reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od jesieni 2013

Adelo rozumiem ze potrzebujesz sie wyciszyc, czasem odpoczac od forum. Ja pozwole sobie podgladac Twoj wykres ;)
Mocno trzymam kciuki za wysoka tempke &&&&&
No a plamienia w terminie spodziewanej @ sie zdarzaja wiec nadzieja jest.
 
reklama
Lisica oczywiście nic na siłę, ale mnie by tez kusiło żeby już dziś, jak będzie okazja i ochota to czemu nie.
Nadzieja no to mnie teraz załamałaś ja tez mam nadżerkę gin. powiedziała że mogę się starac, No nic jak długo się nie uda to pójdę jeszcze raz do gin.
A jeszcze odnośnie sprzątania, mój mąż zaczyna mi chowac odkurzac bo powiedział że to juz jest chora odkurzac czasami 3 razy dziennie, ale wiecie jak jest przy dzieciach, mamy już trzeci odkurzacz podobno ja je zajechałam.
 
No ja tez czasem slysze tekst '' moze bys tak troche usiadla a nie tylko latala i sprzatala'' ja na razie mam 1 dziecko bardzo ruchliwe i zawsze jest cos do zrobienia:tak: odkurzac uwielbiam...juz nie moge sie porzadkow po remoncie doczekac ;-)
 
Boze dziewczyny o czym wy piszecie ? Uwielbiac sprzatac ??? Jest tyle przyjemnych rzeczy do robienia w zyciu.
Lubie porzadek i sprzatam ale nigdy nie powiem ze to uwielbiam :/
 
reklama
Lisica piekny ale sporawych rozmiarow faktycznie.Ja oprocz chow-chow marze o bernenskim pasterskim:tak: Mam juz nawet upatrzona hodowle;-) kompletnie nie agresywne i bardzo inteligentne pieski
 
Do góry