reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Ritta przyznaje masz rację :zawstydzony: przepraszam jeżeli starające się kobietki źle się poczuły, przez te posty.

Iwonka może zatestuj, no i ten dzien dla Ciebie super, takie domowe spa.
Wiesz aż sama jestem ciekawa, co Twój organizm chce Ci powiedzieć, przez to ze tak to wyglada u Ciebie.
 
reklama
Iwonka i bardzo dobry pomysl.Czas tylko dla siebie tez musi byc:tak: a mnie cos na czytanie dzisiaj wzielo.....mniammmm pomidorowa tez dzis wieczorkiem robie bo na obiadek spaghetti carbonara mam;-)
Rob tescik bo czekamy na dobre wiesci.Nawet nie wiesz jak bym sie cieszyla razem z Toba...trzymam kciuki baaardzo mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Nie no serio ;) pomidorki tak dzialaja :)

Mierzlam przed chwila temp w ustach mam 37,2, taka tez mialam wczoraj a normlanie mam 35,5
Jesli to nie jest fasolka to cysta albo cos serio mi dolega :( czuje ze i tak czy owak bez wizyty u lekarza sie nie obejdzie.
 
A wiecie ze jedzenie pomidorow i przetworow pomidorowych wplywa rewelacyjnie na jakosc spermy??? :D

Wiesz co Iwonka, przyznam sie tez Wam, ze mój maż to nie lubi pomidorów. A z pomidorów to może jedynie ketchup, albo pomidorowa..
:zawstydzony:
Ale za to ja potrafię jeść je kilogramami. :D wiec nadrabiam.. Tylko ze wtedy jemu jakości spermy to nie poprawi :D

EDIT :
A ja bardzo bym chciała, zeby to była fasolka u Ciebie i nic innego, wiec trzymam kciukasy i to bardzo mocno!
 
Blueberrry a to Twoj objaw ciazowy czy ogolnie lubisz pomidory?
Bo mnie od kilku dni meczy chcica na sok pomidorowy i cholera mnie bierze bo mi sie skonczyl a M wraca dopiero o 16.30 i wtedy jade kupic zapas
 
hej misie zaraz was nadrobie ale potrzebuje pomocy: moze ty ritto pomozesz lub inna kobietka:)
mianowicie
kolezanka moja stara sie o dzidzie juz ponad rok miala cykle 28dni teraz jej sie zmienilo i ma od 25-30 dnia...pomoze ktoras kiedy moga byc dni plodne?
jesli chodzi o tempke testy owu itp ona raczej zielona jest choc syna ma ktory ma 12 lat (wpadka w wieku 17) pomozecie??
 
Ja też uwielbiam pomidory i wszystko co pomidorowe, a mój tak trochę mniej niestety, ale chyba będę musiała jakoś przemycić do jego diety większa ilość pomidorów:-D
 
reklama
Blueberrry a to Twoj objaw ciazowy czy ogolnie lubisz pomidory?
Bo mnie od kilku dni meczy chcica na sok pomidorowy i cholera mnie bierze bo mi sie skonczyl a M wraca dopiero o 16.30 i wtedy jade kupic zapas

Przed ciążą uwielbiałem jeść pomidory, gdy zaszłam opychałam sie nimi i dosłownie jadłam kg dziennie plus sok pomidorowy musiał byc, pamietam jak mój tata przyszedł do nas, a dzien wcześniej poimprezowali z mama, a wiedział ze ja miałam z 5 litrów soku to przyszedł do nas i szukał.. I wyszło na to ze musiał obyć sie bez soku bo ja wydudlałam 5 l w dwa dni..
Teraz jakoś tak mniej ich jem.. Ale byc może dostarczyłam odpowiednia ilośc i teraz zapotrzebowanie spadło..
 
Do góry