reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Katka - dokładnie.

A odnośnie testów...
Ritta - czytałaś opinie o tym sprzedawcy, od którego brałyśmy testy? Właśnie sobie przejrzałam z ciekawości - strasznie dużo osób pisze, że testy nie działają. W neutralnych komentarzach jest tego dużo. Głównie o owulacyjnych ale też kilka słów o ciążowych się znalazło... Ciekawe. Co o tym sądzisz? Ja się tym jakoś nie przejmuję mówiąc szczerze, bo @ albo będzie albo nie hahah :-):-) ale zastanawia mnie tylko kwestia wykonania, działania, skuteczności... Ciekawi mnie jak w ogóle robione są testy ciążowe :yes:
a od jakiego zamawiałyscie?:confused: moze od tego co ja?
 
reklama
Katka - nie pamiętam teraz nazwy, wyglądają identycznie jak test Karoli więc działają na pewno :-) I to ładnie! hehe
 
Karola - już pędzę wpisać Cię na listę jako ciężaróweczkę , lubię takie momenty ;) gratulacje i z tego co wiem to hsg nie doczekałaś ? Super ;)

ookatkaoo1993- co do rzucania palenia to łatwo nie było bo paliłam od 14 roku życia ,a mam 26 lat jednak nie cieszę się i nie chwalę bo ja już rzucałam wiele razy i do tego wracałam więc na razie cieszę się ,że tyle wytrzymałam;)
 
inis niestety nie czytałam opinii o sprzedawcy. Ale słyszałam że dziewczyny narzekały na testy owulacyjne z allegro więc te kupuję z apteki. A ciążowe .... ciąża nie zając, nie ucieknie :-D

Lisica podzielam Twoje zdanie co do nakręcania się. W prawdzie ja też (aż mi wstyd) zrobiłam betę w 11dpo, ale doszukiwanie się objawów ciąży niemalże od dnia owulacji to szaleństwo. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam.

katka test tydzień po owulacji to zdecydowanie za wcześnie. Już mogę powiedzieć że wyjdzie negatyw a wróżką nie jestem :-)
Poczekaj jeszcze trochę choć wiem, że ciężko.

Widzę, że ból ósemek jest zaraźliwy :szok: Może i ja w końcu wybiorę się do dentysty przed zaciążeniem.
 
Ritta - no dokładnie, testy to tylko raczej pro-forma a nie jako wyrocznia :yes: I tak potem najważniejsza jest wizyta u lekarza albo beta.

Odnośnie nakręcania się to ja mam chyba odwrotnie, niby @ jeszcze nie przyszła a ja już WIEM, że się nie udało :-) Korci co jakiś czas do testowania ale to chyba normalne. Dzisiaj już mnie (.) (.) bolą nieco mniej - czyli niedługo @.
 
Domka - może jakiś wspólny wypad? Weekend nad morzem, w SPA, w górach? Może jakiś szałowy pomysł typu rejs promem, lot samolotem... :) Myślę, że na rocznicę fajne są prezenty wspólne, takie żeby pozbierać wspomnienia i miłe chwile.
 
reklama
Do góry