reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Ritta ja sie boje ze to moze byc pozamaciczna :( takiej ciazy w 50% testy nie wykrywaja i wszystkie objawy mi do tego pasuja :(
 
reklama
Iwonka, a miałaś jakieś operacje/zabiegi ginekologiczne? Są u Ciebie w rodzinie takie historie w przeszłości? Masz problemy z torbielami? Jak na wszystko odpowiedziałaś nie, to na 99% martwisz się niepotrzebnie:tak:
 
Iwonka, a miałaś jakieś operacje/zabiegi ginekologiczne? Są u Ciebie w rodzinie takie historie w przeszłości? Masz problemy z torbielami? Jak na wszystko odpowiedziałaś nie, to na 99% martwisz się niepotrzebnie:tak:


Mam problemy z torbielami. Odnosnie z historii w rodzinie nie mam pojecia, takich tematow nikt nie podejmuje.
 
Iwonka ja bym zatestowala...niektore kobiety na poczatku faktycznie maja krwawienia...wiec moze jednak sie udalo.Czekamy na wiesci
 
Nadzieja[/B] no to mnie teraz załamałaś ja tez mam nadżerkę gin. powiedziała że mogę się starac, No nic jak długo się nie uda to pójdę jeszcze raz do gin.
A jeszcze odnośnie sprzątania, mój mąż zaczyna mi chowac odkurzac bo powiedział że to juz jest chora odkurzac czasami 3 razy dziennie, ale wiecie jak jest przy dzieciach, mamy już trzeci odkurzacz podobno ja je zajechałam.

Bella z tego co ja wiem nie każda nadżerka wymaga natychniastowego leczenia czy wypalania :tak: więc się nie stresuj tym bardziej że oglądał to ginekolog :tak: !
 
Iwonka ja slyszalam o pozamacicznych wykrytych testem. Hormon pozniej po prostu slabiej przyrasta. Ale specjalistka nie jestem. Ciaza pozamaciczna sie zadko zdaza. Moze zatestuj i umow sie do lekarza.
 
Iwonka, zrób test i zobacz co wyjdzie. Moja szwagierka miała taki "niby okres" do 4 miesiąca ciąży:szok: I dlatego dopiero w 5 dowiedziała się, że jest w ciąży. To była jej 3 dziecko. Teraz we wrześniu urodziła - silną, zdrową dziewczynkę:tak:
 
Myszencja i dziewczyny dziekuje. Jutro i tak ide do apteki. tylko zastanawiam sie ewentualnie kiedy go zrobic? jak to plamienie minie albo od razu?? Mowie Wam ja jak dlugo zyje nie mialam takiego @ to nawet nie jest okres. Zadnych skrzepow, jeden dzien krwawienia i to delikatnego i tak ciagle plamienie... czuje sie wrecz fatalnie :( jesli test wyjedzie negatywny musze umowic sie do lekarza bo obajwy zdrowia to na pewno nie sa i cos mi dolega :(

Myszencja z jakich regionow Sląska jestes? Juz wiem, weszlam na twoj profil ;) ja mieszkalam wczesniej w Piekarach Śląskich :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kobietka - odpoczywaj dużo ! <tule> jestem pewna ze bedzie wszystko dobrze :*

Iwonka - cos czuje ze się śiwęcą dwie krechy na tescie - równiez doradzam zatestować. Ja bym zatestowala jak juz bym nie plamila zeby do moczu nic nie wlecialo , oczywiscie to tylko moje zdanie:tak:


Myszencja - zycze Ci dwuch kreseczek i trzymam mocno kciuki :tak: &&&&&&&&&



Ode mnie własnie gości pojechali do domku i ide kąpać Sebola bo już chodzi bez humoru :szok::eek:

Postaram sie zajrzeć jeszcze moje kochane :*
 
reklama
Iwonka- biedronka - kochana ja bym poszła na betę mój ginek powiedział ,że u niektórych kobiet w czasie kiedy powinna wystąpić @ występują plamienia, a nawet krwawienia mimo ,że ciąża jest przypomnij mi w którym dniu cyklu robiłaś test ostatni?Beta jest chyba pewniejsza niż testy , mi w poprzedniej ciąży test wyszedł dopiero 5 dni po terminie @ , a ja sama teraz mam w sumie 4 testy pozytywne ,a sama widzisz ,że też mam jakieś beżowe plamienia bo wczoraj miałam termin spodziewanej @ mój gin kazał mi przyjść niezależnie od tego czy będę plamić czy nie czy też krwawić bo to trzeba sprawdzić, zrób betę i zapisz się do gina.


Ps. Byłam w wc , wkładka przez cały dzień czysta.
 
Do góry