reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Ktoras jeszcze ma jeszcze takiego lenia jak ja???

U Nas sniegu nie ma ale rano ciut zimna +0,4*C i sloneczko swiecie.
 
reklama
Adelo jak przeczuwasz ze cos moze byc nie tak to lepiej sie wybrac na badania...Nie ma sie co smutac na pewno wszystko sie ulozy i bedziesz drugi raz szczesliwa Mamusia.
Fimka za Ciebie tez baaaaaardzo mocno trzymam kciuki:tak:
Iwonka tez mam dzisiaj lenia. Kompletnie nic mi sie nie chce a tu musze wstawic pranie, popakowac kilka szafek z ciuchami, ksiazki itd nawet nie chce o tym myslec. U mnie tez sniegu nie ma nawet sloneczko wyszlo ale jakos specjalnie cieplo to nie jest
 
Ostatnia edycja:
Ktoras jeszcze ma jeszcze takiego lenia jak ja???

U Nas sniegu nie ma ale rano ciut zimna +0,4*C i sloneczko swiecie.

Oj ja mam i to jakiego..
Niech ten leń sobie juz pójdzie..
Bo niechcę mi sie lenić już, a sie lenie.. :)



Adelo - popieram dziewczyny, idź do lekarza, przebadaj sie, i badz spokojniejsza. No i pozytywne myślenie i nastawienie to podstawa. Trzymam mocno kciuki.

Fimka - trzymam kciuki i oby wszystko było dobrze kochana! :)
 
Ritta pisała tez o ziółkach ojca Sroki - czytałam o nich.
Jak lekarz nic mi nie przepisze, to będe je piła od następnego cyklu :tak:

Fimka - moja siostra piła zioła o. Sroki. Pewnie już doczytałaś że one stymulują owulacje. Siostra mówiła, że po nich wyraźnie czuła bóle owulacyjne i miała nawet plamienia okołoowulacyjne. Dokładnie wiedziała z którego jajnika była w danym cyklu.
 
Adelo możesz smucić ile wlezie. Po to tu jesteśmy :tak:
Chodzi mi jedynie, żebyś się nie nastawiała negatywnie bo to nie pomaga. Jeśli masz wątpliwości odnośnie swojego stanu zdrowia to może rzeczywiście idź do lekarza, zrób podstawowe badanie. Może to cię uspokoi i da siłę do działania :-)

Nie lubię się po prostu narzucać - taka już jestem ;)

Jak nie w tym cyklu, to po Nowym Roku udam się w pierwszej kolejności na podpatrzenie tych pęcherzyków, bo chyba od tego trzeba zacząć najlepiej. Ja nie wierzę, w to, że skoro ma się dwufazowe wykresy (a mam już prawie 30 cykli spisanych), to do owulacji na pewno dochodzi, nawet jakby progesteron po owulce był dobry.. Mam torbiele w lewej piersi i kiedyś z tego powodu sprawdzałam sobie niektóre hormony - PRL wyszła mi trochę zawyżona, ale stwierdziłam, że nie będę jej zbijać, bo może do owulacji dochodzi, więc po co mam na razie coś mieszać w organizmie. Estrogeny miałam dobre do czasu. Ponad rok temu badałam to w przy owulacji wyszły mi raz ponad normę (norma była 200 coś, a mi wyszło ponad 400) - więc już zaczęłam myśleć, że może endometrium mogę mieć jakieś za grube. Lekarze mi nigdy nie mówili, że coś tam widzą np. jakieś torbiele czy grube endometrium, bo wcześniej się nie starałam, a sami nie wiem czy by coś powiedzieli - ja też nie pytałam. A tak ponadto kiedyś przypadkowo trafiłam na audycję w TV gdzie mówili o Endometriozie - nie wiedziałam co to jest, ale objawy wypisz wymaluj JA :/ przede wszystkim chodzi o te wszystkie dziwne bóle w okolicach miednicy mniejszej. Oj miewałam takie :( Ostatnio jakby mniej już odczuwam takich bóli, ale myślałam, że może skoro wychodzą mi te wykresy, to jednak do owulacji dochodzi... Bo w jaki sposób Endometrioza może utrudniać zajście w ciąże? Chodzi o to, że może blokować owulkę czy o inne kwestie też chodzi?

Ritta, i inne dziewczyny, które mogą się ustosunkować do mojej odpowiedzi - będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi:tak:
 
blue a ja mam takie pytanie....wyprawke dla dzidzi będziesz kupowala w Polsce czy u siebie???tzn...wozek, lozeczko itp....

Wiesz co patrząc na ceny tutaj to mam zdanie podzielone.
Bo łóżeczko to kupie chyba tu, ale jeszcze będę podpatrywała ceny w PL. A z wózkiem to mam problem, bo mi sie strasznie podobają cos na podobe tego http://www.barnvagnar-webbutik.com/produkter/barnvagnar/baby-merc-q7-deluxe-barnvagnar-3-in-1.php ale to droga inwestycja.. Bo aż prawie 5000 kr
A w PL nie ukrywamy ze tyle samo kosztują. Zastanawiam sie jeszcze nad kupnem tutaj z takich stron na podobe jak w PL z Allegro.
A Ty?
 
Adelo jak przeczuwasz ze cos moze byc nie tak to lepiej sie wybrac na badania...Nie ma sie co smutac na pewno wszystko sie ulozy i bedziesz drugi raz szczesliwa Mamusia.

Aschlee sęk w tym, że to starania o nasze pierwsze, więc tym bardziej stresujące ;-)

Fimka no właśnie latka lecą, też chce mieć przed 30 :-), a w styczniu już 29 idzie... No coż za późno poznałam męża ;)
 
Ritta, i inne dziewczyny, które mogą się ustosunkować do mojej odpowiedzi - będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi:tak:

I. Endometrioza najczęściej blokuje pękanie pęcherzyków z komórka jajową.
II. Przy endometriozie może dochodzić normalnie do ovu, ale zarodek ma często problemy z zagnieżdżeniem.
60% kobiet z endometriozą zachodzi po jakims czasie w ciążę, jednak często stymulując i monitorując owulację ;-)
Czytałam dużo na ten temat, bo sama mam u siebie podejrzenia o nią...
 
reklama
patrzyliśmy na te wozki 3w1 na allegro i z tego co pamiętam to 1500 zl mniej więcej chodzily....ale z allegro mam dosyć mieszane doświadczenia i wolalabym w sklepie kupować takie rzeczy....a tam wiadomo droższe...jak będziemy teraz na swieta to pochodzimy trochę i się porozgladamy jakie ceny....ale zas nie wiemy jak będzie z przyjazdami do polski potem....bo nie chce w czerwcu czy maju jechać jak będę "wielka" :):):):):):):) a brat meza zas robi wesele ale jeszcze nie wiemy kiedy...mowa była o kwietniu albo maju....no i jesteśmy poki co w kropce...ja najchętniej to wozek bym kupila teraz jak będziemy a reszte u siebie...ale czy to nie za wcześnie.....
 
Do góry