reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Witam Was.

Ewka29 je też uważam, że fajnie mieć dużą rodzinę. Sama mam 3 siosrty. Zawsze jest kogo odwiedzić, kogo się poradzić, a nie wspomnę o atmosferze świąt :-). Chociaż wiem, że to duże poświęcenie więc podziwiam Was dziewczyny :)
Ja pewnie pozostane przy dwójce;-)

Jutrzejsze testowaczki, już niecała doba. Kciuki coraz mocniej zaciśnięte :tak:
 
reklama
Dziewczyny, wpadlam tylko na chwilę powiedzieć, że czytam Was regularnie tylko nie mam chwili na pisanie :) jutro z rana tescior ale nie nastawiam się bo wszystkie objawy na @ przeszły czyli już na dniach będzie.

Anulka - bardzo mi przykro. Trzymajcie się i wzajemnie się wspierajcie. Ja byłam wczoraj na grobie mojego dziadka ukochanego :( ciężki dzień....

Blue- dziękuję za wczorajsze chinskie ciacho :) zazdroszcze poloznej przez całą ciaze, ciekawe czy da się coś takiego zorganizować w mojej okolicy...
 
Ritta, co jeszcze do mierzenia to jest też tak, że muszę mieć pomiar o stałej godzinie - to jest najważniejsze, tylko pewne "zaburzenia" nie robią na moim organizmie różnicy. W tamtym cyklu bardzo źle sypiałam, nie mogłam zasnąć, wierciłam się, a i tak jakoś wykres wyszedł. Także to zależy od kobiety, każda jest inna. Byłoby wspaniale, gdyby z ładnych wykresów dzieci były :-) ale to też tak nie jest oczywiste..

Ewka29 - A co do tematu posiadania dużej ilości dzieci to też jestem za :tak: fajnie mieć z kim się spotykać, pomagać sobie, mimo że kiedyś mnie denerwowały te spotkania rodzinne od strony męża, to teraz ich podziwiam i pragnę czerpać z nich jak najwięcej. Trójeczka byłaby fajniusia :-):-):-) mimo że też mamy pod górkę w życiu.
 
Witajcie dziewczyny

Anulka przykro mi z powodu śmierci dziadka, śmierć w rodzinie to duża strata
[*]
Jak mojego męża babcia umarła ja byłam w 7 miesiącu ciąży to też mi nie pozwolili iść na pogrzeb

Trzymam jutro kciuki za testujące, niestety odwiedze bb dopiero po południu bo jade z M na giełde i nie bede miala jak, a z telefonu nie umiem pisac postów.
Od kiedy trzeba zacząć mierzyć tą temperature? I czy wystarczy zwykły termometr?
 
Domka - najpóźniej chyba w 10dc, ale to zależy jak długie masz cykle. Zwykły termometr starczy, ale musisz nim dłużej mierzyć, i jeśli w ustach, to może być Ci niewygodnie trzymać szklany.

Ja ogólnie polecam termometr elektroniczny Microlife.
 
Hej sobotnio, widzę spokojnie tutaj:)

Jutro tesruje pare staraczek i trzymam kciukaski:)

Wpadłam w sumie na chwilke bo dużo roboty, a mianowicie chciałam sie pochwalic jak moje dziecko pomaga tatusiowi:) konczyc zabudowe:p DSC_0104.jpgDSC_0105.jpgDSC_0106.jpgDSC_0107.jpgDSC_0108.jpgDSC_0109.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0104.jpg
    DSC_0104.jpg
    10,8 KB · Wyświetleń: 32
  • DSC_0105.jpg
    DSC_0105.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 31
  • DSC_0106.jpg
    DSC_0106.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 33
  • DSC_0107.jpg
    DSC_0107.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC_0108.jpg
    DSC_0108.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 32
  • DSC_0109.jpg
    DSC_0109.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 34
Katka super zdjęcia, ale macie pomoc super:-)
Ja tez oczywiście trzymam kciuki za nasze testujące jutro&&&&&&&&&&Będzie dooobrzeeeee.
Ja właśnie wróciłam za spaceru z chłopakami teraz jedzą obiad, więc mam chwileczkę żeby cos napisac, potem młodszy idzie spac, umyje tylko podłogi, bedę miec chwilkę wolnego.
Domka ja też chyba od nastepnego cyklu będę mierzyc, choc nie wiem czy to będę prawidłowe pomiary bo wstaję jednak do dzieci w nocy, ale może nie będzie juz potrzeby żebyśmy mierzyły w następnym cyklu;-);-)
 
Witajcie :)
W końcu sobota nigdzie nie trzeba sie spieszyć i wogole :) obiad tez juz prawie zrobiony deseru nie ma wiadomo nie mam pochamowania na słodkie :) ja zacznę mierzyc temp od następnego cyklu plus kupie pewnie testy owulacji ale mam nadzieje ze w tym cyklu uda nam sie :)
Bubblesgirl jak czytałam prowadzenie ciąży u Ciebie to u mnie jest to samo ten sam system :)
Ookatkoo super pomocnica i ładna dziewczynka :)
Ewka mi tez tylko podłogi zostały teraz zaparzylam zielona herbatek wiec częstuje :)
 
Ostatnia edycja:
Katka - pozazdroscic fachowcow :) super wyglądają.
U mnie dziś też remontowe prace. Pogoda za oknem obrzydliwa więc kończymy remont w domku.

Moja babcia wymyśliła, ze jak zajde w ciaze (nie wie że się staramy) to ona się wprowadzi pomagać. Az mnie ciarki przeszły ;)
 
reklama
Inis jak samopoczucie przed jutrem ?

Ja jestem po obiadku u tesciow. Maja dwa male kotki i podczas obiadu jeden z nich bawil sie zdechla mysza ktora upolowal. MASAKRA. Zdechla mysz 2 metry ode mnie jeszcze podczas jedzenia to dla mnie przesada. A dodam ze tesciowie maja nowy ladny zadbany dom i lubia zwierzeta :/
A ja nie mam przeciwcial przeciw toxo i musze unikac kotow :/
 
Do góry