reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Dziewczyny jestem w 31 dc, bylam w lazience i na bialym papierze mam lekko brazowy nie wiem sluz czy co? Tylko to takie strasznie wodniste jakby zabarwiona woda. Myslucie ze to moga byc plamienia przed okresem? Progesteron mialam ok teraz chyba musze zrobic poziom prolaktyny. Czy ktoras z was robila? W ktorym dniu cyklu?
 
inis ja też widzę dobre strony tego, że nie wyszło w tym cyklu. Wykupiłam ubezpieczenie grupowe w pracy i za urodzenie dziecka dostanę 1200 zł. Ale wymagany jest okres karencji 9 miesięcy który dla mnie mija 31 czerwca. Czyli najwcześniej mogłabym urodzić 1 lipca a termin miałabym 8 lipca. Mogłoby być różnie więc nie ma tego złego ... :tak:
Zasilimy grupę sierpniówek !!!

nadzieja ja jakiegoś bladzioszka widzę :tak:

anias a jak zazwyczaj zaczyna się u Ciebie @. Jeżeli masz wątpliwości to może zrób test.
 
reklama
Ritta ostatnio normalnie czyli od razu krew;) ale bywalo ze i plamienia byly ale jakies takie inne mi sie zdaje. Moze sie rozkrecA;) Progesteron zbadalam niby jest ok teraz moze prolaktyne zbadam. Badalas moze sobie?
 
Do góry