reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Ja też uwielbiam zieloną herbatę i ubolewam nad tym, że w ciąży nie jest zalecana. Ale ostatnio wynalazłam z BioActiv białą z tajską cytryną i kwiatami granatu - PYCHA :tak: kawę też uwielbiam, ale niestety muszę pić bezkofeinową.

Bella o widzisz, udało Ci się ;-)

Zatoki mnie napierniczają aaaaaaaa, zaraz mi łepek rozsadzi :-(

Kobietki, mam pytanie, bo zgłupiałam...
Wzięłam chorobowe na dziecko, zawiozłam nawet je już dziś do pracy. Przed chwilą dzwonił szef że mam jechać do zusu i sama załatwiać papierki :sorry: ale przecież to jego obowiązek? (chodzi chyba o Z-15 i Z-3)
Oczywiście że jego obowiązek, no pierwszy raz się spotkałam z czymś takim
Ada a może nie przed @ a może to ciąża. Ja jak byłam w ciąży nie mogłam wejśc do nas na poddasze wszystko nowe, ciągle czułam zapach drewna, od razu mnie mdliło, oczywiście nikt go nie czuł.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Za mną ogólnie to zapachy od ok. tygodnia chodzą. Najbardziej to ryby, łosoś szczególnie :) od słodyczy mnie odrzuca, a zawsze je wcinałam tonami. Dużo jem, najbardziej owoce, warzywa i jogurty. I mam większą ochotę na przytulanki.
 
Witaj Bellaa ;-) a co tak nie lubiłaś "Ewki" ? :-) Ale teraz bardzo ładnie, tak po włosku ;-)

Ada - a może to nie @...;-)
 
Piersi mnie nie bolą, wczoraj pobolewały. Mam wrażenie jakby @ miała nadejść. Za przeproszeniem jestem cała spuchnięta i mam okropne wzdęcia jak przed @.
 
Piersi mnie nie bolą, wczoraj pobolewały. Mam wrażenie jakby @ miała nadejść. Za przeproszeniem jestem cała spuchnięta i mam okropne wzdęcia jak przed @.
Ada mówię ci, cos jest na rzeczy. Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Nowa szata graficzna tragedia, właśnie miałam pisac czy tez tak macie czy u mnie coś z internetem się znowu dzieje. Nie podoba mi się nic a nic.
Adelo no tak jakoś sobie wymyśliłam Bellaa, a Włochy podobają mi się, nigdy tam nie byłam, ale zawsze marzyłam żeby nauczyc się języka włoskiego.
Kobietka możesz mnie poprawic na liście z Ewki29 na Bellaa.
 
Ada to przepis z którego robię
1 szklanka cukru (lub mniej, w zależności od upodobań)
250 g masła
1/2 szklanki wody
2 - 3 łyżki kakao (lub więcej, dla koloru)
400 g "niebieskiego" (pełnego) mleka w proszku
suche wafle lub herbatniki
bakalie: rodzynki, orzechy, migdały, suszony ananas, kandyzowane wiśnie (wg uznania)
Masło rozpuścić w garnuszku. Dodać cukier, wodę, kakao, wymieszać i ostudzić (może być lekko ciepłe). Do dużego garnka wsypać mleko, bakalie, pokruszone wafle lub herbatniki. Na to wylać masę maślaną, dokładnie wymieszać i wlać/upchnąć do formy keksówki wyłożonej folią aluminiową. Schłodzić.

Smacznego :)
Kawę robię komu ??? :)
 
Amaliee- ja też zgłupiałam , bo mam otwartą listę od rana w jednej karcie i ta karta była otwarta cały czas, no i usiadłam do laptopa i otworzyłam nową i wybrałam bb ,a tu mi się jakaś inna forma w oczy rzuciła i już myślałam ,że coś pokręciłam ,ale zaczęłam się przyglądać i okazało się ,że jest info ,że to nowy wygląd naszego forum i ,że jakby coś nie działało to żeby zgłaszać.

Ja pijam zwykłą herbatkę , kiedyś piłam zielone ,a teraz to ewentualnie jakieś owocowe kupuję no i ta kawa już ją rzuciłam i nie piłam ,a teraz sobie znowu pozwalam ,lubię z mleczkiem kawkę wypić.

Fuma_Foch - ok dzięki za info ,puki co zostajesz na liście gończej czyli na czerwono ;-)

Jutro idę do mojej pani dr na kontrolę mam nadzieję ,że powie ,że jest ok ,bo lekarz to jednak więcej widzi i wyczuwa niż ja sama ,a czuję się świetnie śmieję się coraz częściej tak jak kiedyś , nie pożeram słodyczy i wracam do dawnej wagi.
 
Jaki wstyd, dzwonię do dentysty i rejestratorka umawia mnie na wizytę w środę... a ja marudzę, że ten ząb mnie boli, i marudzę. A później sobie przypomniałam, że dziś mamy poniedziałek... nawet nie wiedziałam :D :D ha ha, co ta praca robi z człowiekiem ;) idę zrobić coś do picia i pozmywać by mi się chciało :) taki stos naczyń w kuchni, dostałam powera. A w środę mamy rocznicę zaręczyn :) Ostatnio się z moim pokłóciłam... sama nie wiem czemu :/ za 4 dni powinnam @ dostać. Zobaczymy :)
 
reklama

Ja pijam zwykłą herbatkę , kiedyś piłam zielone ,a teraz to ewentualnie jakieś owocowe kupuję no i ta kawa już ją rzuciłam i nie piłam ,a teraz sobie znowu pozwalam ,lubię z mleczkiem kawkę wypić.

ja od kiedy 2 lata temu po ferelnej grypie dostałam powikłań w postaci mało znanej komu tężyczce, też przestałam pić kawę i czarną herbatę. W ogóle zmieniłam bardzo nawyki żywieniowe.

Cieszę się, że jesteś pełna energii i taka radosna ;-) proszę o więcej takich fluidów od każdej z Was! :-)
 
Do góry