reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

A ja łapię dola wielkości Ameryki... wszystko pieknie dobrze ale wyglada na to ze z kazda kolejna rozmow z moim mezem wynika ze termin staranek sie wydluza a nie skraca... moje argumenty kontra jego. Klocic sie nie chce bo nie ma sensu to tylko nas od siebie oddali. Wnioskuje ze jesli nie wpadniemy to raczej nic nie zaplanujemy. Moj maz jest bardzo ostrozny wiec wpasc tez raczej nie wpadniemy :( glowa mnie boli...
Jak tak dalej pojdzie to sie wkurze i umowie na zalozenie spirali bo za rok - dwa dzieciakow juz nie chce rodzic, za duza roznica wieku... smutno mi...
 
reklama
Kurde Iwonka domyslam sie co czujesz :-( a Maz argumentuje jakos dlaczego ten termin tak sie wydluza? Przykro mi strasznie z tego powodu ale mam nadzieje ze jednak uda Wam sie zaplanowac :tak: Musi byc dobrze moze ma gorszy dzien.
Ja tez dzis w nienajlepszym nastroju bo kiepsko sie czuje jakas taka roztrzesiona w srodku,ciagle glodna,nerwowa byle co jest mnie w stanie wyprowadzic z rownowagi...sama nie wiem o co chodzi
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, nie odzywałam się kilka dni, za to regularnie czytałam. Już się tłumaczę.;-) W piątek byliśmy z małą pierwsy raz w kinie - mała zachwycona, za to cały dzień rozwalony:tak: A od wczoraj.... cóż zrobiłam test, bo mnie szwagierka natchnęła i... nic, ani cienia cienia:no: Może za wcześnie? Termin @ mam na wtorek, ale jakaś zdołowana chodzę - brzuszek boli jak na @, trochę mnie mdli, dziąsła krwawią i tempka trochę wyższa niż być powinna. Wiem, niepotrzebnie się nakręcam, ale ja tak bardzo chciała bym być teraz w ciąży, bo termin miałabym dokładnie w urodziny mojego ukochanego śp dziadka (wychowywali mnie dziadkowie), no, ale chyba nic z tego:-(

Fimka ty tego lekarza zmień, bo to debil jakiś i się nie martw

Ashlee - ja chcę takiego piesa!!!!!!!!

Aha, któraś pisała o nadżerce - ja miałam nadżerkę przed pierwszą ciążą i nikt mi jej nie ruszał. Po ciąży zniknęła bez śladu.

Miłego dnia laski
 
Myszencja ale ktorego bernenczyka czy chow-chow? Trzymam kciuki bardzo mocno zeby Ci sie udalo teraz.Moze troszke za wczesnie....Mam nadzieje i tego Ci zycze
 
Aschlee moja kuzynka ma leonbergera, bardzo potulny ciapcius :-D za jej córka by w ogień skoczył. No ale waży 90kg i łapę ma taką jak moja dlon :-D a bernenskiego miałam, z charakterem suczka :-)
 
Ja czuje ciagle posmak krwi w ustach... zęby mam zdrowiutenkie, zadnych zapalen a czuje ciagle jakbym miala krew w ustach...
A ja mam dalej plamienie... jeden dzien lekkiego krwawienia a 4 pozostale plamienia. Temp mi skoczyla do 36,96.

Aschlee temat rzeka, zbytnio nie moge o tym sie rozpisywac :(

Ach... chyba mam dzisiaj zly dzien :(
 
Widzę rozmowa o psach :) ja mam dwa w domu także jestem w temacie hehe. Ale nie są to rasowce, oba to zajdy schroniskowe, z różnica wieku 5 lat. Parka :) w sensie plec mieszana.

A u nas lepiej. W ramach przeprosin zabiera mnie dziś do kina. Rozmowa była długa i ciężka ale powoli wychodzimy na prostą. Miło mi, że pytacie i interesujecie się, jesteście niezastąpione :)
 
reklama
hej musicie mi wybaczyc wpadam na chwilke , wczoraj bolal mnie brzuch i mialam bezowe uplawy , zadzwonilam do gina i kazal brac te luteine 2 razy na dzien i jutro przyjsc na wizyte to mi przepisze dowcipna podobno lepiej dziala, no i uspokajal mnie ,ze czasem w dzien @ sie zdarza ,ze kobiety plamia , a nawet lekko krwawia mimo iz sa juz w ciazy , no i pewnie gdybym nie testowala tak wczesnie to bym myslala,ze po prostu @ nadchodzi , a tak sie jednak martwie troche bo raz juz poronilam , prosilam juz na grupie i tu też proszę zaopiekujcie sie lista bo ja troche zle sie czuje dzis dwa razy obserwowalam taki sluz jak wczoraj , ale wkladka czysta tylko jak sie wycieralam papierem to widzialam , no ,ale temperatura w górze nadal , piersi bola i przytulam kibelek szczególnie rano , mialam tez gosci , nocowali ,dzis po obiadku odjechali ,a obiadek gotowal moj maz.Na enpr sobie ustawilam bezowe mleczko na dzis ,a na ovufriend nie wiedzialam co wybrac i zaznaczylam plamienie.
 
Do góry