reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Dawno mnie tu nie bylo ale wreszcie trafilam.

BEATA -kciuki za wizyte.

DOMKA- gratuluje ruchow malenstwa.

KASIA- milego pobytu w gorach.

A ja chyba mialam owu,postaralismy sie i czekamy na efekty.
 
Witam

Fuma czekamy na pozytywne wyniki działań;-)

Beata && za wizytę daj znać po:-)

Kasia udanego i owocnego odpoczynku

Ją również się pochwałę moje malenstwo dało mamusi cudowny prezent urodzinowy w zeszłym tyg wreszcie mogłam je poczuć ;-)teraz czuje je mocniej jak mi tam robi z macicy trampoline
 
Mona gratuluje ruchów :-) fajne uczucie.
Fuma to trzymam kciuki za efekty, ja obecnie w trakcie staranek.
Ada a kiedy będzie zlikwidowany i co dalej, szukasz pracy? współczuje, ale z każdej sytuacji jest wyjście.:tak:
Beata jesteś już po wizycie?
 
Bella jutro ostatni dzien. Pozniej jestem do pomocy i na zastepstwach i nie wiadomo co dalej. Przeraza mnie to. W dodatku przyszla tesciowa napisala mi ze mam zostawic ja i jej synow. Tak mnie wkurzyla ze napisalam jej takiego smsa ktorego nie sadzilam ze kiedykolwiek odwaze sie napisac a tym bardziej wyslac.
Mona gratuluje.
 
reklama
Do góry