reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Rita dzięki ale nie powiem korciło bardzo:p

Ale mimo wszystko jutro jak bede jechac na zakupy kupie taki normalny test... bo mam te z aallegro ...

Kurde do 10 jeszcze aż 3 dni..ale jak dziś wytrzymałam to pewnie i jutro wytrzymam:D:D i w sobote....


U mnie nie wiem jak nawet nie patrze na swoje cycki żeby sie nie nakręcac.... chciała bym i to bardzo ale wiadomo w pierwszych 2 tyg mojego cyklu moj mąz jeżdził w delegacje niby jak wypadły dni płodne od tamtej pory juz jest w domu... mogło sie udac ale nie musiało....:p
Kurde moja przyjaciółka chodzi za mną i tylko mówi jak jja cycki bolą ze spac naawet nie moze( ona ma tak przed okresem. a mnie nigdy nie bolały.... nawet teraz... tylko te zyły wczoraj zauwazyłam

Miłego dnia zycze:D:D nie zegnam sie bo siedze przed kompem kiedy tylko sie da:D
 
reklama
Ritta zdrówka dla córci - i trzymaj się bo pewnie też już ze zmęczenia i sił padasz :-(
ja jestem z dolnośląskiego - mniej więcej na pograniczu dolnośląskiego i lubuskiego.. a w toruniu stacjonowałam przez 4 miesiące jak byłam w delegacji.. w sumie to częściej w grudziądzu.. i zakochałam się w tamtych okolicach.. gdyby nas nie trzymała tu praca mojego męża i nasze rodziny to ucieklabym tam :-D
nooo u nas od zawsze mikołaj przychodzi 6 grudnia a gwiazdor ukradkiem w noc przed wigilią zostawia prezenty pod choinką :-)
edit
ookatkaoo ja nie chcę cię nakręcać ale ja w ciąży miałam też unerwione (.) .. i momentalnie rozmiar też większy.. i wrażliwsze.. nigdy tak w czasie @ nie miałam..
to zrobiłaś dzisiaj ten test czy nie???
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana!
Melduje, że siedzę w autobusie.
Niechciało mi sie wstać z łóżka. :/
Jutro wolne..
Wczoraj przesadziłam, ale fasolka pozwoliła mi spać całą noc, tylko (.)(.) bolą i nie wiedziałam jak sie ułożyć..

Mariaa to Ty o śluz pytałaś?
Ja mam teraz taki białawy, tak jak na śni płodne raczej, plus przepraszam za wyrażenie, grudki czasami tez sie pojawiają. Wiec i mnie jest tak.


Fluidki Wam przesyłam!!!

Lisica, Fimka zepsute testy jak Anulka macie, hihi :)

Katka dobrze, że sie wstrzymałaś.
Mimo ze to pare dni, zleci, zobaczysz. :)
 
Ostatnia edycja:
Ritta zdrówka dla córci - i trzymaj się bo pewnie też już ze zmęczenia i sił padasz :-(
ja jestem z dolnośląskiego - mniej więcej na pograniczu dolnośląskiego i lubuskiego.. a w toruniu stacjonowałam przez 4 miesiące jak byłam w delegacji.. w sumie to częściej w grudziądzu.. i zakochałam się w tamtych okolicach.. gdyby nas nie trzymała tu praca mojego męża i nasze rodziny to ucieklabym tam :-D
nooo u nas od zawsze mikołaj przychodzi 6 grudnia a gwiazdor ukradkiem w noc przed wigilią zostawia prezenty pod choinką :-)
edit
ookatkaoo ja nie chcę cię nakręcać ale ja w ciąży miałam też unerwione (.) .. i momentalnie rozmiar też większy.. i wrażliwsze.. nigdy tak w czasie @ nie miałam..
to zrobiłaś dzisiaj ten test czy nie???


Nie nie robiłam, owszem mają dziś jeszcze więcej żył niż wczoraj wczoraj jakby były w połowie a dziś juz dochodzą do sutków.... nie są wrażliwe na dotyk( a praktycznie każda z was tak ma) i następne ze faktycznie wydają mi sie większe a u mnie to widać bo wręcz jestem małocycata:D
 
Szczescie w nieszczesciu ze cora rozchorowala sie jak przyjechalismy do rodziny na swieta. Wiec wymieniam sie z tesciowa i mama i maz wzial dzien urlopu i przyjechal. Na razie nie jest najgorzej ale wolalabym zebysmy juz wyszly. Dzis sprobuje podpytac.

Ja w kujaw.-pomor. mieszkalam 2 lata ze wzgledu na prace meza. Rzeczywiscie piekne regiony. Studiowalam we Wroclawiu i bardzo lubie to miasto ale daleko od rodziny. Teraz mieszkam w stolicy. Tez trafilismy tu przez prace m. No i nie jest to wymarzone miasto do zycia. Caly dzien poza domem, na wszystko brakuje czasu. Ale praca jest i o finanse sie nie martwimy.
 
Pora wstać, koniom wody dać! Czy co tam konie lubią :-) Sugeruję wolną interpretację haha.
Dzień dobry kochane! Dziś za oknem bardzo zimno więc na rozgrzanie proponuję ciepłą herbatkę, dobrą kolorową gazetkę oraz nastrojową muzyczkę. Obowiązkowo kocyk :) Jak Wam wyszło wykonanie wczorajszego zadania? Ukochani obudzili się dziś z nieco bardziej podbudowanym ego? :-)

Pomysł na dziś jest wyciągnięty wprost z kalendarza, bo do długiego weekendu już tylko jeden dzień. Więc kochane - zaplanujcie coś! :yes: Może to być coś drobnego (kawa w knajpce, wspólny basen z dzieckiem i mężem), coś większego (weekend poza miastem, wyjazd do rodziny), coś szalonego (rejs wycieczkowy, wypad na strzelnicę), coś spokojnego (kolacja we dwoje ale z warunkiem - zamawiacie dania, których nie jedliście jeszcze razem! owoce morza? chińskie potrawy?)... a jeśli czas, zdrowie lub inne czynniki nie pozwalają zaszaleć to popatrzcie co fajnego dzieje się w Waszym mieście i w wolny dzień ruszcie całą rodzinką (lub we dwoje) na jesienny spacer po mieście! Wstąpcie do muzeów, do galerii, na tarasy widokowe czy w miejsce w którym się poznaliście/zaręczyliście. Na długi weekend obowiązuje kompleksowy ZAKAZ siedzenia w domu w trakcie dnia :-D
Pod powyższym podpisuje się miniaturowa loża szyderców:
33542213_1-Ognisko-Domowe-Opieka-nad-dziecmi-w-domowych-warunkach-Dajtki.jpg


Chinol na dziś:
"Dżentelmen to mężczyzna, który potrafi opisać kobietę bez posługiwania się rękami." :happy:


_________________
Bellaa - dziękuję za wczorajsze życzenia miłego wieczorku - sprawdziło się :) Było spokojnie, miło i zabawnie. Z drobną poprawką na to, że nie jesteśmy małżeństwem ale doszłam do wniosku, że skoro większość z Was i tak pisze o nim per "mąż" to szybciej jest wziąć ślub niż poprawiać :-) ot, kobieca logika haha :-)

Domka - prezent z kokardą świetny! Lepiej już być nie może :D Dodaj do tego jakieś pół-przezroczyste wdzianko, będzie się ślinił z zachwytu :yes:

Ritta - jak się czujesz? I jak Mała? Podzielam Twoją opinię odnośnie planów na zimę. Najważniejsze to nie dać się zwariować, bo skończymy siedząc w domu i tylko czekając aż nas ktoś zapłodni po pracy haha :-) Plany są nawet wskazane, przynajmniej dzidzia będzie czuła, że po urodzinach nie będzie się nudzić ;-) A moja samopoczucie dzisiaj lepiej, miło mi, że pytasz. Postawiłam na "nas" a nie na "mnie" w związku i nie powiem, przyniosło to rezultaty.

Blue - jak się dziś czujesz? Dobrze jest czytać, że masz takiego kochanego mężczyznę, który Ci pomaga. Widać, że tatuś o Was dba :)

Lisica - Jeszcze nie ma @ więc nie ma co się poddawać ALE nawet jeśli @ przyjdzie to też proszę się nie smucić - będziesz sierpniówką razem ze mną! :yes: Ja już zbieram ochotniczki do wątku sierpniowego :-)



Mój wczorajszy wieczór był spokojny. Zgodnie za wczorajszymi radami dziewczyn (za które jeszcze raz ślicznie Wam dziękuję) postanowiłam nie wracać już do sytuacji, które miały miejsce w ostatnich dniach i postawić na "nas" w związku a nie na "ja". Opłaciło się, spędziliśmy romantyczny wieczór blisko siebie, było tak jak zwykle - czyli dobrze. Może było to trochę na siłę, bo oboje bardzo staraliśmy się nie naruszać pewnych tematów ale po chwili zrobiło się bardzo naturalnie. Mój podziękował mi wieczorem przed snem za to popołudnie, za prezenciki, za to, że "pokazałam, że bardziej zależy mi na NAS niż na przeforsowaniu mojego zdania". Kwestii kontrowersyjnej nadal nie ruszyliśmy i chyba już nie ruszymy. Zrobi to co uważa za uczciwe i zgodne z jego sumieniem. Przypomniałam sobie wczoraj, że naprawdę warto posłuchać drugiego człowieka zamiast przekonywać, że 'moje zdanie jest ważniejsze' - w końcu Tego właśnie mężczyznę pokochało się za to kim jest, jaki jest, jakie decyzje podejmuje :yes:

EDIT: Aaa, zapomniałam dopisać! Wiecie doskonale, że jestem przekonana, że będę sierpniówką. Ale wczoraj dostałam kolejne potwierdzenie na moje założenie - zadzwonili do mnie z propozycją pracy (nie szukałam). Praca wydaje się być fajna, bo w branży moich zainteresowań. Więc NA PEWNO zajdę w ciążę, ot tak, żeby nie było za łatwo w życiu haha :-):-)
 

Załączniki

  • 33542213_1-Ognisko-Domowe-Opieka-nad-dziecmi-w-domowych-warunkach-Dajtki.jpg
    33542213_1-Ognisko-Domowe-Opieka-nad-dziecmi-w-domowych-warunkach-Dajtki.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 34
Rita ja mam brata który wyjechał z Polski bo tu podał go taki jeden gośc o to że mu sprzedawał narkotyki, Pamietam jak Nadusia miała 2 tygodnie mieszkałam jeszcze u mamy, własnie ją kąpałam jak ktoś bez pukania mi wlazł na chate, okazało sie ze to policja z psami:szok: nie zamknęli za sobą drzwi a to był luty nie interesowało ich ze kąpie teraz dziecko tylko miałam stac i patrzec co oni robią kumasz?? POtem ciąganie po sądach na zezniania juz miałam dośc,,, a znam swojego brata... bo miał już kobiete i dzięki Gosi sie naprawdę zmienił skonczył szkole zdał mature, nie włuczył sie po nocach. Jak Nadusia miała rok bez zgody sądu wyjechał za granice i był ścigany listem gonczym, a pare miesiecy potem gościu co go podał pękł i sie przyznał ze to nie on, i oczyszczono go z zarzutów, a podejrzewam ze gdyby został w polsce to o wszystko by sie czepiali, byli teraz w czerwcu u mnie na ślubie, chociaż powiem wam ze z bratem ciezko mi było sie dogadac, ale chodzi tu o to ze on chciał dla mnie dobrze, kolezanki moje w wieku 15 lat jeździły po imprezach, a ja ja nigdzie nie jeździłam bo wszędzie był zawsze ktos kto mnie znał bo jestem cholernie do brata podobna i zaraz widział... moje koleżanki za przeproszeniem puszczały sie na lewo i prawo... a potem po tej mojej próbie samobójczej,,, zaczęłam sie z nim lepiej dogadywac, zabierał mnie ze sobą na imprezy, mimo ze dalej mnie pilnował, nawet jak związałam sie z moim kamilem był zły, ale teraz wie ze trafiłam na porządnego faceta... A bał sie... chyba rozumiecie.. Oni też jak byli u mnie na śubie to przyjechali tylko na tydzien bo tam praca( sa w Angli) mimo to przedłuzyli sobie tu pobyt do 2 tygodni i mówili ze bardzo by chcieli tu zostac, bo tu rodzina znajomi, a tam... ale chcą jeszcze dozbierac kasy i kupic sobie mieszkanie czy domek... też co jakis czas zawsze mi przysle jakis grosz:D w tajemnicy przed moim m zebym sobie cos kupiła:D:D
nawet na 20 urodziny fundnął mi tatuaż za 600 zł:D
Mówił ze jak juz chce sobie zrobic to w salonie a nie u jakiegos kretyna co myśli ze umie to robic:D:D

ale mnie wena puściła.... nawet nie wiem czy ktos to chce czytac:D


Ps wklejam zdjęcie z bratem zebyscie sobie mogły porównac:D
DSC04705.jpg

To moi obaj bracia...
Powiem jeszcze tyle ze jestem bardzo wdzięczna mojemu bratu za to co dla mnie robił....:)
 

Załączniki

  • DSC04705.jpg
    DSC04705.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnia edycja:
Ritta tuż przed tym jak miałam wyjechać w delegację mój miał wypadek samochodowy.. a szczęście skończyło się na krótkim pobycie w szpitalu i razem wyjechaliśmy.. także na długo się nie rozstaliśmy.. ja pracowałam na budowie do 15 a później jeździliśmy i zwiedzalismy sobie.. cudne widoki, urocze miejsca.. ja do wroc mam 120 km i żałuję że tak daleko :-( bo też lubię wrocław mimo że jak miałam problemy z ciążą to często tam bywałam.. ale ogólnie od czasu do czasu lubię tam zajrzeć.. tak to jest w tych czasach.. idziemy tam gdzie praca..
daj znać późneij co się dowiedziałaś w związku z córą ;-)
inis o suuuper z tą pracą!!! gratki! a podejmujesz się czy czekasz na wyjaśnienie teściku?:-)
 
Katka - masz świetnego brata, najważniejsze jest to, że zawsze możesz na niego liczyć. Ciesze się bardzo, że mu się udało uniknąć gorszych problemów z prawem, wyszło na dobre :) Ale jesteście do siebie naprawdę baaardzo podobni! :yes: Fajne zdjęcie, wyglądacie jak dobrze zgrana drużyna :yes:


caroline - pójdę na rozmowę i jeśli będzie okej (czyli dopasują się do mojej szkoły) to się podejmę. Ja jestem dopiero na końcówce @, więc nawet na boboseksy za wcześnie, nie ma co się zastanawiać. Jest szansa to ją wykorzystam, potem będę kombinować :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Caroline a moge zapytac co robilas na tej budowie ? Bo ja tez kilka budow zaliczylam :)

Inis ja tez bym sie zdecydolala na Twoim miejscu. Powodzenia na rozmowie &&&
 
Ostatnia edycja:
Do góry