reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Katka - kochana czasami nie warto sie boczyć a porozmawiać. A on tez musiał miec jakiś humor nie taki pisze:
tak Blueberry oboje chcemy, ale normalnie szlag mnie trafia jak słysze te jego gadnie głupie, nieraz to ma takie odpały że szok,

No nawet sie nie przywitałam, sorry

Czesc:-*
HUmor mam do bani... :( nic nie poradze, a mój mąz uważa chyba ze nic sie nie stało:(
cóż...

Tak Katka zdania są podzielone i każdy wybiera co mu pasuje.A apropo twojego M, zrób mu 2 dni postu i sam przyjdzie. Faceci tak mają
wink2.gif

Wiem kochana wiem:D:D w razie co ja mam swojego przyjaciela schowanego głęboko w szafce xxd xxd hahahahahahah:) żartuje oczywiscie:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej. Ja sie nadaje na branie antybiotykow, tak mnie rozklada heh.
Mnie kiedys rozwalila wypowiedz na jednym forum, ze jak kobieta bierze doustna antykoncepcje to dlatego, ze facet nie lubi gumek ;) to u nas ja gumek nienawidze ;) z gumka nigdy nie dojde :/ i nawet seks kolo przyjemnego nie stal heh.

My zaraz do logopedy i do przedszkolanpo ponad tygodniowym wylegiwaniu sie w lozku. Okropnosc :(

Szczerze, to jest głupie czego ja mam sie faszerowac anty bo facet nie lubi z gumka? Jak nie lubi to sam niech łyka. Branie anty robiłabym tylko dla siebie i swojego komfortu a nie dla faceta bo mu w gumie nie wygodnie.
Dziwne masz to przedszkole ze zabawek swoich nie można..W naszym to dzieci mogly nawet kocyki ukochane brac z domu
 
Hej. Ja sie nadaje na branie antybiotykow, tak mnie rozklada heh.
Mnie kiedys rozwalila wypowiedz na jednym forum, ze jak kobieta bierze doustna antykoncepcje to dlatego, ze facet nie lubi gumek ;) to u nas ja gumek nienawidze ;) z gumka nigdy nie dojde :/ i nawet seks kolo przyjemnego nie stal heh.

My zaraz do logopedy i do przedszkolanpo ponad tygodniowym wylegiwaniu sie w lozku. Okropnosc :(


Nie rozumie dlaczego rozwaliła cie ta wypowiedz?to równie dobrze może byc tak ze facet tez nie dojdzie w gumce.... widzisz sama u każdego jest inaczej.... u ciebie ty nie lubisz gumki a u mnie moj mąz...

Jeżeli była by taka sytuacja ze mi każe czy cos to bym nie brała także jak domka brałam je dla siebie, i dla sojego komfortu.
 
Ostatnia edycja:
oj ja tak samo...powoli to już uzależnienie:):):)widze ze o tabl. piszecie.....ja brałam 7 lat....z początku nie dla antykoncepcji...tylko żeby wyregulować cykle....a później już jakos poszlo....ale wiem ze już brac nie będę....
 
Dzień dobry kochane! Dzisiaj optymistycznym akcentem będzie e-bukiet, który rozjaśni Wam monitorki :tak:
zdjecie_big.jpg

Tym, które pozwoliły sobie na zapomnienie przypominam, że jeszcze tylko 3 dni do weekendu :-) W związku z tym, że weekend będzie dłuższy niż zwykle i zapewne obfitować będzie w spotkania rodzinne polecam w wolnej chwili zająć się tak prozaicznymi czynnościami jak piłowanie paznokci, nałożenie maski na włosy, pójściu do fryzjera, kosmetyczki itd. Całości zawsze dopełni piękna, delikatna bransoletka oraz perfumy - także nie zapomnijcie staraczki o drobiazgach :yes:

Chiński wypiek na wtorek się wysilił:
"Jak wiosenne kwiaty wybieramy mężczyzn, w nadziei, że się rozwiną". :-D:-D

Jeszcze na wstępie chciałabym Was przeprosić za mój wczorajszy DÓŁ i spadek nastroju. Chyba taki dzień mi się trafił, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie na swoje smęty. Dziś jestem nastawiona na łapanie ciążowych fluidków od naszych kochanych zafasolkowanych :yes: Kto łapie ze mną? :-D


___
Mizzah - pytałaś czy łykamy folik... ja biorę. Na razie jestem jakoś w 3/4 pierwszego listka, więc biorę go niecały miesiąc. Prócz tego nie jem nic, tran odrzuciłam ponieważ zawierał wit. A - dziewczyny słusznie zwróciły mi uwagę, że niewskazane. Z jakimikolwiek innymi specyfikami poczekam do wizyty u lekarza (jak uda się wystarać fasolkę). Na studiach za dużo się nasłuchałam o niekorzystnym wpływie suplementów, jeśli ktoś przesadzi. Wolę uważać :yes:


Domka - popieram to, że się nie wstydzisz ciąży w wieku 18 lat. Moim skromnym zdaniem wiek to tylko metryczka, a nawet w najbliższym otoczeniu widziałam bardzo młode mamy, które są 'przyjaciółkami' dla swojego dziecka :yes:.


Fimka - *przytul* obroną Twojego się nie przejmuj - w moim otoczeniu też jest jeden kumpel, który nie zdał. Wymaglowali go niesamowicie, miał hieny zamiast komisji :crazy: Ale poszedł na poprawę (chyba po 2 miesiącach, jak dobrze kojarzę) i dostał piątkę! A za rok czy dwa nikt nie pytał jak mu poszło i kiedy zdał - ludzi interesuje fakt zdania i ewentualnie ocena. Także kochana, pociesz Swojego, że może wyszło na lepiej :yes: Głowa do góry! A jeśli chcesz testować 3.11 to może być za wcześnie ale chętnie poczekam z Tobą do 5.11 - bo wtedy będę mogła dopiero. Także może razem? :yes:


Katka - To Twój zrobił Ci fajny suprise z tym pukaniem w drzwi :-D chyba bym musiała pampersa zmieniać po takim powitaniu :-D hahaha. A odnośnie pęcherza... ja często mam z tym problemy, dlatego mam kilka sprawdzonych sposobów, żeby wcześnie zadziałać i nie brać antybiotyków. A w samej ovu nie chodzę częściej do wc albo po prostu nie zauważyłam :)


Mexi - haha, to rzeczywiście byłoby niefortunne gdyby w pracy na monitoringu zobaczyli nie tylko to, że korzystasz z neta ale i TREŚĆ :-D


Ritta - kolejny cykl kolejna szansa :) A powiem Ci szczerze, że chociaż ja bardzo bym chciała, żeby się okazało, że teraz mi się udało (tzn. 3.11) to... jakąś tam małą iskierką nadziei myślę o kolejnym cyklu - bo wtedy byłabym sierpniówką, a ja sama jestem z sierpnia. Może to i dziecinne ale podnosi na duchu. Będziesz ze mną sierpnióweczką? :yes: :-D


blue - jak samopoczucie?
anastazi - a jak u Ciebie? Piszcie dziewczyny :) Komu już powiedziałyście, jak reakcje? :yes:
 

Załączniki

  • zdjecie_big.jpg
    zdjecie_big.jpg
    41,5 KB · Wyświetleń: 20
inis coz za optymizm z ciebie dzisiaj wybuchnal:):):):)jakie piękne kwiaty:):):)oczywiście podwojna porcja fluidkow dla ciebie}}}}}}}}}}}}}} poki co jeszcze NIKT procz was nie wie.....maz dowie się jutro...a rodzinka w wigilie...:)
 
reklama
Dziewczyny nie zatestuje bo nie mam testu wcale mi sie nie spieszy...dopuki @ nie ma jeat nadzieja:p

Nadzieja dawaj tu szybko znac co u ciebie:)
A gdzie zniknela Pati Patuszka?? Odezwij sie kochana
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry