reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Karola GRATULACJE !!!!!!!!!

karola1986-21 - to dobrze, że znalazłaś przyjaznego lekarza. Ja ostatnio miałam pecha do lekarzy i ciągle zmieniałam bo mi nie odpowiadali ale liczę, że ten do którego teraz chodzę okaże się ok. Obyś szybko wyleczyła infekcję i przeszła badanie (a może już nie będzie potrzebne ;)

Pamiętam jak to pisałam (8.10.2013). Przeczuwałam, że mimo wszystko to może być szczęśliwy cykl. Bardzo, bardzo się cieszę.
 
reklama
Hej kobietki
Melduje sie porannie nadal bez @...wstalam ze strasznym bolem glowy:/ krzyz napiera,wczoraj nawet moj powiedzial ze do masazysty mnie umowi a maja w rodzinie znajomego bardzo dobrego:) moze skorzystam;)

Mnie cos maly dreczy dziwny kaszel sporadycznie sie pojawia:/ nos zatkany ale bez zawartosci juz zaczynam glupiec:/ nie chce wyladowac z nim w szpitalu...lodkleilam.mu teraz worek bo na badanie bialka musze...

Katka nie gniewam sie choc nie powiem ze wczoraj troszke podnioslo mi to cisnienie...powtorze chcialam dobrze ale wyszlo jak wyszlo...mi przeszlo:D

Inis no to czekamy do 3.11 ;)

Karola GRATULACJE!!!EKSTRA!!! UWIERZ UWIERZ BO PIEKNA KRESECZKA JEST;)

Witam nowe staraczki:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny mało o ile Was doczytałam.
Potem postaram sie Was nadrobić.

Witam nowe staraczki! :)
Jeszcze raz Gratuluje Karola! :)

Ps. Nie mogę teraz sie rozpisać bo czasu mało..

Ściskam Was mocno!!

Ps2. U mnie dobrze :)
 
Dzień Dobry(chociaż nie wiem czy dobry, ale na pewno mroźny) :))

Witam nowe staraczki i życzę powodzenia w starankach;-)

U mnie dzisiaj z gardłem lepiej, także jest nadzieja:-D

Mnie też od 2 dni boli ósemka(prawa, dolna), tzn. sam ząb nie boli, ale za to mam tam spuchnięte dziąsło i ono powoduje dyskomfort np. przy jedzeniu:baffled: Na szczęście jest to do zniesienia i pociesza mnie fakt, że za parę dni samo przejdzie, bo już tak miałam:-p

Nie mogę się doczekać relacji Anastazii :tak:

Katka wytrzymaj do 10.11 :tak: albo nawet dłużej, to ze mną zatestujesz 15:rofl2:
 
reklama
Do góry