reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Anukla kochana widzisz...wszystko się udało:):):) GRATULACJE :):):):):):)

iNIS TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE MOCNO MOCNO:):):) ZOBACZYSZ BEDZIESZ PIEKNA SIERPNIOWECZKA:):)
 
reklama
Anulka w końcu można ci pogratulować!!! Wiedziałam że tak będzie :-) spokojnej ciąży!

Mój mąż wczoraj stwierdził że jestem jakaś inna w środku, taka opuchnięta jakbym była w ciąży, to jego odczucia. Mnie co prawda bolą piersi i chodzę senna ale raczej nie wpasowaliśmy się w płodne dni więc się nie nakręcam. Gorsza sprawa to taka że mnie synuś zaraził i pewnie jutro do lekarza pójdę. Co myślicie, powiedzieć że jest prawdopodobieństwo ciąży żeby przepisał mi "bezpieczne" leki? :-/
 
Anulka w końcu można ci pogratulować!!! Wiedziałam że tak będzie :-) spokojnej ciąży!

Mój mąż wczoraj stwierdził że jestem jakaś inna w środku, taka opuchnięta jakbym była w ciąży, to jego odczucia. Mnie co prawda bolą piersi i chodzę senna ale raczej nie wpasowaliśmy się w płodne dni więc się nie nakręcam. Gorsza sprawa to taka że mnie synuś zaraził i pewnie jutro do lekarza pójdę. Co myślicie, powiedzieć że jest prawdopodobieństwo ciąży żeby przepisał mi "bezpieczne" leki? :-/

Wszystko mozliwe:) ja tez taka bylam czulam jakbym spochla tam:) kciuki &&&&
 
Anulka tak sie cieszę, GRATULUJĘ:-):-):-):-)
Inis nie przejmuj się, wiem łatwo sie mówi, życze ci żebyś była sierpniówką. Ja też teraz mam drugi cykl starań,sama jestem ciekawa jak będzie, i pewnie też będę zła jak nie wyjdzie.
Ritta ja mam 33 lata i tez nie czuję się stara. To nie te czasy.Tak trzymać.
 
Anulka dzięki za kciuki :-)

Kurcze nie wiem co powinnam zrobić z jutrzejszym lekarzem... Żeby zrobić test za wcześnie, na wyniki betki trzeba poczekać... Póki co się ratuję miodem, cytryną i czosnkiem.
 
Dziesc dziewczyny.
Moja corka wlasnie zostala polozona do szpitala z podejzeniem monoukleozy czy jakos tak. Takze moja wizyta u tesciow sie przedluzy.
 
anulka gratulację!!!!! witaj w klubie!!!! :-D :-D

sprawdzałaś na kiedy masz termin?


dziś w nocy obudził mnie straszny ból gardła, a w sumie prawego migdałka, cała się spociłam aż musiałam się przebrać, o 1.50 płukałam gardło wodą ze solą, teraz ciut lepiej ale nadal pobolewa. W sumie to nie wiem, czy to gardło mnie boli czy mam zgagę, możecie się ze mnie śmiać ale nigdy w życiu nie miałam zgagi i nawet nie wiem jakie to powinno być uczucie. :eek: jak przełykam to czuję taki kwaśny smak ale nie wiem czy to przez gardło czy to właśnie zgaga. :confused:

chyba zaczyna to do mnie docierać powoli, że jestem w ciąży, bo do tej pory nie mogłam w to uwierzyć!
dziś test nie pozostawia już wątpliwości:

Zobacz załącznik 591832

a to porównanie wszystkich testów, które robiłam:

Zobacz załącznik 591833
 
Ostatnia edycja:
Lisica jeśli to coś poważnego ta choroba to wiem że lekarz może ci w trybie pilnym zezwolić na badania żeby potwierdzić lub wykluczyć ciążę..
karola1986 piękne kreseczki na teścikach :-)
Ewka29 jak byłam w szpitalu bo jedna kobietka rodziła w wieku 43 lat :-) także na wiek nie ma co patrzeć.. ;-)
Ritta zdróóóóóóóówka dla dzieciątka!!!!! oby pobyt w szpitalu był jak najkrótszy a córa szybko wróciła do zdrowia!
 
reklama
Witajcie Kochane,

Ritta - posmutniałam po Twojej wiadomości, myślę o Was i wierzę, że się wszystko unormuje! Dużo wiary:tak:

Anulka - bardzo miły poranek z taką wiadomością :-) oj to musi być cudowne uczucie - teraz życzę Ci spokojnej ciąży i zdrówka oraz sił ;-)

Inis - jeszcze nic nie jest stracone! Wiem, że trudno tak nie myśleć o tym, ale postaraj się. Trochę tak jest, że im człowiek czegoś bardziej pragnie, tym tego nie ma - postaraj się uspokoić myśli i mile spędzić niedzielę :-)Będzie dobrze. Oraz Mariaa- główka do góry ;-)

Powoli kończy mi się @, ale czuję się dziwnie w podbrzuszu, czuję jakbym miała jakiś balon z lewej strony, hmmy - w tym cyklu mogą być nici ze starania, jeśli jakaś torbiel się wytworzyła, bo momentami mnie kłuje:-(
 
Do góry