reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Witajcie dziewczyny !

Jak tam nowy dzień?
Ja dziś jak zwykle nie mogłam się obudzić.. :/
Bo jak sie ma wolne to sie budzi o 5, a jak sie idzie do pracy to wtedy by sie spało. ;)
U mnie dobrze. :)

Ritta? Jak tam kobietko? Trzymam kciuki że nie przyszła @...
Anulka? Komin przeczyszczony? :D
Katka? Lepiej po kłótni z mężem kochana?

Co do antykoncepcji.
Ja nic nie mam do tabletek, plastrów itp. Ja poprostu nie wyobrażałam sobie że JA mogła bym je brać. I nie ważne czy bym sie z nimi czuła lepiej czy gorzej. Poprostu nie miałam odwagi na spróbowanie i tyle.
Nie krytykuje nikogo, że zażywa antybociany. Bo jeżeli Wam pomagają super. Bo tak macie racje nie trzeba sie zastanawiać nad gumką.
Trudno wiem gumki kosztują, ale moim komfortem psychicznym była właśnie ta antykoncepcja nie inna i nie miałam z tym żadnych przeszkód! Jednym pasują tabletki, drugim gumki, a trzecim spirale. Niech każdy robi tak jak mu służy i uważa. Tyle na ten temat.

Ściskam Was mocno!! ;* ;)
 
Witajcie...

Blue ranny ptaszek z ciebie:)ja tez wstalam bo moj do pracy szedl...nawet kawe mu zrobilam:)
Komin przeczyszczony hihi i czekamy na rezultaty, jezeli @ bedzie miala przyjsc to przyjdzie moze po poludniu...CZEKAMY:)
Dziewczyny wczoraj przy moim chcialam sie coli napic i cofnelo mnie zwrocilam lyk:/ i sam mi walnal z tekstem ze ty chyba jednak w ciazy jestes hihi
No nic czekamy czy bedzie czy nie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie dziewczyny !

Jak tam nowy dzień?
Ja dziś jak zwykle nie mogłam się obudzić.. :/
Bo jak sie ma wolne to sie budzi o 5, a jak sie idzie do pracy to wtedy by sie spało. ;)
U mnie dobrze. :)

Ritta? Jak tam kobietko? Trzymam kciuki że nie przyszła @...
Anulka? Komin przeczyszczony? :D
Katka? Lepiej po kłótni z mężem kochana?

Co do antykoncepcji.
Ja nic nie mam do tabletek, plastrów itp. Ja poprostu nie wyobrażałam sobie że JA mogła bym je brać. I nie ważne czy bym sie z nimi czuła lepiej czy gorzej. Poprostu nie miałam odwagi na spróbowanie i tyle.
Nie krytykuje nikogo, że zażywa antybociany. Bo jeżeli Wam pomagają super. Bo tak macie racje nie trzeba sie zastanawiać nad gumką.
Trudno wiem gumki kosztują, ale moim komfortem psychicznym była właśnie ta antykoncepcja nie inna i nie miałam z tym żadnych przeszkód! Jednym pasują tabletki, drugim gumki, a trzecim spirale. Niech każdy robi tak jak mu służy i uważa. Tyle na ten temat.

Ściskam Was mocno!! ;* ;)


Nie Blue, nie przeszło, mi napewno ale jemu nie wiem, nie interesuje mnie to, i nie mam zamiaru sie z nim godzić...

wczoraj sie pytam go czy przyjdzie do mnie do łóżka... a on że zaraz, że ja to bym teraz chciała tak często ale tylko dlatego że chce dziecko?

Udowodnie mu że nie, wierzcie mi jestem silna nie potrzebuje go, zobaczymy tylko kto wygra:)
Witajcie...

Blue ranny ptaszek z ciebie:)ja tez wstalam bo moj do pracy szedl...nawet kawe mu zrobilam:)
Komin przeczyszczony hihi i czekamy na rezultaty, jezeli @ bedzie miala przyjsc to przyjdzie moze po poludniu...CZEKAMY:)
Dziewczyny wczoraj przy moim chcialam sie coli napic i cofnelo mnie zwrocilam lyk:/ i sam mi walnal z tekstem ze ty chyba jednak w ciazy jestes hihi
No nic czekamy czy bedzie czy nie...

Komin przeczyszczony:p
Anulka to ty rób ten tescior z porannego moczu :p
 
Witam dziewczeta.
Melduje ze z samego rana przylazla @ :/
Nastepna mam nadzieje ze nie przyjdzie 28.11 :)

Odnosnie tabletek to ja nikogo nie chce do nich przekonywac. Kazda wyrazila swoje zdanie i punkt widzenia i tyle. Po to mamy forum :)

Milego dzionka
 
Ritta wiem kochana, każdy ma inny pinkt widzenia i dobrze to ujełas. :)
No i szkoda ze ta @ paskuda przyszła, a z drugiej strony to lepiej, bo nowy cykl sie zaczą. ;)

Anulka, a kysz niech ona nie przychodzi. A mi tez cola nie podchodzi :o tak ranny tylko że ostatnio sie wyspać nie mogę .. Jak synek? Jak temperatura?

Katka - kochana czasami nie warto sie boczyć a porozmawiać. A on tez musiał miec jakiś humor nie taki, bo przecież jak sie starajcie to starajcie sie razem i oboje tego dziecka chcecie, przecież.
 
reklama
Do góry