reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Witam :) chwile mnie nie bylo duzo zajec ;)

Bellaa co u Ciebie?

Gesendet von meinem HTC One V mit Tapatalk
 
reklama
Bella jak tam starania? U nas nic..mój chce poczekać jeszcze z miesiąc..

My dalejna majówkę,pogoda super;-)
 
Bellaa no wlasnie jak tam staranka mam nadzieje ze niedlugo zobaczymy piekne kreseczki na testach :tak:
 
Aschlee,kasiaJ staranka w toku, dziś już 16 dc i pierwszy skok temperatury, mam nadzieje, że owulacja była wczoraj zobaczymy, szczegóły na wykresie:-) też marzę o dwóch kreseczkach, ale jakoś tracę nadzieję, może jestem za stara:-(
Aschlee a ty jak, chyba tez teraz masz płodne, staranka w toku.
 
My już w domu, właśnie wróciliśmy z naszej majówki :tak::tak: Było SUPER :-D

Bella jaka za stara.. teraz 50 są młode;-) a co dopiero my kochana !! Nie poddawaj się !! Trzymam kciuki, wykresik póki co piękny:tak:
My odpuszczamy w tym cyklu, bo faktycznie to styczeń 2015 takze miesiąc jeszcze poczekamy.. bo my wszyscy styczniowi jesteśmy kurde;-) chyba, ze los zdecyduje inaczej hehe:-D

Aschlee
za Ciebie też trzymam kciuki !!

Ada co u Ciebie? masz jakąś nową pracę?
 
KasiaJ dzięki, po po prostu mając dwójkę dzieci, i bezproblemowe ciąże myślałam, że będzie łatwiej :-( A co do was może jak ten miesiąc odpuszacie to się przytrafi:-)
Ada co u ciebie.
Adelo wróciłaś już, bo długo cię nie ma?
 
Bellaa u mnie tez staranka w toku zobaczymy co z nich wyniknie.Mam nadzieje ze wszystkie juz niedlugo doczekamy sie pieknych I zdrowych Maluszkow :tak:

Kasia dziekuje za kciukaski mam nadzieje ze przyniosa szczescie :tak:
 
Bardzo bym chciała zobaczyć II kreseczki i urodzić zdrowego bobaska.. płeć bez znaczenia...oby jedna sztuka hehe:-D

Ja na l4 bo mała złapała wirusa w przedszkolu przed wyjazdem, ma czerwone policzki i wysypkę.. wczoraj byliśmy u lekarza i siedzę z nią.
Póki co staranka odłożone, bo z tym wirusem może dojść do poronienia. Wolę nie ryzykować.
 
Dzień dobry :*

u mnie niestety taki sobie, po wizycie u gina straciłam chęci na wszystko, nie dość, że współżycie boli na wskutek suchości pochwy po tych tabletkach, to chce mi jeszcze wydłużyć kurację do września :( a myślałam że skończę w czerwcu. W takim planie, to może jakimś cudem uda mi się zajść w końcówce roku ;( jestem podłamana, ale co mam zrobić??? Staram się mówić bliżej niż dalej, ale to nie pomaga.
 
reklama
Aschlee to życzę owocnych staranek, ja już po ovufriend wyznaczył mi owulacje na 15 dc, ale jutro jak mąż wróci z pracy to wieczorkiem jeszcze trzeba poprawic:-D
Kasiaj pewnie masz racje nie ma co ryzykowac lepiej poczekac miesiąc niż później płakac, z wirusami nie ma żartów.
Adelo miło, że wróciłaś, wiem że jesteś zdołowana ta wizyta u gin, wcale ci się nie dziwię, ale pamiętaj zawsze może ciąża przytrafic się wcześniej to jest natura, która czasami rządzi się swoimi prawami. Wakacje to miły okres przeleci i już będzie wrzesień, a potem byle do Bożego Narodzenia, będzie dobrze, trzymam za ciebie kciuki.
 
Do góry