reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Ktoras z was pisala o ubezpieczniu grupowym i ze za urodzenke dziecka kasiorka jest. Jaostatnio licsylam z mezem czy oplaca mi sie kontynuowac moje ubezpieczenie, skoro jestem w grupowym meza. Wyszlo na to, ze biorac pod uwage czas na zajscie w ciaze plus sama ciaza, to ja na ubezpieczenie wplace w tym czasie 2/3 tej kwoty, ktkra oni mi wyplaca. Jak nie calosc, zalezy ile zajmie zajsxie w ciaze. Stwierdzilam ze jak tak, to bede sama ta kase na konto odkladala i rezygnuje z indywidualnego ubezpieczenia ;)

Ale to ubezpieczanie nie obejmuje tylko urodzenia dziecka ale wiele innych zdarzań (choroby, pobyt w szpitalu, śmierć itp)

Katka obowiązuje 9 miesięczny okres karencji więc nie da się ubezpieczyć będąc już w ciąży. I rzeczywiście nie opłaca się jeżeli podliczy się ilość wpłaconych składek. Tylko że ja po prostu chcę być dodatkowo ubezpieczona a kasa na dziecko przy okazji.
 
Ritta a ja mam meza ubezpieczonego u siebie i tyle samo place i za siebie i za niego.

U mnie są inne stawki dla współmałżonków. Widocznie macie lepiej wynegocjowaną umowę.
Wiem, że w niektórych firmach można ubezpieczyć partnerów. U mnie i u mojego ex męża (czyli partnera :) niestety nie.

Amaliee ale dostalibyście oddzielnie Ty i on. Czyli kasa x2
 
reklama
Do góry