reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Babeczki, co wy na to? To już ovu?
Ritta co myślisz?
Pierwsza od dołu dzisiejsza
Chyba jeszcze za blada krecha :-/
 

Załączniki

  • 1385290297029.jpg
    1385290297029.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 29
reklama
Bella juz niedługo i tak będziesz mówiła.
Napewno kochana :*


A ja kobietki tez uwielbiam sprzątać.
Teraz przez te mdlosci to ograniczona jestem i duzo mnie to kosztuje bo cholery dostaje jak nie mam posprzątane. A w niedziele, nie sprzątam. Trzymam sie przysłowia "niedzielna praca w g*wno sie obraca".
Naczynia czy sprzątnąć z podłogi zmiotką tak, ale nic pi za tym.
A okna to mam takiego fiołka, że co dwa tygodnie myje. :szok:
 
Hej dziewczyny!

Lisica - wg mnie jest bledsza od ciemniejszej ;) Spróbuj zrobić ok 17-18 dzisiaj ;) Wtedy jest większe stężenie LH.
A największe ok 21-22. Tak mi lekarz mówił na ostatniej wizycie...
Inis - jak rozmowa? Spór zażegnany?
Kazimiera przepiękny tort! I z malinami! Też mam zamrożone 2 koszyczki na zimę, hihihi ;)

Jak same widzicie mój wykres temperaturowy jest podejrzany - skoku temp. jak nie było tak nie ma :/
Tak żałuję, że wcześniej nie mierzyłam - może już bym wiedziała co mi jest :(
Testy ovu wychodzą negatywne, no i jak co miesiąc boli mnie lewy jajnik. Może mam za mało LH?
Mam swoją teorię, że to przejrzały, niepęknięty pęcherzyk, który w połowie cyklu osiąga swój największy rozmiar (dlatego boli) i później jest wydalany z @... Dlatego są tak obfite i długie...
Wszystko zaczęło mi się układać :(
Czy któraś z Was tak miała? Czytałam że bierze się na pęknięcie pęcherzyka zastrzyk Pregnyl, żeby jajeczko się uwolniło, bo tak to nigdy nie będzie owu :(
Ciekawa jestem co z prawym jajnikiem - czy tam pęcherzyki pękają? Czy w ogóle tam są? Czy jest pusty?
Tyle mam pytań, a do kolejnej wizyty u gina jeszcze miesiąc!!!!!
Buuuuuuuuuuuuuuuu... :-(
 
Fimka kochana nie nastawiaj sie negatywnie choc wiem ze to trudne. Pamietaj ze prawy jajnik jest zdrowy i z niego moze byc piekna ciaza :)
Co do tego leku to podaje sie go zeby pecherzyk pekl ale nie wiem jak to jest kiedy jest torbiel :/ Nie pomoge :(

Nie zamartwiaj sie. I tak wychwycilac problem bardzo wczesnie. Glowa do gory :)
 
Ritta w południe.
Fimka dzięki za info.
Nie wiem czy ciągnąć męża do łóżka bo o 17 jedzie na noc do pracy i jutro dopiero po 16 byśmy się przytulali.
 
Szyjka lekko otwarta mi się wydaje, ale nie jest jeszcze za wysoko, sięgam bez problemu. Śluz jak białko ale jeszcze nie rozciąga się aż tak. Nic to, zgwalce dziś meza a jutro poprawimy :-p

Fimka, wytrzymaj spokojnie do wizyty, pozapisuj pytania i nie daj się spławic lekarzowi. Zawsze jest szansa na ovu z prawego. Trzymam kciuki za ciebie, będzie dobrze :-*
 
Lisica - kochana ja uwazam ze jak wychodza dwie krechy na ovu. to zczynaja sie dni płodne i w te dni juz przytulac sie ale nie jakos na siłe - wiesz nie schizuje ze dzis musi byc :) :) jak wychodzi test pozytywnie (załuje ze nie zrobilam zdjecia jka mi tak wyszedł :( ) to wiem ze teraz musi byc przytulaniec na 100% :):). Ale ja nie wiem czy moja teoria jest ok :D pisze tlyko jak ja robie :tak:

Fimka - rozumie Cie ze masz mnóstwo pytań !! Też pewnie bym tak miała... Ale nie możesz sie zamęczać , jestem pewna że bedzie dobrze :* ja bym codziennie robiła testy ovu - bo a nóż nagle bedzie :D ! musisz spróbować troszke sie odstresowac i nie myslec tak o tym, pójdziesz do ginka i on napewno odpowie na każde Twoje pytanie :tak: Uspokoji Cie i zapewni że już za niedługo bedziesz miala pozyty na tescie :-D:-) TRZYMAM BARDZO KCIUKI !! Tule Ci bo wiem ze takie czekanie i mysle nie jest łatwe - ja tak miałam dopóki nie poszłąm do ginka teraz :*
 
Witajcie pięknie :)

Przepraszam, że mnie nie ma, podczytuje, ale musiałam i muszę się wyciszyć, bo mnie już stres zaczyna brać, ale już chyba powoli się kończy, a szkoda, za chwilę będzie żal, no ale co można zrobić nic.

Ritta -
jeszcze ładna ;) Dzisiaj oczywiście za wcześnie się obudziłam, o zaśnięciu nie było już mowy, ale leżałam spokojnie i jakoś wyleżałam do budzika. Niestety przed chwilą moje baczne oko zobaczyło w WC jakąś ciemną nitkę (chyba z 1/10 mm hehe) w śluzie, aż wzięłam wykałaczkę, bo myślałam, że to może jakiś paproch, ale nie... więc wszystko zmierza ku jednemu, a i brzuch już wydaje mi się też dawać o sobie znać.. wspaniale byłoby móc powiedzieć na święta, ale już chyba nie w tym roku.

Inis ja się przy Tobie cholernie wzruszyłam :( jesteś WSPANIAŁA - musi w końcu przejrzeć na oczy kogo ma przy sobie :-)
Fimka - będzie dobrze, bądź cierpliwa :)
Anulka - cieszę się, że się z maleństwem dobrze macie a i mąż na pewno już wiele zrozumiał.
 
reklama
Do góry