reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania , dolki a co z partnerem?

reklama
VEZYREK nie daj sie prosic ukochanej. :laugh:
My juz zaczelismy staranka......a wczoraj mezus zabral mnie do sklepu prenatala zebym........mogla sobie zatanczyc z pluszowa owieczka na poprawienie humoru ;D
 
Kindzia100
jeszcze dzisiaj lyknela tabletke ale szczerze mowiac kazdego dnia sie zastanawiam ze moze by juz przestac z tymi tabletkami,ale jeszcze moje kochanie lyka .
Narazie przygotowac sie musimy na slub w sierpniu, ale jak czytam ze wy juz zaczeliscie sie starac to tez mnie to kusi do dzialania u nas :p
Jeszcze zobaczymy, Pozdrawiam :)
 
uuuuu to poczekajcie do PO slubu !!! Nie bedzie dobrze dla twojego " i love you" jak bedzie w ciazy podczas slubu.Szkoda zeby miala "ograniczenia" w tak waznym dniu ;)
 
Kindzia
Tez biore pod uwage ten aspekt tej sprawy. Czy nie poczekac az sie pobierzemy i w dniu slubu np odstawic tabletki. Taki wlasny prezent slubny :) daty slubu bedziemy pewni dopiero w przyszlym tygodniu w czwartek :)
Zobaczymy
Pozdrawiam
 
tu dziewczyny mają racje Vezyrku. mogę coś powiedziec na temat nieciekawego samopoczucia na początku ciązy ::) ::)
a przed ślubem kupa roboty no i sama imreza - trzeba miec siły i humor dobry!!
zacznijcie w noc poślubna :)
 
mysmy mieli "stracha" jakis miesiac lub dwa przed slubem.Myslelismy ze jestem w ciazy.(teoretycznie bylo to mozliwe,praktycznie raczej nie)Jerry nawet sie ucieszyl,zaoszczedzilo by mu to operacje i duzo kasy,ale ja nie chcialam.Tyle sie juz wyczekalam ze te dwa miesiace nie robily roznicy.Wy tez powinniscie poczekac bedzie przyszlej zonce "weselej" w dniu slubu ;)
 
W sumie racja przyszla zonka napewno bedzie chciala "wyszalec" sie na weselichu :) ... w koncu to bedzie Wasz pierwszy wspolny wielki dzien :) ... ale jak zaczniecie troche wczesniej dzialac to tez nic nie zaszkodzi .. ja pierwsze dwa tygodnie ciazy nie wiedzac ze jestem juz zafasolkowana tez poszalalam ;) oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu ;D
 
Witam Panie ktore zawsze dobrze radza ;)
Zgadzam sie ze fajnie by bylo w tak zwana "noc poslubna" zaczac prawdziwe starania. Bylo by to podwojne wielkie wydarzenie :) Hm............. czyli ze wrzesien juz stoi pod znakiem zapytania?? to teraz myslimy o sierpniu (moze i poczatku sierpnia) :)
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry