reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Katka - no to ładne przygody z mężem mieliście. 200zł mandatu za przytulanko hmm... to już nawet gumki wychodzą taniej a to zwykle jest najdroższa część tej imprezy :yes: :-)


Ada - coś się stało? Jak samopoczucie z rana?
 
Hej kochane wlasnie was nadrobilam:) wczoraj juz nie mialam sil...oczy bolaly i szczypaly jakbym piach w nich miala ale to od placzu dzis juz lepiej;)

U mnie samopoczucie ok nic mi nie dolega...piersi tylko troche sie powiekrzyly:)
Nadrabiam was i mam kawke polowa zostala a mnie cos zaczyna mulic i pociaga...moja mama mowi ze to na dziewczynke :) oby:)

Ritta zdrowka dla malej...
Ada moze to nie ma @ dolegliwosci tez mialam takie odczucia hehe
Tez mialam werwe do sprzatania i okna mylam a teraz lezala bym plackiem:)

Wysylam fluidki ciazowe dzielic sie kobitki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ;)

Kobietka22 mozesz mi wpisac termin 6 lipca :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Katka - no to ładne przygody z mężem mieliście. 200zł mandatu za przytulanko hmm... to już nawet gumki wychodzą taniej a to zwykle jest najdroższa część tej imprezy :yes: :-)


Ada - coś się stało? Jak samopoczucie z rana?

plakac mi sie chce.wszyscy mezczyzni mnie denerwuja.
 
Witam bardzo jesiennie, ale póki co, nie deszczowo!

Katka, no to ładnie daliście czadu :p Daj znać jak wrócisz z badań. A na kacyka polecam barszczyk (choćby ten instant z Winiar!). Powinno postawić Cię na nogi ;)
Ritta, jak mała?
I jak tam nasze fasolki?
Mamusie, dajcie znać!
Ada :( Co się stało? Skąd ten zly humor od rana?

Ja się dobudzam kawą, w nocy budzilam sie kilka razy, jakas byłam niespokojna.

Wyobraźcie sobie, że na "Halloween" przyszły do nas dzieci, a że się pakowaliśmy na wyjazd nie miałam nic pod ręką i nie otworzyłam im. Zrobili mi "psikusa", o ile rzucenie zgniłymi jabłkami i jakims pomarańczowym płynem można nazwać psikusem. Zauwazyłam dopiero wczoraj, bo wróciłam do domu, jak bylo w miare jasno. A dopiero co mąż umył okna :'(
Tak nie powinno się robić. Nawet jeśli ktoś jest za Halloween, prosze bardzo, ale dzieci powinny pukać tylko do domów, które są na tę okazję przyozdobione (tak jest w Stanach). Do innych tam nie przychodzą :/

Więc dziś po pracy myję okna... 3 okna :'(
 
Witam porannie.
Wczoraj zaczelam z Wami pisac ale padlam jak pies pluto.

Co do wagi to teraz waze 55 kg a przed ciaza 50 ale jak ktoras pisala tez nie chcialabym do niej wracac. Ale zeby utrzymac obecna niestety troszke wyrzeczen potrzeba. Takze Bellaa ZAZDROSZCZE.

Corka czuje sie w miare dobrze ale chyba twarz bardziej spuchnieta :( Szczegolnie prawe oko. Moze to po nocy.
Ja po nocy na karimacie obolala i niewyspana ale dzis zmienia mnie m.
 
reklama
Dzień Dobry wszystkim;-)

U mnie dzisiaj pochmurno, ale coś się powoli słoneczko przebija, więc może się rozkręci, oby:tak:

Nie mogłam dzisiaj spać w nocy:crazy: Co chwilę się kręciłam, wierciłam, a najchętniej to bym już o 5 wstała, ale musiałam jakoś wyleżeć do 7, żeby temperaturkę o stałej porze zmierzyć:confused2:

Katka to nie zła mieliście przygodę:laugh2: Koniecznie daj znać po badaniach córuni! Trzymam kciuki za dobre wyniki.

Ada213 nie przejmuj się, może Tobie tak hormony buzują i zwiastują fasolkę?

Rittta a lekarze co mówią? Będzie miała robione jeszcze jakieś badania czy tylko czekacie na wyniki? Dużo zdrówka dla niej, silna i dzielna z niej dziewczynka:tak:

 
Do góry