reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

kobietka odpoczywaj!!! test robilam 20tego ale to ten ktory kupilam w necie (nie mam do niego zaufania przez komentarze sprzedajacego). Ja nawet nie wiem gdzie na te Bete isc? W Polsce bez problemu tutaj, nie mam pojecia jak to wyglada...
 
reklama
Iwonka bete chyba w kazdym landzie robia normalnie w klinice.Ja tak robilam przed poronieniem.Idziesz do
Frauenarzt i mowis co i jak i on Cie kieruje
 
Iwonka bete chyba w kazdym landzie robia normalnie w klinice.Ja tak robilam przed poronieniem.Idziesz do
Frauenarzt i mowis co i jak i on Cie kieruje

Aschlee moj frauenärzt sie przeniosl do innej miejscowosci, nie mam jak do Niego dotrzec tym bardziej ze mlode chore :( Przejde si do apteki i zobaczymy co z tego wyniknie.
 
Iwonka zrób test jeśli nie masz pewności, a jak skończy ci się ta niby @ to idź do gin. jeśli będziesz miała wątpliwości. Powiem ci ja też w tym cyklu miałam 2 dni średniego krwawienia i 2 plamienia i koniec, a normalnie obfite 5 dni, tez na początku się bałam że może coś mi jest, ale na razie poczekam jak teraz nam nie wyjdzie to idę do gin, może też mam jakieś torbiele.
Kobietka dużo odpoczynku, leż i się nie stresuj wszystko będzie dobrze.
Polecacie jakieś fajne klocki dla 4 latka?
 
Myszencja - dobrze wiedzieć o takich przypadkach :)
Iwonka - beta byłaby najlepszym sprawdzeniem Twojego stanu - zorientuj się może znajdziesz gdzieś fachowa pomoc :tak:

U mnie niestety coraz bardziej śluz się zabarwia..:-( Jeszcze poryczałam się mężowi przy kolacji, coś mówił, żartował - ja tez próbowałam, ale w końcu nie wytrzymałam i wybuchłam :/ Potem mówi, "że to już decydujące dni", a ja jeszcze bardziej w ryk :-( aż w końcu mu powiedziałam jak wygląda sytuacja.. widziałam po nim, że liczył w sumie bardziej niż bym się mogła tego po nim spodziewać ;( zapytał się tylko czy "we wszystkim w życiu musimy mieć pod górkę?..." ooojjjj teraz bym tylko ryczała taki mam nastrój...
 
Tak Bella LEGO;-)

Ashle a ile twoja córka ma lat? Bo ten Kebord co na E bay mi pokazałaś to taki bardziej profesjonalny;-)
Ja chce kupic tak do 100zł bo może rozpieprzyc po miesiącu bo podejrzewam zę to bedzie intensywnie używany sprzęt.

Iwonka bella dobrze radzi.
 
Domka mój ma Casio, jeszcze po moim bracie, czyli organki już mają z 15 lat i jeszcze chodzą, a nie oszczędza ich :-p
Bella moj 4latek póki co lego duplo albo z megablocs, zwykle lego są dla niego jeszcze za trudne, za małe i się wścieka. Poczekam jeszcze z rok, póki co mam 2 zestawy z lego od 5 lat więc go będę przyzwyczajać :-p a powiedz mi - twoi chłopcy też mają fioła na punkcie mcqueena i dustyego? :-D
Iwonka ja też radzę zrobić test. Pamiętam że ten jeden ci wyszedł z blada krecha... Może jednak ciąża? Daj znać jutro jak się czujesz.
 
Lisica fajne te Casio ale drogie;-/ A ja nie chce dużo kasy dawać narazie,może jak podrosnie i bedzie ją to nadal interesowało;-)

A nie znalazłam i tansze;-)
 
reklama
Dziewczyny wzielam no-spe, nie mam zwyczaju brac lekow przeciwbolowych ale dzisiaj z tego bolu podbrzusza ja juz nie wyrabiam :(

Na dzisiaj sie wylaczam bo nie chce wam tu smutac :(

Dobranoc kochane i dziekuje za rady
 
Do góry