reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Ja kawke uwielbiam. Szczegolnie z ekspresu z mleczkiem spienionym. Taka pijam w pracy i w domu chociaz czesto nie chce mi sie spieniac mleka.
Ale Bellaa poczek do kawki ? Gdybym sobie tak pozwalala sama bym byla jak ten paczek :p
Z tym nigdy nie miałam problemu, wręcz przeciwnie zawsze chciałam przytyc, marzyłam o tym. No po ciążach zostało jakieś 3-4 kg, ale na mnie to widac.
 
Ło Matko bez cukru?? Wsyd ale ja 3 łyżeczki słodze:baffled:

ja tak samo słodzę :zawstydzona/y: no nie wypiję kawy bez cukru nie potrafię nawet jakbym zjadła do tej kawy blachę ciasta to i tak bym gorzkiej nie wypiła , ale rozumiem też osoby dla których mała czarna z cukrem to zbrodnia po prostu bo wolą smak samej kawy niezmąconej cukrem.

Amaliee, Nadzieja - wcześniej więcej pisałam na staraniach 2013 i teraz czasem zaglądam tam poczytać jak mam chwilkę i nie wiem czy wiecie ,ale jesteście poszukiwane na "liście gończej" ;-) Tak jak u nas Pati.Patuszka wie któraś może coś? Weszłam na jej profil ,ale dawno jej nie było z tego co wywnioskowałam , mam nadzieję ,że nic się nie stało złego....

ej nie mam podglądu na wiadomości Wasze jak piszę wiadomość
:crazy: chciałam napisać ,że ja też kiedyś marzyłam aby utyć jadłam duże porcje itd ,ale nic to nie dawało , dopiero jak zaczęłam łykać prochy to utyłam pewnie metabolizm się zmienił...


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mi po ciąży 2 kg zostało. Ale jak palenie rzuciłam to 10 kg przyszło ale dobrze m,i to zrobiło bo bardzo chuda byłam a teraz jak M mówi mam kształty kobiety i waże 67kg i ile bym nie jadła to ani w tą ani w tą;-)
 
Domka to się ciesz kobieto, bo ja ostatnio coś tylko w górę idę... :zawstydzona/y:

Ale co do cukru to nie słodzę, ani kawy, ani herbaty :tak: i jestem z tego dumna :laugh2:
 
No właśnie podnoszę pytanie Domki o piciu zielonej w ciąży :)

A ja po relaksującej kąpieli, było mi to potrzebne :-p
 
reklama
Ja kawę też bez cukru, ale mleko musi być.
Herbatę słodzę miodem albo wcale.

A waga... Od kiedy więcej piekę, tym trochę więcej kg...
Ale lubię siebie taką, jaka jestem. Małż też ;)

Znikam na godzinkę - "Przepis na życie" czeka ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry