reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Bubbles zaraz bedzie obchod to zdam relacje.

Co do temperatury to moglas zmierzyc o 5 i dodac 0,2 stopnia.
Temperatura rano rosnie 0,1 st/ h Sprawdzalam u siebie i inne dziewczyny tez potwierdzaja.
 
reklama
Cześc Lisica:):)

Hej wszystkim rano, myślałam że tylko ja juz nie śpie...własnie pije kawe poo porannym przywitaniu sie z panem kiblem...;/
ale źle sie czuje masakra...może to dlatego że troche się wczoraj wkręciłam z podtrzymywaniem przyjaciółki na duchu , biedna siedziała sama na ławce przed domem bo pokłóciła sie z chłopakiem, my od dziecka w sumie razem, od przedszkola po liceum i teraz jest dziewczyną mojego męza kuzyna.. i mieszka nade mną:p

Wypiłąm wczoraj dwa piwa tak mnie zakręciło... jeden + tego że moj mąż powiedział że takiego sexu jak wczoraj nie uprawialismy od kąd Nadia sie urodziła.... ale mnie ścieło...po 2 piwach, mój maż powiedział jeszcze ze ja juz jak tesciowa(jego mama) wypije 2 piwa i na następny dzień umieram, ale co ostatni raz piłam na swoim ślubie w czerwcu:)

Teraz przypomniało mi sie jak sie ledwo poznallismy z męzem, haha kochalismy sie gdzie tylko moglismy, najczęsciej w samochodzie, feralny raz, przywiązałam go do foteli, i...pech chciał że nadjechała policja ( :szok:na takim odludziu) ale masakra... ale było tłumaczenia i po 200 zł mandatu:p

Pije kawe z mlekiem xd sojowym mojego dziecka bo moje juz sie skonczyło:(

tak wg zaraz muszę budzić moje dziecko i o 8 jedziemy robic te badania, ehhh... a tak sie dramatycznie czuje...

Och ty wariatko;-) Mój też nieraz probuje zaciągnąc mnie do lasu;-) ale najczesciej na pralce jak nikogo nie ma hehe
 
Bubbles zaraz bedzie obchod to zdam relacje.

Co do temperatury to moglas zmierzyc o 5 i dodac 0,2 stopnia.
Temperatura rano rosnie 0,1 st/ h Sprawdzalam u siebie i inne dziewczyny tez potwierdzaja.

Tak, ale wstawałam ok. 4 a niby nie można wstawać ok. 3 godzin przed to prawda?
 
Inis dziękuję, synek o wiele lepiej. Nie chcę podważać zdania lekarza ale to mi wcale nie wygląda na zapalenie oskrzeli na granicy z zapaleniem płuc. Chyba poproszę znajomego lekarza żeby go przebadał jeszcze raz. Nie uśmiecha mi się 3 antybiotyk w ciągu 3 miesięcy, tym bardziej że mi wymiotuje po nim - taki ochydny. Już wiem że na drugi raz wezmę zastrzyki albo tabletki spróbuję.

Ada ;-) może to nie na @?

Ritta czekamy na informacje!

Fimka to niefajny psikus :-/
 
hej dziewczyny:):):) za tydzień w piątek mam pierwsza wizyte z fasolka:):):)czuje się dobrze:) nic nie boli nic nie mdli:) ale na slodkosci mam ochote:):):)wczoraj zjadłam lody na miescie:) tak mi fajnie pachnialy ze nie mogłam przejść obok bez zafundowania sobie tej malutkiej przyjemności:):):)
 
Czesc Kochane !'

Lisica - ale mnie powalilas z ta policja hehe pewnie jak to wspominacie macie kupe smiechu :):) fajnie !!!

Ja probuje byc bardziej spontaniczna bo gdzies u mnie to zaginelo :( o matko chyba mnie starosc dopada czy cos!!!!????...Tobie wlosy wyszly za ciemne a mi najpierw pomaranczowe a teraz jestem jak kura - juz nie pamietam kiedy mialam taka porazke na wlosach. moze przez @ :angry:

Kobietka - Ty tez szalona ;) przytulance codziennie :O powiedz ja to robisz ze masz taka ochote moj m. bylby w niebowziety :D

Ritta - dawaj na bierzaco znac co u Twojej perelki :*

Ada - :):):) ja tez czuje fasoleczke - trzymam kciuki :)


A tak wogole to ja mam jeszcze pytanko... :O Czy ktoras z was podczas okresu miala z krwia sluz taki jak w dni plodne tylko lekko z krwia ? wogole moj okres tak sie zaczol ze najpierw mi polecial sluz z takimi zylkami krwi... Czytalam na necie ze niby przy tylozgieciu czasami tak jest ?!

Pije wlasnie kawke ! oby ludzie dzisiaj nie mieli ochotke na wizyte u fryzjera hahaha :D:D

Pisalam juz ze nie cierpie jesieni eh... za zima tez nie przepadam. Musze sobie znalesc jakies pasjonujace zajecie ktore bedzie mi umilalo jesienny czass :tak:
 
reklama


A tak wogole to ja mam jeszcze pytanko... :O Czy ktoras z was podczas okresu miala z krwia sluz taki jak w dni plodne tylko lekko z krwia ? wogole moj okres tak sie zaczol ze najpierw mi polecial sluz z takimi zylkami krwi... Czytalam na necie ze niby przy tylozgieciu czasami tak jest ?!

Pije wlasnie kawke ! oby ludzie dzisiaj nie mieli ochotke na wizyte u fryzjera hahaha :D:D

Pisalam juz ze nie cierpie jesieni eh... za zima tez nie przepadam. Musze sobie znalesc jakies pasjonujace zajecie ktore bedzie mi umilalo jesienny czass :tak:

Hmm a który masz dzień @? I masz normalne objawy jak na @? Bo może to krwawienie implantacyjne?

Co do jesieni to według mnie najgorsza pora roku, zimno, mokro i tak ponuro, że się wszystkiego odechciewa:crazy:
 
Do góry