reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze maleństwo lato 2015

Sikulinda współczuję i wiem co czujesz, mam nadzieje ze wszystko będzie w porządku po wizycie i szybko uda Ci się zajsc :)
Kotka trzymam kciuki za jutro, nie będzie tak zle
 
reklama
Sikulinda wyrazy współczucia i powodzenia w piątek. Na pewno nie będziesz długo czekać na kolejny pozytywny test :)
 
Wspolczuje straty kochana trzymam kciuki za dwie kreski , podaj mi skad jestes tzn do ktorego miasta masz blizej
 
Ostatnia edycja:
Laseczki, mój Drwal to jest jednak jakiś magik-cudotwórca. Znalazł ten ketonal i twierdzi w dodatku, że leżał na samym wierzchu, na widoku tuż przed oczami... Zginełabym bez Niego, bez mojego Wybawiciela <3
 
Hej dziewczyny.
Zrobilam wczoraj test jest negatywny wiec juz nie mam złudzeń. Chyba zamowie sobie Inofem a mężowi jakieś porządne witaminy ppoprawiające jakość nasienia.
Kurde znowu muszę wybrać się do gina bo mam jakąś infekcje pochwy po tych Mazurach. Clotrimazol i tantum rosa nie pomagają a ja juz nie wytrzymuje tak mnie piecze i swedzi i w dodatku pojawia się krew na papierze po wizycie w toalecie.

PanaKotka trzymam kciuki jesteś silna kobietka i dasz rade w koncu masz cel do którego dazysz i dla którego warto pokonać swój strach!! Jestem z Toba myślami.

Witaj Sikulinda tak mi przykro ze Cie to spotkało. Mam nadzieje ze lekarz szybko da Wam zielone światło i pod Twoim sercem znowu zagości male serduszko.
 
Tynka lepiej udać się do gina na pewno coś zaradzi:tak: ja kiedyś często łapałam zapalenie pęcherza objawy miałam podobne jak przy infekcji i też krwiomocz :/
luska ja blisko mam i do katowic i do krakowa :tak: jestem w uniwersalnej sytuacji ;-)
 
reklama
92Tynka91 - koniecznie lekarza. Ja cały czas stosuję luteinę dopochwowo (wcześniej Lutinus) i też mnie tam coś piekło i rwało. Dostałam od gina Nystatynę i już po drugiej globulce poczułam ulgę. Nie ma co zwlekać bo choróbska łażą po ludziach.

Luska - wpisz mi proszę kochana datę porodu na 28 marca. Mam nadzieję, że szczęśliwie doczekam :-)
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
809 tys
Do góry