reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Ja tam jak zwykle spozniona w watkach, no i witam sie:). Widzialam o plci rozmawialyscie. Rowniez uwazam, ze zdrowie najwazniejsze. Te cale planowanie plci to nie na moje nerwy i troche naciagane. Ja uwazam ze co ma byc, to bedzie. Mam juz jedna dziewczynke ale gdyby mozna wybrac, to chcialabym jeszcze jedna. Ale w sumie parki tez fajne, tylko mniej ekonomiczne ;). Ja sama jestem jedynaczka i to jest przewalone. Nie chcialabym, zeby moje dziecko bylo samo w zyciu.
 
Kobietki kochane.
Z fasolką przesyłamy Wam fluidki i trzymam kciuki za testujące, strające się.
Jak to kobietka napisała aby bobosexiki były przyjemne i owocne! :)
A ja teraz juz leże plackiem pod kołdrą.
Pierogi mnie wykończyły.
Ból pleców, krzyża nie do opisania.
Ale warto było, zobaczyć te zajadające uśmiechnięte minki. :)
A teraz czas odpocząć.
Mój kochany mąż przejął stery w kuchni i żądzi bo sprząta.

Słodkich snów wszystkim Wam życze.
I ściskam Was mocno!
Do usłyszenia jutro kochane!

I jeszcze raz trzymam za wszystkie kciuki, a fluidki wysyłam tyle ile każdej trzeba i ciut wiecej. ;);)
 
Ja też się żegnam, posłuchałam sobie muzyki, wyluzowałam, jutro znowu do pracy. Idę spac.
Blue odpoczywaj, brawo dla męża za sprzatanie.
Mexi też uważam że, najważniejsze żeby było zdrowe, a wiem co mówię, z doświadczenia, może nie mojego ale kogoś bardzo bliskiego.
Dobranoc. Jutro będę nadrabiac po południu dopiero.:-:)-:)-(
 
Melduję się po kilku dniach nieobecności...
Witam Nowe Staraczki. :-)

Ritta, jak Twoja córka się czuje?

U mnie @ brak, test z poniedziałku - negatywny. Piersi, jakbym miała zaraz zacząć karmić. :confused2:
Krzyż mnie boli i podbrzusze. Ale to wszystko jakieś "dziwne". Zwaliłabym na zaburzenia zw. z prolaktyną, ale "jak na złość" badałam ją 3 tyg. temu i jest w normie.
Także Fimka - "witaj w klubie". Czekamy dalej...

A teraz bardzo "apetyczne" pytanie ;-) - czy śluz na początku ciąży ZAWSZE jest biały i gęsty? Koleżanka mnie dziś zaskoczyła takim pytaniem, nie wiedziałam, co jej odpowiedzieć. Jakie są Wasze doświadczenia w tym względzie, obecnie Zafasolkowane i już Mamusie?

Dobrej nocy!!
 
Dziewczyny dziekuje Wam bardzo za mile przyjecie :)
ale sie rozpisujecie! Ja mam czas wolny tylko wieczorami takze dopiero wtedy moge czytac i cos napisac i tak probujr Was nadganiac.

Jesli chodzi o testowanie zbyt wczesne to nie namawiam. Jezeli dojdzie do zaplodnienia i szybko zatestujecie to moze wyjsc test pozytywny ale taki blady i malo widoczny jednak zaplodnione jajeczko wcale nie musi sie zagniezdzic w macicy i przyjdzie @ i rozczarowanie. Takze lepiej poczekac i byc pewniejszym :) chociaz latwo sie mowi :p ja tez nie naleze do tych cierpliwych i z drugim synkiem testowalam na 4 dni przed @ i wyszedl pozytywny ale juz na tydzien przed @ czulam ze jestem w ciazy :)

bellaa widze ze masz mala roznice wieku miedzy swoimi chlopakami, miedzy moimi tez nie jest za duza bo 21 miesiecy :)

kobietka moj termin @ to 16.11

agaawa trzymam &&&&&

i za wszystkie inne tez &&&&&
 
No hej :D
Ja siedzę przed kompem i czekam aż moj m wyjdzie do pracy zebym mogła testa isc zrobic:D

Nieee ...jednek zrobiłam sisiusczka i sie powstrzymałam....macie racje...jestem za bardzo niecierpliwa:D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie z rańca ;-)
ookatkaoo i jaaaaaaak ???????????? :szok:
Lisica póki nie ma @ to jest nadzieja! pamiętaj! ;-)
Kusiak a to twój pierwszy cykl staranek? masz już dzidzię czy o pierwszą się staracie? ;-)
mariaa o boshe - zaskoczyłaś mnie bo nie pamiętam :zawstydzona/y:
mexi ja też sobie nie wyobrażam żeby moja mała była sama w życiu.. a rodzeństwo to rodzeństwo :tak:


dziewczyny ja dzisiaj po południu uciekam na shopping.. muszę już się rozejrzeć pod kątem prezetów na mikołaja bo dzieciaków mnóstwo i trzeba coś zrobić żeby o każdym pamiętać ale żeby nie zbankrutować :-( więc poluję już teraz żeby w grudniu nie odczuć i mikołaja i gwiazdora.. :tak: buziaki i && kciuki za teściki wasze :tak:
 
reklama
Witam.
Mariaa corka troszke lepiej choc nadal bardzo chrapie przez powiekszone wezly chlonne.

Lisica ty tez masz zepsuty test ? ;)

Caroline gwiazdor - skads to znam ;)
Przez 2 lata mieszkalam kolo Torunia. A Ty z jakiego regionu jestes ?
Juz zerknelam, dolnoslaskie. Nie wiedzialam ze tam tez sie tak mowi :)

Katka dzielna jestes. Poczekaj jeszcze chwilke.

Inis jak dzis samopoczucie? Jak minal wieczor ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry