reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze maleństwo lato 2015

92Tynka91 - koniecznie lekarza. Ja cały czas stosuję luteinę dopochwowo (wcześniej Lutinus) i też mnie tam coś piekło i rwało. Dostałam od gina Nystatynę i już po drugiej globulce poczułam ulgę. Nie ma co zwlekać bo choróbska łażą po ludziach.

Luska - wpisz mi proszę kochana datę porodu na 28 marca. Mam nadzieję, że szczęśliwie doczekam :-)

Ok☺
 
reklama
Dziewczyny, jestem po. To najgorszy ból jaki w życiu czułam. Siedzę i płaczę. Nie życzę tego najgorszemu wrogowi, a lekarze, którzy to wykonują bez znieczulenia są sadystami i rzeźnikami. Miałam zrosty, ale je przepchano. Cała się trzęsę z bólu... Dziewczyny, nie dajcie sobie tego nigdy zrobić. Ja ślepo zaufałam lekarzowi i bardzo żałuję...
 
PanaKotka tak mi przykro ze się nacierpialas ale najważniejsze ze udrozlili jajowody. Teraz szanse na ciążę są dużo wyższe!! Trzymaj się :-*
 
PanaKotka rany... bardzo Ci współczuję, że musialas przez to przejść:( Brak znieczulenia przy takim badaniu to skandal, który nie powinien mieć miejsca w cywilizowanym kraju. Tyle się mówi o prawie pacjentów do łagodzenia/unikania bólu itd, a jak widać to tylko piękne słowa... Ale najważniejsze że już jest PO! Przetrwałas i pozbylas sie zrostow, czyli cel tej meczarni został osiągnięty. Od tej pory to już MUSI być łatwiej.
Odpoczywaj kochana i zafunduj sobie jakąś ekstra nagrodę za te cierpienia. Należy Ci się.
 
kotka bardzo mi przykro :-( mnie też czeka prawdopodobnie to badanie ale teraz to już sama nie wiem :-( chyba zdecyduje się zrobić prywatnie.
 
Julka, albo idź prywatnie, albo szukaj miejsca, gdzie na bank dają znieczulenie. Mnie nadal boli, mam skurcze macicy, krwawię, dostałam biegunki...
LEKARZE WYKONUJĄCY HSG BEZ ZNIECZULENIA TO ZWYKLI RZEŹNICY!!!!! Bez wypisu, jedzenia i picia na krześle w korytarzu przetrzymano mnie aż do 15:00. O ogólnej kulturze lekarza, w dodatku ordynatora oddziału, nawet nie wspomnę... Nadal nie mogę dojść do siebie.
Nic nie jest bardziej upokarzającego od wizyt u takich "lekarzy"...
 
Kotka bardzo współczuję ale najgorsze masz za sobą. Teraz pozostaje by wszystko się uspokoiło po zabiegu i dwie kreski masz jak w banku, zobaczysz :)
 
Kotka tak mi przykro tych rzeznikow powinni ukarac dac im taki bol jak tobie zafundowali
A ja padam rano zakupy od 13 robilam ogorki kiszone salatke po zydowsku i leczo padam nie mam juz sily dopiero teraz skonczylam ale jestem zadowolona jutro salatke wloze do sloikow i zagotuje☺
 
hej SIKULINDA :) miło Cię tu widzieć :) nie jestem już ostatnią która do Nas Dołączyła :)

u mnie gooorąco, dziś było 33 stopnie a ja wynosiłam gruz do kontenera, z 3go piętra więc lało sir ze mnie strasznie :) mam dziś 31 dc i strasznie cycuszki bolą :/ może dostane @ niedługo :p
 
reklama
PanaKotka trzymaj się !!! bądz dzielną dziewczynką! na pewno dasz radę znieść ten ból !

PAMIĘTAJ po co to zrobiłaś- teraz miejmy nadzieję że szybciutko pojawią sie u Ciebie 2 krechy i będzie co świętować :D
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
818 tys
Do góry