reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

anulka gratulację!!!!! witaj w klubie!!!! :-D :-D

sprawdzałaś na kiedy masz termin?


dziś w nocy obudził mnie straszny ból gardła, a w sumie prawego migdałka, cała się spociłam aż musiałam się przebrać, o 1.50 płukałam gardło wodą ze solą, teraz ciut lepiej ale nadal pobolewa. W sumie to nie wiem, czy to gardło mnie boli czy mam zgagę, możecie się ze mnie śmiać ale nigdy w życiu nie miałam zgagi i nawet nie wiem jakie to powinno być uczucie. :eek: jak przełykam to czuję taki kwaśny smak ale nie wiem czy to przez gardło czy to właśnie zgaga. :confused:

chyba zaczyna to do mnie docierać powoli, że jestem w ciąży, bo do tej pory nie mogłam w to uwierzyć!
dziś test nie pozostawia już wątpliwości:

Zobacz załącznik 591785

a to porównanie wszystkich testów, które robiłam:

Zobacz załącznik 591786
Dziekuje bardzo:) piekna kreseczka coraz to ladniejsza hehe
 
reklama
Caroline dzięki za informację. Nie sądzę żeby tak zrobił bo to chyba przeziębienie, chociaż lekarzem nie jestem :-) póki co jakoś funkcjonujemy z synkiem, leżymy w łóżku i oglądamy bajki.
 
Witajcie :)

Anulka - Serdecznie gratuluje :):):):) Noooo poprostu mega :) Zdrowenka teraz i spokojnych 9 m-cy :tak:


Inis i Mariaa - głowa do góry ! wszystkie MY musimy jak najbardziej wyluzowac ! Bo to jest najlepsze co mozemy zrobic by byl sukces :) A i ja tez uwazam ze dopóki @ nie ma to NADZIEJA jest ! Wiec ja dalej trzymam &&&&&&&&&& mocno mocno !!!

Ritta - zdrówka dla pocieszki ! Biedactwo :(:( ! Tule mocno !!!!

Kiedy kolejne testowania ??? :)


Ja za tydzien planuje wyjazd do Polski do ginka bo wiem ze jak tego nie zrobie to bede caly czas myslec ze moze cos z moja szanowna przyjaciółka jest nie tak.... :O:O

Miłej niedzieli zycze, u mnie lejeeeee deszcz :(
 
Dziękuję za słowa wsparcia Nadzieja i Adelo! Już teraz staram się spokojnie czekać, jak się sytuacja rozwinie... I nie tracić wiary, że te objawy, które mam, są na Dzieciątko, a na wynik na teście muszę jeszcze zaczekać.

Lisica, a Ty kiedy masz mieć @? Czy już po terminie jesteś? Przepraszam, nie mogę listy odszukać...

Ritta, zdrowia dla córki!! Mononukleoza to paskudna sprawa niestety... Będzie od Was m.in. rygoru w zakresie diety wymagała... Przynajmniej tak mój mąż miał zalecone po.
 
Lisica krew juz pobrana wiec wyniki pewnie beda niedlugo. Wyglada strasznie. Ma bardzo opuchniete wezly chlonne (nie widac szyji) i opuchniere oczy, jedno az sine jak podbite.
A ja musze sie teraz jakos przeorganizowac. Wziac wolne w pracy. Poznym wieczorem pojade do Warszawy po rzeczy dla mnie i corki. Rano zajade po ksiazki do szkoly i wracam do Lublina.
No i nie wiem jak zniose tesciowa przez te dni ale pewnie glownie bede siedziec w szpitalu.

Fimka za Ciebie ciagle trzymam kciuki.
 
Hej!
Melduję się, niestety niepozytywnie... Tylko I... :( Ani cienia drugiej...
Za to ta pierwsza krwistoczerwona. Ech... Za "normalnie" się czuję...
Nie miałam nic podejrzanego prócz różowego śluzu... A wszystkie BB, którym do tej pory się udało, od samego początku czuły się inaczej, jakby nie w swojej skórze... SZKODA :(
Choć termin @ mam na środę, więc jest jeszcze nadzieja.

Ritta - dzięki za pamięć. Dużo zdróweczka dla córci!

Komuś się udało?? Dajcie znać, bo ciężko będzie mi nadrobić cały weekend...

aaaaaaaaaaaaaaa właśnie przeczytałam!! Anulka!!! G R A T U L A C J E!! Jak się cieszę :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry