reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Dziewczyny to ja Ewka29, administrator mi zmienił nick od dziś jestem Bellaa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny to ja Ewka29, administrator mi zmienił nick chciałam co prawda Bella ale mam Balla, nie wiem czy jakiś błąd, czy Bella było zajete tak czy siak napisałam jeszcze raz do administratora, ale może sie tak zdarzyc że zostane pod Balla:-D:-D Nie ma co narzekac, najważniejsze że nie Ewka.

A ja się właśnie zastanawiałam kto to:-D.

Anulka-gratulacje. Spokojnej i nudnej ciąży życzę.

Kobietka- u mnie na razie bez zmian. Jeszcze na trochę zostaw mnie na liście tam gdzie jestem bo naprawdę nie mam pojęcia kiedy następna @.
Dla spokoju sumienia zrobiłam test ale oczywiście I.W środę idę do ginki to może czegoś się dowiem.
 
Tak wreszcie zmieniłam.
Jutro barszcz robisz, super uwielbiam pod każdą postacią. Z uszkami, z krokietem, zabielany z ziemniakami chyba najbardziej. Ukraiński robiła moja teściowa ale przyznam pyszny. Moje kochane synusie sa w przedszkolu średnio do 14:30 a więc juz po podwieczorku. Po południu jakieś owoce, sałatka owocowa, chrupki. serek itd. takie lekkie rzeczy a potem kolacja, na weekend staram się robic ciasta. Przyznam że, w lecie częściej w tygodniu dużo owoców więc wymyślam wtedy.
 
Hello Domka ja poproszę herbatke zielona :) u mnie dzis na obiad gołąbki ale nie zawijane :) wyszły pyszne a jutro chyba zrobię żurek z biała kiełbasa mam zamiar jeszcze dzis zrobic blok czekoladowy bo składniki czekają :)
U mnie juz po @ wiem dzis bierzemy sie do roboty :)
Fimka tez lubię herbatke z mlekiem :)
 
Nareszcie w domu :) zaraz po pracy wpadłam do kuchni, ukroiłam sobie 2 kawałki sera żółtego, posmarowałam serem białym ze chrzanem, ketchupem i musztardą rosyjską :D zamiast kartofli makaron, więc dzisiejszy obiad to: kiełbasa, makaron, jajko i musztarda. Właśnie sobie przypomniałam że zapomniałam przy smażeniu jajka dodać szczypiorku mrożonego. Na jutro do pracy kalafior mi się gotuje :)
 
Ja też uwielbiam zieloną herbatę i ubolewam nad tym, że w ciąży nie jest zalecana. Ale ostatnio wynalazłam z BioActiv białą z tajską cytryną i kwiatami granatu - PYCHA :tak: kawę też uwielbiam, ale niestety muszę pić bezkofeinową.

Bella o widzisz, udało Ci się ;-)

Zatoki mnie napierniczają aaaaaaaa, zaraz mi łepek rozsadzi :-(

Kobietki, mam pytanie, bo zgłupiałam...
Wzięłam chorobowe na dziecko, zawiozłam nawet je już dziś do pracy. Przed chwilą dzwonił szef że mam jechać do zusu i sama załatwiać papierki :sorry: ale przecież to jego obowiązek? (chodzi chyba o Z-15 i Z-3)
 
Hello Domka ja poproszę herbatke zielona :) u mnie dzis na obiad gołąbki ale nie zawijane :) wyszły pyszne a jutro chyba zrobię żurek z biała kiełbasa mam zamiar jeszcze dzis zrobic blok czekoladowy bo składniki czekają :)
U mnie juz po @ wiem dzis bierzemy sie do roboty :)
Fimka tez lubię herbatke z mlekiem :)
kurde, coś mój komputer szwankuje. Zamiast cytuj przez przypadek mogło kliknąć na udostępnij na Twoim poście. A co do bloku czekoladowego- jaki aromat dajesz? z rumowym nieźle wychodzi, a blok waniliowy z aromatem migdałowym :) Tata to robi :)
 
kurde, coś mój komputer szwankuje. Zamiast cytuj przez przypadek mogło kliknąć na udostępnij na Twoim poście. A co do bloku czekoladowego- jaki aromat dajesz? z rumowym nieźle wychodzi, a blok waniliowy z aromatem migdałowym :) Tata to robi :)

Ada hello :) ja nie daje aromatu ale w sumie dobry pomysł :)
 
reklama
a jak robisz? weszłam znów do kuchni i aż mnie odrzuciło-smród pleśni (której nigdzie nie ma) i jak jadłam to też smród pleśni... fuj :/ ładnie mój organizm zaczyna wariować przed @ :szok:
 
Do góry