, smutkom mówimy dowidzenia. Tak, dokładnie, uśmiechasz się? Jeszcze nie? No myślałam.. Głowa do góry, czarne myśli przegonione? O dokładnie o to chodzi, teraz głęboki wydech i myślimy o przyjemnych rzeczach. Tak i teraz ma byc uśmiech i wiara w dzien w którym Ty rownież ujrzysz dwie kreseczki i będziesz najszczęśliwsza.
Ja wierze, inne wierzą więc zobacz ile wierzy, teraz ty uwierz i mniej nadzieje.
Widzę uśmiech :* :)
 
Dzisiaj na uczelni jedna dziewczyna ogłosiła, że jest w ciąży. Wpadła. No jak to jest, że jak człowiek chce to musi czekać a ona sobie zaszła z jakimś kolesiem poznanym na baletach 3 miesiace temu. Niby sytuacji nie zazdroszczę (w sensie ojca dziecka) ale jakoś mnie to podłamało.

Inis nie od dzisiaj wiadomo, że łatwiej mają te, które wpadają i to nierzadko młodociane na dyskotekach, potem nie chcą dziecka, a te które chcą zostać mamusiami - życie im utrudnia. Nie ma co się tym faktem załamywać. Najlepiej nie zaprzątać sobie tym głowy tylko myśleć w tym przypadku o sobie i tym co ja mogę zrobić dla siebie ku starańkom :)
 
reklama
Wiem, że tak jest dziewczyny ale powiem Wam szczerze, że coś mnie trafiło jak usłyszałam jej podejście. Lubię ją, jest trochę mało odpowiedzialna moim zdaniem ale to miła i sympatyczna dziewczyna. Tylko jak dzisiaj usłyszałam "no wpadłam, cholera, wcale nie mam ochoty na to dziecko ale co zrobię? Przemek mówi, żeby oddać do adopcji skierowanej, no zobaczymy jeszcze... w końcu on też ma prawo decydować. Wkurwia mnie to, bo jeszcze w tyle miejsc chciałabym pojechać!". Ona lubi podróżować, często gdzieś wyjeżdza. Ehh ciężko się tego słucha po prostu :)

blue - Twój post autentycznie poprawił mi humor i sprawił, że się uśmiechnęłam. Dziękuję ślicznie kochana, jesteś niezastąpiona :yes:
 
Do góry