reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

karolaq8 witaj:):):)mow co cb????jak samopoczucie??pozazdroscic teściowej:) moja tesciowka jest w wieku mojej babci wiec balety to tylko o 20 przy M jak Milosc hahaha:):):)
 
reklama
Hej laseczki;)
Tak czytam zaleglosci poruszyliscie temat o ktorym z moim rozmawialam wczoraj mianowicie mieszkanie:)wynajmujemy obecnie ale tez doszlismy do wniosku ze nie oplaca sie pchac kasy komus jak za polowe tego bedziemy miec rate kredytu:) do tego moj ukochany przyznal sie ze chcial mi zrobic niespodzianke i kupic dzialke a jest fajna:)i postawic domek choc on wolal blok(mieszka w nim od zawsze) ja znowu mieszkalam w domku...wiec moze tez ruszymy cos z tym:)

A tescie ehh mam niedaleko do nich na poczatku ingerowali ale teraz troche mniej bo on sie postawil...mysle ze tesciowa nie chce zle ale bez przesady:)moze chodzi o to ze to ja odeszlam dalej z domu bo do swoich rodzicow mam 60 km...tesciowka mi powiedziala ze jak bedzie miec cos do mnie powie mi w oczy i ja mam to samo zrobic ale chyba nie bede w stanie...nk to bylo by na tyle:) uciekam jedzonko zrobic moim panom...
Pozdrawiam
 
oj to prawda....nie ma co pchac pieniędzy komus do kieszeni i lepiej przenieść się na swoje....przynajmniej wiesz za co płacisz i nie martwisz się ze za miesiąc dostaniesz wymówienie....no chyba ze ktoś nie placi rat za kredyt...to już nie ma zmiłuj...my nigdy nie braliśmy pod uwagę budowy domu, za mało odwagi mamy:) wolimy kupic cos do zamieszkania od razu...ew do remontu...:)
 
Ritta nas pewnie to samo bedzie czekac...ale wole placic do banku niz za nic facetowi i oplacac mu mieszkanie...a ja i tak bede bez niczego a jak sie splaci kredyt kiedys to bedzie nasze:)dzieciom tez cos trzeba zostawic:)
 
Anulka - pewnie, też tak myślę.
U nas (jeśli pojawi się druga pociecha) będziemy myśleć o zmianie mieszkania. Ale to pewnie najwcześniej za 3-4 lata. I zobaczymy czy będzie nas na to stać bo niestety mieszkam w mieście gdzie chyba są najdroższe mieszkania w kraju.
A chciałabym żeby dzieci miały swoje pokoje bo to za duża różnica wieku. Poza tym człowiek przyzwyczaja się do luksusu ;-)
 
anastazi przyznaje, brzmi to kosmicznie a nawet jest to przerażające. Będę mieć wtedy 68 lat.
Ale pewnie postaramy się go spłacić wcześniej. Zobaczymy co życie przyniesie.
 
reklama
Witam dziewczyny po weekendzie!
Jeżeli chodzi o teściów to moi są specyficzni - teściu gotuje, sprząta, zajmuje się domem a teściowa wieloletnia główna księgowa dużej firmy teraz zajmuje się kurami, grządkami a jej wakacyjne hobby to zbieranie mali :szok:. Ale bardzo nam zawsze pomagali, dzięki nim mamy małe mieszkanie, które kiedyś za grosze teściowa kupiła a teraz przepisała na nas. Kiedy wróciłam do pracy po urodzeniu synka teściowa się nim zajmowała przez rok - dopóki nie poszedł do przedszkola jako 3-latek. Często też zapraszają nas na obiad - więc jak dla mnie rewelka;-). Jestem im naprawdę bardzo wdzięczna.

Jeżeli chodzi o "starańko" to u mnie wynikła dziwna rzecz, mianowicie wczoraj w 11 dc ok godz. 20:00 test owulacyjny wyszedł pozytywnie więc dziś mam chyba owulację - nie za wcześnie? W ubiegłym m-cu test owulacyjny wyszedł pozytywnie w 13 dc. No ale nie ważne. W sobotę i niedzielę było przytulańko więc mam nadzieję że coś z tego będzie. :-)
Ciekawe czy mamy szansę na dziewczynkę? A jak u Was?
 
Do góry