reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od jesieni 2013

Ja czekam na @ jak na zbawienie żeby móc już zacząć. Nie nastawiam się na przyszły cykl, podejdę na luzie. Po co sobie tworzyć od razu blokady. Także zero wykresów i mierzenia temp. Mniej więcej wiem kiedy mam owulację - 19-21 dc. A jeśli się poprzestawiałam to powiedzmy po naszym urlopie zacznę monitoring.
 
reklama
Paula gratuluję, uściski :) jednak potwierdza się teoria i praktyka, że pierwsze jest owulacja a potem @ o ile w ogóle przychodzi, bo Twój przypadek mówi sam przez się :)
 
Lisica jak teraz mi sie nie uda, chyba tez przestanę mierzyc temperaturę.
Paulamc to super, byłaś już u lekarza?
 
Hej dziewczyny,
ciągle tam pracuję, jestem na zastępstwach... później nie wiadomo co będzie dalej... szukam pracy. Ciągle mam jakieś awantury z jednym pracownikiem. Dziś znowu mnie wyzwał. Już nie mam sił na tą pracę.
Co do przyszłej Teściowej, nie wiadomo o co Jej chodzi. Bynajmniej Jej druga Synowa też ma z Nią problemy. Ona nie potrafi się pogodzić, że Jej synowie już są dorośli. Czytałam smsy, które wysłała P i jestem przerażona. Ona Go traktuje jakby był małym dzieckiem.

Paula a może to jednak ciąża? :-)
 
Cześć kobietki,
witam się po powrocie z miesięcznego lenistwa u boku mężusia,
Paulamc gratki kochana i spokojnej ciąży :)
Przepraszam ale nie doczytałam jeszcze co tam u Was, mam nadzieje że wszystko idzie w dobrym kierunku :)
Ja niestety od wczoraj mam @ także i tym razem nam się nie udało :( normalnie ryczeć mi się chce :( i teraz na dodatek zobaczymy się z moim kochaniem dopiero za dwa miesiące :( . Na starania niestety będziemy mieli tylko lipiec i sierpień, bo potem kolejny powrót do Polski na parę miesięcy :( . Mam tylko nadzieję, że maj i czerwiec szybko mi zlecą, od następnego tygodnia zaczynają mi się egzaminy, a w czerwcu mam obronę.
Dobra już nie smucę, będę w czasie @ zagryzać smutek słodyczami, a potem znów dietka i ćwiczenia :p , za Was kochane będę trzymać &&&&&& , ja wracam do starań dopiero w wakacje, czasem do Was zajrzę aby zobaczyć postępy, także do roboty laseczki ;) pozdrawiam gorąco!!!!
 
reklama
Paula gratuluję :) trzymam kciuki by tym razem wszystko było w porządku i maleństwo rosło zdrowo!

Beata przykro mi że kolejne starania nieudane, życzę Ci by następne były owocne. Zajmij głowę nauką ;-) co studiujesz?
 
Do góry