reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Caroline mononukleoza to wirusowa choroba zakazna. Obiawy troche podobne do anginy a co do krwi to czasem jest podejzenie bialaczki bo jest duzo bialych krwinek. Corka ma bardzo powiekszone wezly chlonne ktore troche utrudniaja oddychanie i opuchnieta twarz, glownie oczy i powiekszona watrobe (to tez obiaw tej choroby). Ogolnie jest na obserwacji bo choroba dopiero sie rozwija. Dostala antybiotyk ale nie wiem po co bo to wirus. Wlasciwie tego sie nie leczy jedynie objawowo, jesli nie ma powiklan.

Ja wlasnie dotarlam w domku. Musze spakowac rzeczy i troche odpoczac bo rano w droge spowrotem do Lublina.

Wybaczcie ze tylko o sobie.
 
reklama
Adelo mi nawet ciężko było obliczyć kiedy mam dni sprzyjające przytulaniu;-) więc wraz z mężem mieliśmy bardzo intensywne 3 tygodnie :-D:-D:-D teraz kupiłam testy owu ale zobaczymy czy ogarnę tą technikę z nich korzystania :-D:-D:-D

ja też przymierzam się teraz do zakupu testów owulacyjnych, nigdy nie korzystałam z nich więc sama nie wiem czy ogarnę tę technikę ;-) ale damy radę myślę :-) Gdzieś czytałam tylko, że przy pierwszej pojawiającej się wyraźnej, grubej drugiej kresce trzeba próbować, mimo jak jeszcze następnego dnia też pokazałaby się tak samo wyraźna - to nie zwleka się tylko zaraz przy pierwszej przytulaki ;-)

Ale może już nawet nie będą Ci potrzebne w następnym cyklu.. ;))))
 
Ritta, nie tłumacz się, to wiadomo że skupiasz całą uwagę na córeczce. Biedna. Oby jak najszybciej udało jej się uporać z choróbskiem. Ty też się trzymaj cieplutko i odpocznij :) Spokojnej nocki!!
 
Hej dziewczyny porannie...
Nie dam rady was nadrobić, Podczytywałam was wczoraj...ale nie miałam siły pisac.

Rita zdrówka dla córki, my jutro jedziemy właśnie robić Nadi badania w kierunku tej mononukleozy bo możliwe ze to to. A powiedz mi kochana jaki twoja córka miała objawy??
Ps. Ok doczytałam. a wymiotowała twoja corcia?

Ja już jestem pewna ze u mnie nie będzie dwóch kreseczek, nie nie robiłam testu ale już jestem pewna ze te bóle brzucha to na pewno nie na to...
Przed 9 będę dzwonić i sie rejestrować do swojego lekarza bo nie wiem od czego w sumie one są ale są tak cholernie bolesne ze wczoraj juz myślałam ze bede jechac do szpitala z mezem... zjadłam 2 nospy i nic, chciałam brać ketonal ale z 2 strony nie wiem czy sie nie udało, nie wiem już szczerze mówiąc nic, brzuch dalej mnie napiernicza. mam wrażenie ze ściska mi wnętrzności...

Zycze udanego dnia dziewczynki:D

87Lena dziś testuje?
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry wszystkim jesiennym staraczkom (i tym wystaranym również)! :-) Za oknem widzę wschodzące na czerwono słoneczko, więc zapowiadam na dziś piękną pogodę. Idealną na spacer z ukochaną osobą, co Wy na to? :)

Na poprawę humoru oraz dla przerwania monotonności za oknami przedstawiam wiosenny krajobraz... sądzę, że nam wszystkim brakuje zielonego koloru dookoła :yes:
wiosna_018.jpg

Chińskie ciastko po kilku dniach przerwy postanowiło na poważnie przypomnieć, że:
"Złoszczenie się na kogoś jest jak picie trucizny w oczekiwaniu, że ta druga osoba umrze".

Na być może zimową chandrę polecam kubek gorącej czekolady i (jak zawsze) muzykę :yes: Nic tak nie wyciągnie człowieka z dołka jak dobra nutka na rozpoczęcie dnia
:-)


_______
Kochane chciałabym Wam baaardzo podziękować, Wam wszystkim, za słowa wsparcia i otuchy. Wiem, że każda przeżywa w trakcie @ czy negatywnego testu rozczarowanie i zwykle odruchową reakcją jest właśnie podniesienie na duchu ale to co pisałyście było dla mnie jak plaster na ranę. Bardzo mi pomogło. Kolejny raz bardzo się cieszę, że tu jestem z Wami :yes: Tak jak napisała anastazi, zamierzam być piękną sierpnióweczką, co już z góry Wam zapowiadam :-):-) i wiem, że reszta z Was też będzie tam razem ze mną! :yes:


Przepraszam, że tak o sobie na wstępie. Są ważniejsze rzeczy a mianowicie - wszystkim zafasolkowanym życzę podwójnie dużo uśmiechu i radości na dziś :) Dbajcie o siebie, nie przemęczajcie się i nie próbujcie nawet opuścić wątku hehehe :-D


Blueberry, karola, karolq, anastazi, magda, Anulka - jak się czujecie mamusie? :)


Ritta - czytałam wczoraj na bieżąco wieści z 'frontu' i bardzo żałowałam, że nie miałam jak odpisać. Jak się czuje mała? Jak wyniki? Bardzo mocno trzymam za Was kciuki! Będzie wszystko dobrze, wierze, że wyniki nie wskażą mono. Jestem pewna, że to coś przejściowego, niegroźnego :yes: Zobaczysz, za miesiąc nie będziecie nawet o tym pamiętali i tego życzę! Napisz jak się macie, proszę.

Katka - doczytałam, że też idziecie z Nadusią na badania. Koniecznie daj znać co wyszło :yes:

Fimka - powtarzasz test, mam nadzieję? Bo mogło być za wcześnie. Jest nadzieja! :yes:

78LENA - Podziel się wieściami jeśli dziś testujesz :) Czekamy!



Na koniec dodam, że prawdopodobnie dziś witam @, bo już czuję, że się zaczyna (potwierdzę jeszcze czy na pewno). Całkiem się cieszę bo wg obliczeń to oznacza, że termin kolejnej @ mam na... 1.12 czyli na moje imieniny. No, będzie fajny prezent :-)
 

Załączniki

  • wiosna_018.jpg
    wiosna_018.jpg
    73,3 KB · Wyświetleń: 27
NiWitam sie i ja :) weekend miałam imprezowy stwierdziłam ze to moze byc moja ostatnia taka imprezka i trochę sie zrelaksowalam :)
Rita zdrowia dla córeczki .
Anulka gratulacje :)
Inis dzięki za piękny obrazek u mnie leje dzis jak niewiem co :( choć ulice i sklepy są juz gotowe na święta i mam wrażenie ze gwiazdka jest juz za tydzień :/ pozdrawiam resztę dziewczyn do pózniej
 
Ostatnia edycja:
Dzień Dobry wszystkim:happy:

Anulka wiedziałam :tak: GRATULACJE!! Taki banan miałam jak zobaczyłam Twój teścik
:-D Jak reakcja Tatusia?:-)

Ritta dużo zdrówka dla córuni, jak się dziś czuje?
 
Kazimiera ja też ostatnio sobie pozwalam na więcej.. jak tylko mąż jest w domku (bo ktoś musi być trzeźwy w razie W) to lecę jak się da.. w lipcu przestałam ściągać mleczko więc musiałam się zrelaksować bo zaraz mam nadzieję znowu nie będę mogła pić :-D
Adelo my teraz nawet się nie staraliśmy :-D zaczynamy tuż po @.. a spodziewam się jej 6 listopada.. fajnie by było zrobić mężusiowi niespodziankę na święta :-) ale nie nakręcam się.. bo tak łatwo pewnie nie przyjdzie..
ookatkaoo skontroluj to i to migusiem bo to różnie bywa! lepiej niech to lekarz obejrzy.. bedziesz spokojniejsza..
inis oo jaka wiosna.. mam nadzieję że taką wiosenkę to my zastaniemy już ze sporymi brzuszkami :-) a jaką muzyczkę polecasz? pooodziel się dobrą nuutką z namiii :tak:

miłego dzionka wszystkim i czekamy na dobre wieści od testujących :tak:
 
reklama
Kazimiera - to prawda, wszędzie już wyposażenie świąteczne do kupienia. Przeżyłam szok ostatnio, bo szukałam parasolek w jakimś sklepie i weszłam w stado bombek, łańcuchów, lampek i innych mikołajów. Zwykle czekali chociaż do połowy Listopada a teraz widzę, że już niedługo po 1 września jak znikną zeszyty i piórniki to pojawią się choiny :-)

caroline - zależy jaką kto lubi muzyczkę, ciężko trafić do każdego... dlatego raczej nie podaję tytułów. Ale z klimatycznych i spokojnych może "no difference" Everything but the girl lub "Mona Lisa" Panic at the disco (ten drugi zawsze daje mi kopa) :-)


kobietka - bardzo Cię proszę zapisz mnie jako otwierającą stawkę Grudniową :D tak jak mówiłam, termin następnej @ na 1.12 :yes:
 
Ostatnia edycja:
Do góry