reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Ja dzis szykuje łososia na obiad... może to poprawi humor mojemu m.

Własnie byłam w przedszkolu ( mam 30 m) i odebrałam zdjęcia nadusi:)

Zrobiłam foto telefonem:p

20131030_090937.jpg20131030_091044.jpg
 

Załączniki

  • 20131030_090937.jpg
    20131030_090937.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 23
  • 20131030_091044.jpg
    20131030_091044.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 24
Ostatnia edycja:
reklama
Ritta to na jednym wozku bedziemy jechaly:) Ty wczoraj dostalas ja dzisiaj i cykle tez podobne. A ile tego wiesiolka lykasz na dzien?
 
Ritta jeszcze nic nie jest gotowe...zaraz ide do sklepu po wszystko na kolacyjke:):) no i śpioszki do prezentu...dostanie dwa prezenty....


najpierw prezent z bransoletka( bo ostatnio cos tak patrzal na pancerki i cos tak mi zagadywal) wiec kupiłam:):):) zapakuje normalnie w pudełeczko:):):)


a potem drugi prezent:):):)

zapakuje w pudełeczku śpioszki i tescik razem:):) i to dostanie na drugi prezencik jak już rozpakuje pierwszy:):):)





DZIEWCZYNY ja wiem ze nie można zapeszać ani nic...ale symbolicznie to jednak pierwszy zakup tez dla przyszłej mojej dzidzi:):):)hihi:):):)
 
Ritta nie mierze nie mam takiego termometru specjalnego a poza tym nie bylabym systematyczna.

Oby tylko moj w dni owulacji nie wyjechal do pracy bo bedzie dupka:/ zawsze wyjezdza w niedziele i wraca w srode ale nie co tydzien tylko jak wypadnie.
 
ok dziewczyny

lista jest już wklejona na pierwszą stronę wątku ,w moim pierwszym poście będę ją aktualizowała na bieżąco ( no chyba ,że wybędę to poproszę którąś o opiekę nad listą)
ma_gda_86 - wpisałam Twój termin porodu na 10 lipiec ,ale nie jestem pewna czy dobrze wpisałam ,jeśli się pomyliłam to pisz;)

 
Ogolnikowo przeczytalam nie mam bardzo jak usiasc i skupic sie z teszta cos u mnie z pamiecia bo gadalam z tesciowka chwile i moj pyta o cos co powiedxialam ze nie rozmawialam z nim czyli moim a ja nie bylam w stanie powiedxiec o co;)

Pytacie co u mnie @ BRAK:) gdzies podswiadomie mi cos mowi ze sie udalo ale testu nie robilam i tak jak INIS chyba siknelam zeby mnie nie kusilo hehe
Rano tekst jaki uslyszalam od moje to czy przeczyscil komin hehe

Ja teraz w domu mam pink test...
Co do objawow to cyce podpuchniete od pach i dolu, czasem mnie na wymioty pociagnie,macica jakby spuchnieta najgorzej to mi krzyz daje caly czas go czuje:/jakby mi ktos kamien polozyl...a no i w nocy bylo mi raz zimno raz cieplo az moj mnie kocem dodatkowo przykryl...
Maly juz bez goraczkitakze super:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ritta nie mierze nie mam takiego termometru specjalnego a poza tym nie bylabym systematyczna.

Oby tylko moj w dni owulacji nie wyjechal do pracy bo bedzie dupka:/ zawsze wyjezdza w niedziele i wraca w srode ale nie co tydzien tylko jak wypadnie.

Czyli na podstawie testów będziesz określać termin owulacji. Bo jak pewnie wiesz wiesiołek bierze się tylko do owulacji.

Anulka jesteś już 3 dni po terminie :szok: Masz regularne cykle ? Czuję że się udało.
 
reklama
Do góry