reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze maleństwo lato 2015

Kropeczko dziewczyny mają rację. Znajdź lepszego lekarza. Szkoda Twojego czasu. Ja pół roku straciłam z lekarzem który wydawał się dobry A w gruncie rzeczy nic mi nie pomógł.
 
reklama
no i tu też macie rację ze zmianą lekarza, tylko najgorzej że teraz okres urlopowy i pracuje po 260 h miesięcznie i mało mam tego czasu, ale od 17.08 mam urlopik :D chyba pójdę prywatnie, bo w białym długo sie czeka na wizytę u dobrego gina

a ja pochodzę z małego miasteczka obok białego- jakieś 25 km i gin u nas jest tylko jeden, a ostatnio w przychodni u rodzinnego to się kłócić musiałłam żeby mnie na podstawowe badania krwi skierował, chociaż miałam robione z 4 lata temu :/

a badań nie miałam żadnych praktycznie jeżeli o ginekologiczne wyniki chodzi, tylko cytologia i usg, a z krwi nic, hormonów też mi nie badali, chociaż prosiłam :/

wiecie, ja dopiero rok temu studia skończyłam i wcześniej do gina to chodziłam tylko po tabletki anty, albo jak miałam jakąś infekcję :/ nie miałam parcia na dzidziusia, na ciążę, ale już studia skończone, męża mam :) mieszkanie kupione, umowa o pracę też jest! nie mam już na co dłużej czekać, bo lepszego momentu w życiu nie znajde na potomstwo
 
a temperatury nie mierzę bo mam pracę zagmatwaną, zmianową i raz na dzień od 6 do 18, raz nocka od 18 do 6 i tak jakoś nawet nie wiem kiedy ją mierzyć żeby wyniki były poprawne i można się było na nich wzorować ;/

kupiłam sobie już nawet testy owulacujne, bo ja nawet nie jestem pewna, czy mam tą owu :/

a mój mąż- piotruś, coraz częściej wspomina, że MARZY mu się potomek, a nam jakoś ciągle nie wychodzi i już myslę że jest cośs ze mną nie tak :/
i zaczynam się tym wszystkim stresować :/
 
Kropeczko, przede wszystkim zmień lekarza. Nawet, jeżeli musisz dojechać, to warto. Ja do swojego lekarza dojeżdżam grubo ponad 100km.
Najlepiej gdybyś poszła do ginekologa-endokrynologa albo ginekologa specjalizującego się w niepłodności. I nie chodzi l to, że coś z Tobą nie tak, ale zwykli ginekolodzy często rozkładają ręce w trudniejszych przypadkach i nie rozpoznają problemów, bo uważają, że wynik prawidłowy to taki, który mieści się w normie laboratoryjnej. A niestety dla staraczek są nieco inne wytyczne dla niektórych hormonów.
Mnie testy owu ZAWSZE wychodziły negatywne mimk owulacji nawet. Ale wiele dziewczyn jest zadowolonych i uważają je za pomocne.
 
Hej staraczki:-) uffff nadrobilam wszystko ale do większości się juz nie odniósł bo nie ogarnelam co kto pisał dokładnie.

Ludek ja właśnie robię testy owu i według nich tym dniem był 18 dzień cyklu. Ja od kiedy pamiętam to miałam cykle co drugi miesiąc dłuższe. Mój prawy jajnik nie potrafi się zorganizować wcześniej z owulacją i ja nie wiem czy ja ją w ogóle mam z tego jajnika bo z lewego czuje a z prawego nie

Ewix moja największą zmora to nawracajace zapalenie pęcherza. Polecam urofuraginum do tego wit. C ciepłe okłady bo usmierzaja bol i nospa forte. Maz mi kupił taka zurawine jakby pluszz ale jak paskudna wole jesc suszona co niezmienia faktu ze i tak mi nawraca to zzapalenie pęcherza. Tydzień temu znowu mialam

Iwonka jesteś wielka, nasza forumowa bohaterka!!! Ja nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak wielka sile musisz mieć w sobie, żeby tym przeciwnościom losu stawić czoło i nie tracić nadziei jak Ty!!!! Przytulam Cie wirtualnie :-*

No i kurde juz nie pamiętam co kto pisał.
 
Julka milego wypoczynku :) Korzystaj z pogody.
U mnie okres w tym cyklu uwinął się ekspresowo, 2 dni i finito. Wczoraj już tylko jedno delikatne plamienie wystąpiło.
Zaczęłam mierzyć temperature i bede po raz pierwszy robić testy owu w tym cyklu. Ciekawe czy coś pokażą.
 
Hej dziewczyny ale ta pogoda mnie dobija gorac niemilosierny grzmi ale narazie nie pada ciekawe czy bedzie u mnie dni plodne sie rozpoczely na dobre jutro gin ciekawe co powie
 
reklama
Ja okresu dostane za tydzień. Dziś mnie mega bola piersi więc wątpliwości nie mam ze przyjdzie w terminie. Kolejna dziewczyna z rodziny ogłosiła ze jest w ciąży i emocje zwyciężyły. Poplakalam się. Mam wrażenie ze tylko ja nie umiem zajść w ciążę.
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
818 tys
Do góry