reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Witam wszystkich
Karola GRATULUJĘ.:-)
Domka chyba testuję 12.11.2013 więc jeśli chcesz wcześniej to nie ma sprawy ty masz termin@ o ile dobrze pamiętam 08.11 a więc do 12 to trochę czasu jest, także spokojnie sobie zrób wcześniej, Bardzo to miłe że pomyślałaś o mnie dziękuję:tak:
 
reklama
Amaliee- trzymam kciuki za egzamin i życzę udanego weekendu ;)
Kochana mam pytanie będziesz udzielać się na grupie czy nie? Bo chyba prosiłaś o zaproszenie ,a puki co cisza mimo iż prosiłam o odzew...
 
Witam wszystkich
Karola GRATULUJĘ.:-)
Domka chyba testuję 12.11.2013 więc jeśli chcesz wcześniej to nie ma sprawy ty masz termin@ o ile dobrze pamiętam 08.11 a więc do 12 to trochę czasu jest, także spokojnie sobie zrób wcześniej, Bardzo to miłe że pomyślałaś o mnie dziękuję:tak:

Ewka jeżeli @ nie przyjdzie to czekam z tobą do 12;-) 4 dni wytrzymam, a bede zła jak 8 zrobie a 9 albo 10 @przyjdzie;-)

A oprócz tego jeżeli zatestuje 12 rano i wyjdzie pozytyw to bede miałą prezent na M na wieczór bo to nasza 5 rocznica;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej :)

bede Was nadrabiac w wolnym czasie w pracy :) poki co nie ma klijeta wiec szybko sie witam :)

KAROLA MOJE GRATULACJE :):):) PIEKNA CHWILA :):):)
uwazaj teraz na siebie :) spokojnych 9misiecy :) tule fasoleczke :)



...ja dzisijaj dostalam @, dopiero sie rozkreca... Mysle w przyszly wtroek leciec do polski do ginka :O.

Kobietka
- wiem wlasnie ze musze sie skontrolowac bo od czerwca cykle coraz dluzsze i sie boje ze tam juz cos strasznego sie dzieje :(:( Nie wiem jaka date podac nastepnej @ bo nie wiem ilo dniowy cykl brac pod uwage - wziasc srednia i policzyc 40dni ??? czy co ? :/ . Pisalas o torbielu oprucz dluzszego cyklu mialas jakies inne objawy ?

aaaaa KAROLA prosimy o fluidy :D:D:D:D
 
Hej :)

bede Was nadrabiac w wolnym czasie w pracy :) poki co nie ma klijeta wiec szybko sie witam :)

KAROLA MOJE GRATULACJE :):):) PIEKNA CHWILA :):):)
uwazaj teraz na siebie :) spokojnych 9misiecy :) tule fasoleczke :)



...ja dzisijaj dostalam @, dopiero sie rozkreca... Mysle w przyszly wtroek leciec do polski do ginka :O.

Kobietka
- wiem wlasnie ze musze sie skontrolowac bo od czerwca cykle coraz dluzsze i sie boje ze tam juz cos strasznego sie dzieje :(:( Nie wiem jaka date podac nastepnej @ bo nie wiem ilo dniowy cykl brac pod uwage - wziasc srednia i policzyc 40dni ??? czy co ? :/ . Pisalas o torbielu oprucz dluzszego cyklu mialas jakies inne objawy ?

aaaaa KAROLA prosimy o fluidy :D:D:D:D


bolało mnie po prawej stronie , czyli prawy jajnik pewnie bo na nim była ta torbiel , no i ja miałam przy tym infekcje , piekło mnie wszystko w dole ,ale to pewnie niezależne od tej torbieli , w każdym razie dostałam leki na to zapalenie i luteinę na wywołanie i na kolejnej wizycie po torbieli nie było śladu.

a co terminu Twojej @ mogę Cię wpisać na listę ze znakiem zapytania , bo faktycznie nie wiadomo ile kolejny potrwa ... no chyba ,że orientacyjnie ustalimy jakąś datę , nie wiem jak wolisz?

 
nadzieja ja przed ciążą miałam nieregularne cykle od 32 do 45-50dni. Myślę, że to kwestia gospodarki hormonalnej. Może warto zrobić badania hormonów. Ale jak widać to i przy takich cyklach da się zajść w ciąże czego jestem przykładem :)
 
reklama
Amaliee- to nie kumam o co chodzi bo na grupie się wyświetlają ostanie osoby obecne na grupie i jesteś w nich Ty to znaczy Twój avatar się pokazuje , nie wiem jak to możliwe... no w każdym razie jak będziesz na grupie to odezwij się do nas ;)
 
Do góry