reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Iwonka odpocznij, będzie dobrze, może to ze stresu. Aha, pytałaś o sląsk - mieszkam w Zabrzu, ale pochodzę z Wielkopolski;-)

Kobietka, mam nadzieję, że już wszystko będzie dobrze.

Dziewczyny, pogoda okropna, więc chociaż my musimy trzymać fason i nosy w górę:tak:
 
Domka moja ma 3.5 ;-) ale instrumenty szanuje w domu juz byl moj keyboard ale jest juz wiekowy i troszke zepsuty;-) jest tez gitara i skrzypce. A stwierdzilam ze i ja sobie pamiec odswieze i przypomne lata szkoly:-D
 
U nas też instrumenty muzyczne na topie od fletów przez trąbki, gitary, po keyboard i perkusje :-D chciałabym żeby synek się uczył gry na gitarze, póki co jest wielkie zainteresowanie i nawet mąż go uczy chwytów. Zobaczymy...
Dobrej nocy!
 
Hej:]
Nie dam rady was nadrobic:D
Wpadłam się przywitać bo wczoraj nie miałam siły xd pobalowałam troche z koleżanką na tym dancingu, super było, dawno się tak nie bawiłam:]
wróciłam do domku o 3 a mój mąz obudził mnie dopiero przed 12:p
dał mi pospać ale mimo wszystko był zły że pojechałam...ale długo sie nie gniewał bo jak mała poszłą spac w niedziele o 14 to się troche poprzytulaliśmy xd
Lece dziewczynki może uda mi sie z pracy cos naskrobać, dziś Nadia jedzie ze mna:D
bedzie chodzic do tego przeszkola w którym ja pracuje;D
 
Witajcie! :-)

Jak to z początkiem tygodnia bywa, dopadłam się komputerka więc mogę napisać codziennego, porannego posta :) Wiem, że nie wszyscy lubią poniedziałki ( The Boomtown Rats - I Don't Like Mondays - YouTube ) ale teraz mamy pole do popisu. Możemy sprawić, że początek tygodnia również będzie radosny :yes: Za dzisiejsze zadanie uważam... zrobienie prania. Serio. Mam TAKĄ górę brudnych ubrań, że chyba już coś się w niej rusza ;-) Nie wiem jak to się stało, bo nie zapraszaliśmy nikogo bezdomnego :-D ani nie biliśmy się z gównem :-D a po weekendzie jest tego cała tona. Jeśli Wy kochane macie czyściej niż czysto to możecie dzisiejsze zadanie uważać za zrobione. ALE - nie ma tak łatwo! :eek: Prawdziwe zadanie polega na tym, aby każdej osobie z którą dziś rozmawiamy powiedzieć dobre słowo. Bez ściemy kochane... pani w banku może mieć śliczną apaszkę a pan w kiosku na pewno uśmiechnie się słysząc coś więcej od klienta niż "dziękuję". Pokażcie, że są jeszcze dobrze wychowani ludzie na świecie i jesteśmy to my :-)
Na uśmiech na twarzy podziała ta oto morda:
maly-szczeniaczek-cudowny-likely-pl-3f24309f.jpeg

Oraz chinol pasujący do obrazka i (jakże bardzo) do życia:
"Każdą stresującą sytuację traktuj jak szczeniak - jeśli nie możesz tego zjeść lub się tym pobawić, po prostu olej to i idź w swoją stronę".

Miłego dnia staraczki! :-)
 

Załączniki

  • maly-szczeniaczek-cudowny-likely-pl-3f24309f.jpeg
    maly-szczeniaczek-cudowny-likely-pl-3f24309f.jpeg
    26,6 KB · Wyświetleń: 22
reklama
I ja sie witamz rana:) Zmierzylam tempke i mialas isc dalej spac,ale jakas taka wyspana jestem:szok: Przez weekend sie za bardzo nie udzielalam, ale jestem na biezaco, bo was podczytywalam z telefonu:p

Katka super, ze imprezka sie udala i sie wybawilas:))

Inis ciacho jak zawsze rozweselajace i nawet poniedzialek juz nie taki straszny:p
 
Do góry