reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

ritta może plemniczki przetrwają i zaczekają cierpliwie, jeszcze nic straconego.


jeśli któraś ma jakieś pytania dotyczace testów owu, śluzu, wykresów, temperatury to walcie jak w dym, chętnie podzielę się swoją wiedzą nabytą przez ponad roczną edukację na forum :-)
 
reklama
Karola dzieki :) Mam nadzieje ze poczekaja a z coreczki bardzo bym sie ucieszyla.
I z checia skozystam z Twojego doswiadczenia, bede pytac :)

A jak u Ciebie ? Jesli dobrze pamietam leczylas infekcje.
 
Rita w sumie to źle wtedy zrozumiałam Gina, dziś dzwoniłam do niego dokładnie wypytać o to co wyszło mi z tego badania czystości pochwy bo jak wtedy do mnie dzwonił to połowy nie słyszałam bo akurat byłam w pracy, a w pokoju nauczycielskim jest często głośniej niż na pasie startowym pod przelatującym jumbo jetem :eek:

no więc wyniki ogólnie mam dobre, trochę za dużo leukocytów, dla przecietnej Kowalskiej ten wynik był by ok ale dla kogoś kto chce podejść do HSG wynik musi być idealny i stąd te leki by do czasu kolejengo podejścia do HSG wszystko było idealnie.

ale najlepszą wiadomością było to, że nie musimy odpuszczać starań, niby czytałam w necie, że w czasie stosowania globulek nie wolno współżyć, że najpierw należy wyleczyć infekcję bo w razie ewentualnego zapłodnienia infekcja może być groźna dla płodu itd no i po tym wszystkim miałam doła, że owulacja się zmarnuje :-( ale Gin mnie podniósł na duchu, powiedział, że przecież żadnej infekcji nie mam i kazał się normalnie starać :tak:

biedny mąż a już się cieszył, że będzie miał spokój i nie będę go molestować, hehe :-p
 
Karola, niech nie narzeka. Nie jeden maz chcialby taka molestujaca zone :) To fajnie ze nie musicie odpuszczac cyklu. Zawsze to jakas szansa i nadzieja ;)
 
Właśnie ustawiłam suwaczek - powoli uczę się obsługiwać gadżety forum.
Następna @ 6.11.13 r. Owu 23-24.11.13 r. Uczyłam się obserwować objawy ok. roku. Zobaczymy co z tego wyjdzie :szok:
 
Karola, niech nie narzeka. Nie jeden maz chcialby taka molestujaca zone :)

ritta to samo mu powtarzam :tak:

albo mam jakieś omamy albo znów piknął mi prawy jajnik :szok:

omg, jejciu, oddam wszystko by owulacja była wreszcie z prawego jajnika :tak: może wreszcie drań się obudził :confused:


fimka ja obserwuje swoje ciało od roku i wiem, że... nic nie wiem... cykle nadal w cały świat :zawstydzona/y:

ale mam nadzieję, że u Ciebie jest inaczej i Twoje obserwacje ułatwią Ci zajście w ciążę, powodzenia;-)
 
EEEEeee... Ale tylko śluz i dokładną długość cyklu :/ Bez temperatury :/
To już nie tak extra :p Moim marzeniem jest zrobić w tym roku wszystkim urocze karneciki pod choinkę, na których znajdą: "zostaniesz babcią", "zostaniesz ciocią", "zostaniesz dziadkiem"... ACH! Rozmarzyłam się! :-)
 
fimka super pomysł z tymi karnecikami :tak:

kurcze szukam takiego filmiku jaka była reakcja przyszłego dziadka na wiadomość o dziecku, ech super to było, wpisuje na rózne sposoby i nie mogę znaleźć :-(


aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

maaaaaaaaaaaaaaaaam


http://www.youtube.com/watch?v=eGwEylYt-pY&hd=1

za każdym razem gdy to ogladam to uśmiecham się od ucha do ucha i mam łzy w oczach.:sorry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Karola bardzo fajny filmik, wzruszajacy.

A ja wam cos powiem. Moja siostra czasem bawi sie w stawianie tarota. I wylszlo jej ... ciaza w rodzinie ! Nikt nie wie ze sie staramy :)
 
Do góry