reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

OOjj Anulka mogłyby te twoje smaki być oznaką czegoś fajnego;-)
Wczoraj sie zle czułam,słabo mi było i żołądek mnie bolała.A dziś jak nowo narodzona;-) Tylko głodna jestem non stop
Naprawde w Norwegi maja kaszanke na słodko?? Fuj..
 
reklama
OOjj Anulka mogłyby te twoje smaki być oznaką czegoś fajnego;-)
Wczoraj sie zle czułam,słabo mi było i żołądek mnie bolała.A dziś jak nowo narodzona;-) Tylko głodna jestem non stop
Naprawde w Norwegi maja kaszanke na słodko?? Fuj..

A moze to wlasnie to...@ nadal brak nic nie boli no cyce po bokach i bluzka mi suty drazni:/
 
nadzieja - no to tak czy inaczej trzeba czekać. Ale masz większe szanse niż większość, bo CIEŃ jest :yes: :D

anastazi - dobrze, że idziesz prywatnie. Nie ma co się denerwować czekając, co ma być to i tak będzie a dobremu rozwojowi dzidzi na pewno sprzyja spokój matki. Poza tym, po przeczytaniu o kaszance na słodko, chce mi się wymiotować :D :D :-D

Ritta - no to masz logiczne usprawiedliwienie na ten cykl :) hehe ale w następnym już do roboty! Będziemy sierpniówkami :yes:

Anulka - no to tym bardziej nie masz co się martwić. Im dłużej nie ma @ tym większa szansa - chociaż i tak już jest duuuża, przez Twoje samopoczucie. Oby! :)

A ja muszę na chwilę Was opuścić i zabrać się za robotę w domu, bo tylko tu czytam i czytam... :happy:
 
Ritta ostatnio normalnie czyli od razu krew;) ale bywalo ze i plamienia byly ale jakies takie inne mi sie zdaje. Moze sie rozkrecA;) Progesteron zbadalam niby jest ok teraz moze prolaktyne zbadam. Badalas moze sobie?

Prolaktynę badałam bardzo dawno temu i nie pamiętam czy dzień cyklu ma znaczenie. Pamiętam tylko, że lepiej badać rano i przed badaniem niewskazany jest wysiłek tz. jak się przyjdzie do laboratorium to należy trochę odczekać i chyba nie wolno ćwiczyć poprzedniego dnia.
 
inis ja jak jeszcze nie wiedziałam ze ona slodka...kupiłam usmazylam fajnie z cebulka, przyprawilam.. sprobowalam.....no i się porzygalam.....:)haha....ale to nic...jak jedza jabłka to je sola....
 
jakiś czas goscila u nas floriana z tego co pamiętam....tak??????czy fora mi się pomieszaly.......w każdym bądź razie ona tez zafasolkowana :):):):):):):)zalozyla bloga i w nowych mi się wyswietlilo...:):)
 
Katka raczej chodzilo mi o sytuacje, kiedy kobieta nie chce zazywac doustnej antykoncepsji ale wymusza to na niej partner. :/

Domka ale ja nic nie pisalam o zabieraniu zabawek do przedszkola, wiec nie wiem o co ci biega :/


Aha ok. Na takie coś to bym sama sie nie zgodziła;/ to było by chore...

a co do ubezpieczenia z urodzenie dziecka nie wiem czy o to akurat wam chodzi ale czytałam w internecie ze ubezpieczalnie nie maja czegos takiego bo wtedy kazda kobieta by sie ubezpieczała specjalnie po to zeby dostac kasiorke za urodzenie dziecka....
No nic:D:D
Koncze farsz na pierogi....
a przeprosinowego sms od meza dalej nie dostałam , dzis robi na miejscu:(
 
reklama
Katka kiedys tak bylo ze sie kobity ubezpieczaly jak sie dowiedxialy ze w ciazy sa zeby kasiore dostac ale od jakiegos czasu zmienilo sie ze jakis tam okres trzeba nalezec do tego ubezpieczenia zeby dostac hajs:) sama do tego naleze ale to nie tylko od urodzenia jest ale tez za zlamania skrecenia operacje itp 24h
 
Do góry