reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Właśnie wróciłam od dentysty :) mało co popłakałabym się przed wizytą :D 20.11 mam ciąg dalszy :) kolejny ząbek będzie wypełniany :) tylko tą srebrną plombę mi muszą zdjąć (wywiercić) bo jest nieszczelna i znów wszędzie będę mieć światłoutwardzalne (niestety płatne). Mam cztery 8. do wyrwania :( tak się zastanawiam czy trafimy na dni płodne w tym miesiącu. Nie chcę ryzykować jeśli chodzi o znieczulenie podczas ciąży. Wiadomo.
Domka- bardzo ciekawy pomysł masz ;) hihi :)
Caroline- oj szalona, szalona ;) u mnie też pogoda paskudna :( leje :(
Ritta- Fitolizyna i żurawina pomaga przy problemach z pęcherzem i nerkami. Zdrówka :*
Agaawa- trzymam kciuki :)
 
Caroline, chyba sobie żartujesz? Kula śnieżna, też coś... Mój to w takim razie wiecznie chodzi jak Mikołaj... nie no, trochę przesadzam ale goli się chyba raz na 2 tygodnie:laugh2: choć w sumie lubię ten jego zarost ;-)

Katka poczekaj, nie testuj... Zepsujesz sobie humor całkowicie bo daję sobie głowę uciąć, że wyjdzie 1 kreska. Za wcześnie Kochana...
 
Bellaa wyszlam z zalozenia ze jak nie zajde to bede jezdzic. Nie chce rezygnowac ze wszystkich planow tylko dlatego ze sie staram. Bo jesli to potrwa kilka miesiecy... A jak zajde to bede kibicowac corce i mezowi :)
To taki żarcik był. nie wyszedł mi:-(
caroline ja napisałam do administratora i napisałam tylko że, wolałabym byc anonimowa. Zmieniła błyskawicznie bez problemów. Chłopaki śpią, jestem sama mąż w pracy, zobaczymy się dopiero jutro po 16 jak ja wrócę z pracy, siedzę sobie przed komputerem słuchawki na uszach słucham muzyki i tak mi dobrze.....:tak::tak::tak:
Domka no no, nasz czas się zbliża, 12.11 tuż tuż
Katka to ja trzymam za ciebie kciuki&&&&&& choc spojrzałam na naszą listę termin @ masz 10.11 no może jeszcze nie wyjśc, jutro dopiero 07.11.
Agaawa ja też za ciebie trzymam kciuki. Przypomniało mi się jak w pierwszej ciąży, była u ginekologa i ona też mówi o pęcherzyk, dziś można sie starac, zadanie domowe odrobiłam no i syna urodziłam.&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Katka poczekaj jeszcze. Ja wiem ze korci, ale po co masz sie rozczarować, bo za wcześnie?
Jutro rano sie szybko wysikaj aby nie Korciło. To tylko pare dni! :) :*
 
ookatkaoo wstrzymaj się jeszcze.. ja robiłam test w poprzedniej ciąży jak dobrze pamiętam dzień przed @.. o 4 nad ranem.. nie wyszedł.. a po południu pojechaliśmy na wczasy.. jak to na wczasach trzy dni minęły i w sumie jak siusiałam caly czas i spałam cały dzień to przypomniało mi się że miałam dostać @.. pobiegłam do apteki (wersja dla męża - po tabletki na pęcherz który przeziębiłam śpiąc na plaży).. i zrobiłam dwa testy - i wyszły pozytywnie.. wyraźne krechy!!! po powrocie okazało sie że tamten test dzień przed @ wyszedł - była meeega jasna kreseczka nie widoczna o 4 nad ranem.. wstrzymaj się kilka dni i będziesz pewna.. ja robiłam wcześniej i jak widzisz zawiodłam się i straciłam nadzieję - a niepotrzebnie! ;-)
 
co do tych mikołai to ja mam strój śnieżynki ;) mąż mi kupił na święta ,ale to wersja ,ala bikini i prawie nic nie zakrywa :-D no właśnie trzeba odświeżyć bo sezon mikołajowy się zaczyna ;-)

co do znieczulenia w ciąży czy w trakcie straranek to z tego co wiem dentyści mają takie specjalne na takie okazje , tylko trzeba powiedzieć ,że się może być w ciąży , chyba to takie które nie obkurczają naczyń krwionośnych czy jakoś tak.Ja też idę już po dniach płodnych do dentystki i też będę miała znieczulenie :tak:
 
Jakby coś to wieczór filmowy się póki co nie zaczął...
Była kłótnia, przeprosiny i rozmowa. M się kąpie, ja robię (w końcu) popcorn.
Poszło o totalną pierdołę. Szkoda gadać :p (moja wina, przyznałam się, ale huśtawka nastrojów bierze górę)
a więc:
wieczór filmowy, podejście drugie :-) Tytuł filmu: "Obecność".
Pewnie obejrzymy tylko ten horror. Lubię horrory :-)

Katka wariacie! Jeszcze nie testuj!! Jak nie dostanę @ do niedzieli to zatestujemy razem! :tak: HM?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katka ja i tak wiem ze zrobisz jak bedziesz chciala:-) mi tez kazdy mowil nie rob ale ja to taka niecierpliwa i zrobilam 4 dni przed@ i byla kreska ale pod swiatlo tylko i dalej zylam w niepewnosci bo niewiedzialam czy zwidy mam czy co. Pozniej 2 dni przed@ zrobilam bobotest o czulosci 10 i tez tylko pod swiatlo i po chwili zrobilam pink test czulosc 25 i ladna kreska.
Co kolwiek zdecydujesz 3mam kciuki:-)
 
Do góry