reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Pieknie Caroline aż sie wzruszyłam czytając twój post.


No u mnie fasolka po bretonsku ;-)

Kurde jajniki mnie bolą sluz o konsystencji białak z jajka miałam jednego dnia troszke i tyle;-/// Kurde idy zjesc to siemie. Może jeśc do 2 razy dziennie??
 
reklama
Caroline
Super pomysł. I naprawdę takie akcje bardzo wiele znaczą. Tak mało wystarczy, aby namalować uśmiech na twarzy potrzebujących. Magiczny jest ten czas, kiedy dzieląc sie z innymi, sprawiamy radość.
Może zepnę tyłek ze znajomymi i zrobimy fajna paczkę. Zapytam bratowej mojego męża, może zna taka rodzine, która potrzebuje. To jest pomysl!


Iwonka
Leć i się relaksuj. :)

Anastazi
Ja np tez słyszałam ze lepiej takie pieniądze odkładać co miesiąc u siebie nawet na konto oszczędnościowe lub do tak zwanego "sejfu" w domu niż płacić w miejsce gdzie za chwile może sie okazać, ze to wszystko fikcja, lub np, na starość, ze tych pieniędzy nie ma, bo sie nie dostanie..
Opinie są podzielone.

Domka
Ja fasolkę miałam w sobotę. Pychota :)
 
Ostatnia edycja:
JA tez nie oplacam zadnych skladek w Polsce bo wiem ze nigdy nie zamierzam tam wracac i tak jak Iwonka odbieralabym to za moja osobista porazke.Planujemy tu juz zostac na stale i oplacamy sobie skladki tutaj
 
iwonka-biedronka a długo już mieszkasz za granica?


ja w sumie tez nie mysle o powrocie ale nigdy nic nie wiadomo.........



blue i wlasnie o to mi chodzi....ze ja będę placic a za 30 lat się okaze ze przepisy się zmienily i mi się już nie będzie nalezalo...i wszystkie pieniądze h....uj jasny strzeli........
 
Jeśli słaba jakość spermy jest Waszym problemem, poczęstuj swojego partnera kawą (lub napojem z kofeiną) dwie godziny przed współżyciem. Kofeina polepsza parametry spermy.

To z Ovu
 
Ostatnia edycja:
Jestescie uzalezniajace ;) ide i ide i za chwile wracam ;)

anastazi moj maz jest tutaj urodzony, pracuje w tej samej firmie juz 6 lat a ja z dzieciakami mieszkam od marca 2011 w Niemczech.
Chcielismy zyc w Polsce ze wzgledu na dom ktory wyremontowalismy i na rodzicow. Skonczylo sie na tym ze moj D jezdzil do pracy systmem 2tyg DE 2PL tygDe 1PL 7tyg DE 1PL. Decyzja co robimy? Przeprowadzka. I powiem Ci ze to byla najmadrzejsza decyzja podjeta w zyciu. Skladki oplacamy caly czas, jakos tutaj sie bezpieczniej pod tym wzgledem czuje. W Polsce nie mialabym odwagi oplacac sobie skladek, za duzo kombinatorstwa.

Domka czytalam to dzisiah na Ovufriend ;) to jest podobnie jak w przypadku pomidorow nie kazdy lubi kawe ;)

Za mna dzisiaj pol dnia kawa chodzila, wkoncu ja zaparzylam wypilam lyk i wylalam, bleeeee

Akcje charytatywne sa super pod warunkiem ze trafia do wlasciwej rodziny. Ja wlasnie przed swietami oddalam wozek i lozeczko takiemu mlodemu malzenstwu na ktorych cala rodzina sie wypiela :) moglam sprzedac ale wolalam oddac :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Anulka owulacja najczęściej występuje 12-14 dni przed miesiączką, czyli u Twojej koleżanki przy krótkich cyklach 11-13dc a długich 16-18dc.
Najlepiej jakby się starała od 10 do 18 dc to powinna trafić :)

jesli od wczoraj ma @ i wyliczajac z kalkulatora wychodzi eby od 4-10 grudnia sie starala to nie za szybko?

przeliczylam akurat tak wychodzi i tak doradzilam :)
dziekuje ritta jak zawsze niezastapiona :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Anulka a opcja z telefonem? Ja mam w moim PeriodTracker i on mi pokazuje kiedy sa dni plodne a kiedy nie. Moze to jej pomoze.
 
hej dziewczynki mój beżowy śluz jest dziś już blado beżowy , wczoraj był ciemniejszy , czekam na męża , zjemy obiadek i jedziemy do gina zobaczymy co powie , zaczynam się denerwować z lekka oby wszystko było dobrze trzymajcie kciuki ;)
 
reklama
iwonka ja np korzystalam :) ale ona nie wiem czy sie polapie hehe choc w moim wieku jest to tak jakby wogole tego wszystkiego nie kumala hehe

uciekam dalej obiadek tworzyc choc mama pomodorowke zrobila jak bylam u fryzjera, mialam kapuste wiec zrobilam taki bigosik jak ostatnio ale smakowo inny wyszedl hehe podduszone miesko mam jeszcze tylko dokonczyc i ziemniaczki... a matula mi firaneczki bedzie szyc:)

milego popoludnia zycze:)
u mnie dzien sie super zaczal Luby przed praca obudzil mnie przytulankami hehe lubie takie poranki :) i nie powiem ogromna poprawa:) wczoraj nie robilam nic tylko odpoczywalam on wszystkim sie zajal:) i jest ok...oby tak dalej:)
 
Do góry