reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze maleństwo lato 2015

Hej dziewczyny!
Mam nawal pracy i nawet nie mam kiedy was nadrobic. Jutro postaram się wszystko wyczytać co tam napisalyscie. Kurcze szkoda ze dwóch kreseczek nadal brak. Ja tez raczej dobrej passy nie zapoczatkuje bo bo znowu jestem prawie pewna ze za tydzień dostane okresu. Miałam późno owu (jeśli w ogóle miałam bo nie czulam nic) i w ogóle bez sensu ten cykl był.
 
reklama
hej:) będę Was odwiedzać raz na jakiś czas, bo mam natłok pracy, a w dodatku kapitalny remont mojego wymarzonego mieszkanka- śpimy z mężem praktycznie na gruzie :D
jestem z okolic białegostoku, cykle mam mega nieregularne, teraz mam 26 dc, a @ to może i po 45 dniu naskoczyć dopiero :/
tak się zastanawiam, bo wiecie co.... dostałam clo od koleżanki i zastanawiam sie czy nie spróbować w następnym cyklu- z mężem staramy sie już od 2 lat :/ a zegar biologiczny tyka :D mam 27lat i nie mam jeszcze potomstwa:/
tylko tak się waham, czy clo nie zaszkodzi mi jakoś.... co Wy myślicie o tym ?
 
kropeczka, ja bym też nie ryzykowała, lepiej niech lekarz zleci. A w ogóle robiłaś jakieś badania?

luska, pytałam sie w jaki sposób wygrałaś ten zestaw ;)

Tynka, szkoda, że tak masz. Może warto robić testy owulacyjne, wtedy będzie Ci prościej trafić :sorry:
 
moja gin przy mojej przedostatniej wizycie powiedziała, że przepisze mi clo, a na ostatniej już nie chciała, powiedziała, że jestem jeszcze młoda i za rok dwa, może 4 sama zajde w ciążę :/ a ostatnio miałam cytologie i wyszło, że mam jakieś zmutowane komórki w szyjce macicy, podejrzenie nowotworu było, ale powtórzyłam i jednak okazało się że te drugie wyniki są ok, jestem w grupie ryzyka podwyższonego, ale jest ok :) i po tej wizycie wyleciałam jak poparzona z gabinetu i juz nic nie chciałam tylko świętować, że będę żyć :)
i podejrzewają u mnie PCO ale moja zajebista gin, mówi żeby dać na luz i nie kierowała na inne badania...
wiem jedno....że NAPEWNO jak juz dostane i skończe @ to zmieniam lekarza :p
w sumie to chyba oczekiwałam, że powiecie żeby nie brać clo, bo nie jestem przekonana, czy chcem je brać bez badań właśnie:/
a najgorzej że jeżeli nawet wzięłabym clo i przypuszczalnie byłabym w ciąży to strasznie bym się martwiła czy wszstko z dzidzią ok....zwłaszcza, że siostra po clo zaszła i okazało sie że dziecko ma mnustwo wad genetycznych- nie wiem czy to ma coś ze sobą wspólnego, ale mimo wszystko się obawiam ...:/
cóż ....więc po @ idę do normalnego gin i wtedy zobaczymy co powie...na razie się wstrzymam z clo:/
 
Kropeczka!! Zamiast czekać na @ to Ty leć zmienić lekarza. Powinnaś mieć wywołaną @ i przeprowadzoną kompleksową diagnostykę, a tej, u której jesteś obecnie powinnaś pójść i opierdzielić ją tak, żeby buty jej pospadały. Nie czekaj na @ żeby zmienić lekarza. Działaj już teraz.
Clo nie trzeba się bać. Dzieci dzięki temu rodzą się zdrowe. Twoja sister miała pecha po prostu.
Clo należy się obawiać jeśli jest podawane osobie z pcos, bez pregnylu i bez monitoringu, bo grozi torbielami. I bardzo trzeba pilnować lekarzy, aby odpowiednio to stosowali bo widzę głupi trend do dawania clo jak witaminy c bez żadnych badań, monitoringu i preparatu na pęknięcie.
 
Zgadzam się z PanaKotka, trzeba zmieniać lekarza już teraz. Myślę, że marny z niej lekarz jak nawet cyklu Ci nie wyregulowala. Też bym nie chciała czekać 2-4 lata, już tyle czekacie.
 
Kropeczko, przeszłam przez wiele lekarskich rąk. Sama też już się długo staram. Dlatego nie czekaj. Za dużo czasu już straciłaś!
 
kropeczka, ja bym też nie ryzykowała, lepiej niech lekarz zleci. A w ogóle robiłaś jakieś badania?

luska, pytałam sie w jaki sposób wygrałaś ten zestaw ;)

Tynka, szkoda, że tak masz. Może warto robić testy owulacyjne, wtedy będzie Ci prościej trafić :sorry:

W konkursie rosmanowskim na stronie rosmana
 
reklama

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
818 tys
Do góry