reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Jaki wstyd, dzwonię do dentysty i rejestratorka umawia mnie na wizytę w środę... a ja marudzę, że ten ząb mnie boli, i marudzę. A później sobie przypomniałam, że dziś mamy poniedziałek... nawet nie wiedziałam :D :D ha ha, co ta praca robi z człowiekiem ;) idę zrobić coś do picia i pozmywać by mi się chciało :) taki stos naczyń w kuchni, dostałam powera. A w środę mamy rocznicę zaręczyn :) Ostatnio się z moim pokłóciłam... sama nie wiem czemu :/ za 4 dni powinnam @ dostać. Zobaczymy :)

Ada hehe dobre ;-) a za 4 dni to jeszcze nic nie wiadomo, 3 mam kciuki :tak:
 
reklama
Witam kobietki.

Ja tez jestem herbaciara. Uwielbiam mocna czarna i zielona.

Ten cykl pewnie mi przepadnie ale bede Wam kibicowac. Teraz ja w szpitalu w LU a pozniej m. wyjezdza na 5 dni w delegacje :( Trudno. Ale cos czuje ze znow bedzie zimowe dziecko.

Kobietka, Fuma powodzenia na wizytach u lekarzy
 
Wracając do deserów...
Bardzo lubię zrobić sobie domową czekoladę z bakaliami - te ze sklepu zawsze mają ich za mało (chyba, że to czeska "Studentská" firmy Orion). Roztapiam w kąpieli wodnej naszą Wedlowską, najpierw deserową - wylewam na papier do pieczenia; następnie białą - wylewam na roztopioną deserową; wychodzi taka "łaciata" i dodaję maaaaaaasę bakalii. Później wstawiam na noc do lodówki i gotowe! Mniaaaaaaam!
:tak:
 
Ja jak rano wstaje to najpierw musze wypić fusiasta kawe,koło południa rozpuszczalna i moge żyć;-)
M pojechał do miasta test ciążowy mi kupic:rofl2:
Heh właśnie czytam "Zakochany Kundel"
 
Ostatnia edycja:
Ada, mnie też cyce bolą, co chwila syczę :eek: i wg męża jestem opuchnięta w środku. Poza tym mam mega wysyp na twarzy chociaż z reguły mam ładną cerę. Kosmetyków nie zmieniałam więc to nie z ich winy... Ciekawe... :-p

Mnie też się nie podoba nowy wygląd forum, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia.

Dziewczyny nie róbcie smaków na słodkie!!!! :-(
 
Domka będziesz robic test, czy będziesz na niego patrzyła do 12.11:-):-)

A ja chyba mogłabym życ bez kawy, ale piję 2 razy dziennie rozpuszczalną z mleczkiem. Oczywiście rano ale po śniadaniu a jak w pracy jestem bez śniadania to do kawy porannej obowiązkowo pączek lub drożdżówka. Druga piję po południu w domu.
 
Ada mala czuje sie lepiej, ale poprawy jeszcze nie widac. Jutro konsultacja laryngologiczna.

Wy tu o slodkosciach a ja wlasnie wcinam mieszanke studencka (rozne orzechy i rodzynki) Uwielbiam orzechy, pyszne i zdrowe :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja kawke uwielbiam. Szczegolnie z ekspresu z mleczkiem spienionym. Taka pijam w pracy i w domu chociaz czesto nie chce mi sie spieniac mleka.
Ale Bellaa poczek do kawki ? Gdybym sobie tak pozwalala sama bym byla jak ten paczek :p
 
Do góry