reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

ImageUploadedByForum BabyBoom1383029571.754312.jpg

To jest Moj test - jeśli @ powtórzę może koło piątku ! Odezwę sie z pracy - pisze z tel. ! Uciekam buziaki:*
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1383029571.754312.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1383029571.754312.jpg
    8,4 KB · Wyświetleń: 26
reklama
anastazi - ale świetnie, że rodzinka w Wigilię! Aż nie mogę się doczekać aż opowiesz jak było :)

Anulka - zgadzam się, że dajesz sobie spokój na razie z testowaniem. Skoro na Tobie jak widać testy nie działają to nie ma co marnować kasy. Skoro nie ma @ to... :D A może beta, co kochana?

nadzieja - czy ja tam widzę bladą kreskę dziewczyny? Nie wiem w którym miejscu powinna ona być na takim teście ale ja widzę cień po lewej, tak jakoś 2cm od grubej. Mam przywidzenia? :-D
 
Hehe inis ja tez tam coś widzę ale sie nie nastawiam :( Moj mąż powiedział " kochanie czekamy jeszcze " wiedz czekamy i jak coś to testujemy jeszcze raz ! Juz kiedyś taki test miałam i dostałam @:( więc teraz dystans ...

Inis a ty wogole jesteś wyjątkowa osoba - twoje postu poprostu są boski hehe ;)
 
nadzieja - dziękuję :zawstydzona/y: przypomnij mi kochana na kiedy masz termin @? Czy jesteś już po? Test obiecujący :) Myślałaś, żeby wybrać się na betę? :)
 
Inis z malym jak bylam w ciazy i taka mialam sytuacje to tez nie wyszla 3 dni po terminie tzn mialam 5,1 a brak ciazy 5,0 byl i badz tu madry...
Jezeli @ nie przyjdzie wiadome co bedzie:) a wtedy z testem apieszyc sie nie bede moze zatestuje w przyszlym tyg hihi

Nadzieja ja dopatrzec sie nie moge bo ogolnie zdjecie mi pokazuje sie z paskami na calosci, ale jesli dziewczyny widza to super i trzymam &&&&&;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Inis mi w Norwegi bety nie zrobią bo ja tak chce :( dlatego dopóki testy mi nie pokażą wiarygodna kreskę to w ciąży nie jestem :0... @ miałam na najpóźniej 23.10 ! Ostatnie moje cykle są takie rozlegulowane ze sama nie wiem juz co sie dzieje więc czekam dalej... Wydaje mi sie ze moje dni płodne były w całkiem innym terminie niż podejrzewalam , ze sluzu mi sie tak wydaje... A ostatnie zbliżenie w tym właśnie czasie było ok. 12dni temu .,, nie wiem czas pokaże ! Nie nakręcony sie bo nam dość porażek :0 narazie tez łapie fluidy - może mi pomogą :)
 
reklama
Inis mi w Norwegi bety nie zrobią bo ja tak chce :( dlatego dopóki testy mi nie pokażą wiarygodna kreskę to w ciąży nie jestem :0... @ miałam na najpóźniej 23.10 ! Ostatnie moje cykle są takie rozlegulowane ze sama nie wiem juz co sie dzieje więc czekam dalej... Wydaje mi sie ze moje dni płodne były w całkiem innym terminie niż podejrzewalam , ze sluzu mi sie tak wydaje... A ostatnie zbliżenie w tym właśnie czasie było ok. 12dni temu .,, nie wiem czas pokaże ! Nie nakręcony sie bo nam dość porażek :0 narazie tez łapie fluidy - może mi pomogą :)
mało tego....w Norwegii w ciąży nie jesteś poki nie skończysz pierwszego trymestru bo wtedy dochodzi do poronien....tzw, SELEKCJA NATURALNA tak mi lekarka ogolna kiedyś powiedziała i masz jedna wizyte na każdy trymestr plus polowkowe usg w szpitalu i to wszystko na cala ciaze....dlatego nie będę korzystać z publicznej opieki....u mnie jest prywatny gin...litwinka z tego co pamiętam...do niej można już w 8 tyg. ciąży przyjść...wiec moja pierwsza wizyta za dwa tyg.....
 
Do góry