reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od jesieni 2013

beata1313 przykro mi,że się nie udało, trzymam kciuki za wakacje, i za obronę.
Ada teściowe to zazdrośnice, jeszcze gorzej jak się wnuki pojawiają:no: wtedy szaleją.
 
reklama
Dzięki dziewczynki, mam małego doła, no ale trzeba być dobrej myśli ...
Lisico ja studiuje transport i spedycję,
jednak to nie dla mnie, no ale skończyć trzeba ... ;)
Miłej nocki kochane :*
 
Czesc dziewczyny u mnie smuty wczoraj wyszlam ze szpitala wysokie cisnienie ,zatrucie ciazowe nie wiedza od czego musze uwazac i lezec bo inaczej bedzie zle. Jestem zalamana
 
Dzień doberek wszystkim ;)
Beatko nie smutaj się i nie zamartwiaj !! musisz być dobrej myśli !! wszystko będzie dobrze !! dużo odpoczywaj i się relaksuj !! tyrzymam &&&&&
Dziewczynki znacie jakiegoś dobrego sprzedawce na All.... ze sprawdzonymi testami ciążowymi ??? Ja dziś zakupiłam Castangus, akurat lipiec/sierpień będzie końcówka 3-miesięcznej kuracji ;) i może wtedy się uda :D
Uściski dla wszystkich ciężaróweczek i staraczek, zarówno tych intensywnie działających oraz jak ja czekających na swój czas ;) :****
 
Beatko odpoczywaj jak najwięcej. Zatrucie? Juz teraz? Wyszło ci białko w moczu? Puchniesz?

Beatko wiem ze Monarti zamawiala na allegro, może się odezwie. Masz problemy z prolaktyna ze bierzesz castangus?

Ja się zabieram za obiad na jutro i prasowanie, mąż z małym na ogrodzie się bawią. Chodzę wściekła i wcinam słodycze - @ na dniach będzie.
 
Witajcie

Beatko ją zamawiająm testy owulacyjne były na prawdę dobre od użytkownika Twój szkrab :-)polecam ;-)

Nas czeka w niedzielę komunia męża syna więc od dzisiaj mamy gości i oczywiście za pół godz jedziemy po pasiesba mojego przyleciał dzisiaj z anglii a komunię robimy mu w pl :-)także będziemy mieli dom pełny dzieci

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
 
Mona dzięki za info odnośnie testów :*
Lisico raczej nie mam problemów z prolaktyną (tzn. nie wiem bo żadnych badań hormonalnych jeszcze nie robiłam ;) ) ponoć jest też dobry na regulację cyklu, bo mam bardzo nieregularne po poronieniu 27-37 dni :\ i przy częstotliwości 37 to w wakacje mielibyśmy znów tylko jedną próbę i kolejne parę miesięcy przerwy :\ a latka lecą, także mam nadzieję że Castangus sprawi że moje cykle ustabilizują się do tych sprzed poronienia 30-33 dni i będą dwa podejścia ;)
Miłego popołudnia laseczki :*
 
Lsica tak puchną mi nogi i mam zle wyniki moczu lekarz cos mowil ze to moze byc od tarczycy sa to narazie tylko przupuszczenia w piatek mam wizyte u gin mojej
 
beata31 myśl pozytywnie, na pewno wszystko będzie dobrze.:tak::tak:

Lisica czyli niedługo staranka pełną parą:-)oby kolejny cykl był strzałem w 10:-D

Moja mała dalej chora, leki podaje jest troszkę lepiej .. jutro już do pracy idę no cóż..:-(
 
reklama
Kasiu no mam taką cichą nadzieję ale się nie nastawiam ;)
Mój synek wrócił do przedszkola po chorobach i wczoraj się dowiedziałam że panuje ospa... Więc się psychicznie przygotowuję :/
 
Do góry