reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Witam! U mnie tez cykl niestety chyba stracony. Napiecie z cyckow zeszlo i plamienie sie zaczyna. @ zbliza sie wielkimi krokami. No nic moze uda sie zostac sierpniowka. Sierpien tez fajny miesiac. ANULKA widze pozytywnie. Gratulacje kochana!
 
reklama
Przeczytałam pokrótce Wasze weekendowe wypociny.
Siedziałam i płakałam, tak sobie, bez powodu. Czasami sobie lubię popłakać. A właściwie tylko raz w miesiącu, przed samą @...
Wiem teraz, że na 100% @ przyjdzie :confused2:

Jeszcze ten deszcz. Mam dosyć. Beznadziejny wieczór.
 
Fimka - nie trać nadziei ;-);-):-) ja ostatnio też czułam się inaczej niż na @ - naprawdę zero PMS, bólu piersi, cera ładna (nawet mi szwagierka mówiła, że bardzo ładnie wyglądam) i jakoś tak lekko się czułam - a jednak @ przyszła, więc nic straconego - nic nie jest regułą :tak: Oj ja to "uwielbiałam" sobie płakać, ale nie warto - dbaj o siebie!
 
Lisica w przypadku przeziębienia to chyba wydaje mi się że lekarz nie ogłosi alarmu.. ale polecam herbatkę+miód+cytrynka, lub mleko+miód+masełko i postawi cię na nogi.. a jak nie brzydzisz się to chlebek z czosnkiem i jutro będziesz jak nowo narodzona :-)
mariaa pewnie ciężko ci czekać.. ja to nie jestem raczej z tych cierpliwych i jak zaszłam w ciążę to chyba z 10 opakowań testów zmarnowałam :-D:-D:-D
Ritta oj biedna ty nasza.. przy dziecku nic się nie da przewidzieć.. jak to się mówi plany planami a dziecko i tak ma inne plany :-D ale dacie radę! oby tylko choroba poszła precz a wszystko do normy wróci.. a co to za choroba? jakieś objawy? zakaźna? nie słyszałam nawet o niej :-(
Fimka i mexi nadzieja jest zawsze! ja w czwartym tygodniu ciąży czyli na logikę dwa tyg po przytulankach zaczęłam krwawić :-( gdybym dzień wcześniej nie była u ginekologa i nie widziała pęcherzyka to bym pewnie pomyślała że dostałam @ i bym straciła moją alusię kochaną.. a tak wylądowałam w szpitalu już jako ciężarna i wszystko dobrze się skończyło.. mimo wszystko zrób test wtedy kiedy powinnaś nawet jak nie czujesz że to może być ciąża. może ktoś na górze ma już względem ciebie plany;-) głowa do góry!
amaliee super że weekend udany!!!
 
mariaa pewnie ciężko ci czekać.. ja to nie jestem raczej z tych cierpliwych i jak zaszłam w ciążę to chyba z 10 opakowań testów zmarnowałam :-D:-D:-D
Profilaktycznie nawet nie policzę :zawstydzona/y: bo już z 5 mi w ostatnim czasie na pewno tych testów poszło. Na środę kupię jeszcze jeden. A jak nic nie pokaże, a @ nadal nie będzie - idę na betę. I mam nadzieję, że się sytuacja wyjaśni. Ja wierzę, głęboko w sercu wierzę i czekam na taki nasz prywatny CUD.

Fimka
, ja w pierwszej ciąży tak miałam, że dzień przed spodziewaną @ ryczałam, że się na pewno nie udało, bo wszystkie objawy wskazywały na @. A się udało!!
 
Caroline mam rozumieć, że dostałaś wtedy krwawienia mniej więcej w dn. spodziewanej @ a jednak byłaś już w ciąży?
 
nie do końca.. u mnie z miesiączką wtedy trzeba było brać duuży margines.. miałam nieregularne zrobiłam test niby w dniu spodziewanej miesiączki ale później miałam krwawienie jak w czasie @.. więc gdybym liczyła na objawy to pewnie nawet bym nie wiedziała że w ciąży byłam :-(
 
No tak przy przy nieregularnych @ może tak być. Czytałam trochę na temat "@" w ciąży w pierwszych miesiącach - że niby może się tak zdarzyć, że kobieta dostanie czasami skąpego okresu, a nawet normalnego i nie jest świadoma ciąży, bo myśli, że to @. W sumie w tym roku nawet ginekolog kazała mi zrobić Bete, kiedy po normalnie zakończonym okresie dostałam jeszcze krwawień, bo chciała wykluczyć ciąże, więc w sumie możliwe są tzw "@" w ciąży.
 
reklama
Adelo mi nawet ciężko było obliczyć kiedy mam dni sprzyjające przytulaniu;-) więc wraz z mężem mieliśmy bardzo intensywne 3 tygodnie :-D:-D:-D teraz kupiłam testy owu ale zobaczymy czy ogarnę tą technikę z nich korzystania :-D:-D:-D
 
Do góry