reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Mexi, ja lada dzień będę testować. Owulację mniej więcej do tygodnia powinnam mieć.. ja mam paskowe testy. Dam znać. Z chęcią wróciłabym do swojej "większej" wagi ciała, ale u mnie to już chyba z babci na tatę, z taty na mnie ;-) Nic nie poradzę, ale może dzidzia coś zmieni.
 
reklama
Lisica ja wagowo identycznie jak i ty i tez spodnie 40 a góra xl :/ i całe szczęście ze tez wysoka jestem to jako tako sie rozkłada na boki teraz sie śmieje ze magazynuje tłuszczyk na zimę :) w zeszłe lato schudłam dużo ale niestety wróciło to domnie :( w moim przypadku tylko glodowki dały by rezultat :(
Za testujace dziewczyny &&&&&&&
 
Dla zainteresowanych jeszcze herbatkami.

Mam przepis na pyszną herbatkę, którą przyjemnie się pije jesienią i zimą.

W dużym dzbanie zaparzam (kilka torebek, zależy jaka pojemność) zwykłą czarną herbatę oraz owocową - najlepiej jakąś z owoców leśnych. Dodaje goździków, ciut cynamonu. Miód oraz obrane kawałki imbiru. A na zakończenie plastry pomarańczy PYCHOTKA :tak:
 
Lisica ja wagowo identycznie jak i ty i tez spodnie 40 a góra xl :/ i całe szczęście ze tez wysoka jestem to jako tako sie rozkłada na boki teraz sie śmieje ze magazynuje tłuszczyk na zimę :) w zeszłe lato schudłam dużo ale niestety wróciło to domnie :( w moim przypadku tylko glodowki dały by rezultat :(

No popatrz, i na dodatek nosisz to samo imię :laugh2: nie przesadzaj z tymi głodówkami. ani one zdrowe ani skuteczne bo od razu efekt jo-jo. zresztą chybabym umarła gdybym miała nic nie zjeść :szok: ile masz wzrostu?

Dla zainteresowanych jeszcze herbatkami.

Mam przepis na pyszną herbatkę, którą przyjemnie się pije jesienią i zimą.

W dużym dzbanie zaparzam (kilka torebek, zależy jaka pojemność) zwykłą czarną herbatę oraz owocową - najlepiej jakąś z owoców leśnych. Dodaje goździków, ciut cynamonu. Miód oraz obrane kawałki imbiru. A na zakończenie plastry pomarańczy PYCHOTKA :tak:

mmm, cynamon, imbir, moje smaki :tak:
 
No popatrz, i na dodatek nosisz to samo imię :laugh2: nie przesadzaj z tymi głodówkami. ani one zdrowe ani skuteczne bo od razu efekt jo-jo. zresztą chybabym umarła gdybym miała nic nie zjeść :szok: ile masz wzrostu?



mmm, cynamon, imbir, moje smaki :tak:

Lisica mam 175 :) nie no teraz sie nie glodze :) wręcz przeciwnie :) całe szczęście ze są tuniki maskującą oponke :) witam moja imienniczke Kazie :)
 
Ostatnia edycja:
Cześc Lisica:):)

Hej wszystkim rano, myślałam że tylko ja juz nie śpie...własnie pije kawe poo porannym przywitaniu sie z panem kiblem...;/
ale źle sie czuje masakra...może to dlatego że troche się wczoraj wkręciłam z podtrzymywaniem przyjaciółki na duchu , biedna siedziała sama na ławce przed domem bo pokłóciła sie z chłopakiem, my od dziecka w sumie razem, od przedszkola po liceum i teraz jest dziewczyną mojego męza kuzyna.. i mieszka nade mną:p

Wypiłąm wczoraj dwa piwa tak mnie zakręciło... jeden + tego że moj mąż powiedział że takiego sexu jak wczoraj nie uprawialismy od kąd Nadia sie urodziła.... ale mnie ścieło...po 2 piwach, mój maż powiedział jeszcze ze ja juz jak tesciowa(jego mama) wypije 2 piwa i na następny dzień umieram, ale co ostatni raz piłam na swoim ślubie w czerwcu:)

Teraz przypomniało mi sie jak sie ledwo poznallismy z męzem, haha kochalismy sie gdzie tylko moglismy, najczęsciej w samochodzie, feralny raz, przywiązałam go do foteli, i...pech chciał że nadjechała policja ( :szok:na takim odludziu) ale masakra... ale było tłumaczenia i po 200 zł mandatu:p

Pije kawe z mlekiem xd sojowym mojego dziecka bo moje juz sie skonczyło:(

tak wg zaraz muszę budzić moje dziecko i o 8 jedziemy robic te badania, ehhh... a tak sie dramatycznie czuje...
 
reklama
Dzień dobry kochane przyszłe (i obecne) mamusie! :-)
Nie wiem czy forum przeszło w inną czasoprzestrzeń ale chyba mój mózg potrzebuje czasu na zapoznanie się z nowościami dotyczącymi wyglądu. Chwała, że na komórce wciąż wygląda tak samo :tak:
Na ten piękny, mroźny poranek polecam wybrać się na kawkę i deser z dawno nie widzianym znajomym. Może to być koleżanka, kuzynka, jakiś może dawny przyjaciel... Kimś, z kim można miło pogadać i spędzić czas. :-)


Chińskie ciacho również przeżywa szok przez nowy wygląd BB więc tematycznie:
"Usuń ze swojego słownika słowo 'problem' i zastąp je słowem 'wyzwanie'. Życie stanie się nagle bardziej interesujące." :yes:


______

Nie mam czasu na razie nadrobić, bo muszę pędzić do szkoły, poczytam później z telefonu. A na razie... Ritta - jak tam córeczka? Czuje się już lepiej?
Katka - dobrze kojarzę, że wczoraj miałaś iść na badania z Małą? Daj znać jak było.

Ciężaróweczki kochane - jak samopoczucie dziś, jak się czujecie? :)

Lisica - a jak się czuje Twój synek? Inhalacje pomagają? Piękny suwaczek, słodziutki :)


Wybaczcie, że tak na szybko ale na razie nie mam jak Was nadrobić a chciałam się przywitać z rana i dowiedzieć co w trawie piszczy :) MIŁEGO DNIA! :happy:
 
Do góry