reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania , dolki a co z partnerem?

Elzbietko tylko moja przyszla zona lyka tabletki ktore lyka non stop,czyli nie ze np 21 i tydzien przerwy,tylko caly czas sie je lyka. Czy moze wtedy logiczne by bylo odstawienie tabletek od razu po okresie?? Teraz jej zostalo ze starego opakowania 7 tabletek, ale jak bylismy miesiac temu u gina to dostalismy opakowanie z 3 listkami czyli na kolejne 84 dni,co daje w sumie jakies 91 dni. listek ma 28 tabletek dodam ;) a my planujemy sie porbac na poczatku sierpnia, to moze skonczyc ten listek i jeszcze jeden polykac i wtedy?? Jak myslisz??
Pozdrawiam :)
 
reklama
Kurcze Vezyrej ja to jakać chyba zacofana jestem bo pierwszy raz słysze o anty tabl. że łyka się je non sto beż 7 dniowej przerwy :-[
 
Madziujka Nie ty jedna zacofana jesteś... :p ja też nie miałam o tym pojęcia....a moze to są te pigułki 3-fazowe, w których zmienia się poziom hormoników czy jakoś tak... ::)
 
Dolanczam do tych cicho-ciemnych ;D ... ja tez nie mialam pojecia ze takie tabletki istnieja ;) .. zreszta ja nigdy tabletek nie uzywalam  :-[ i nie mam zielonego pojecia w sumie co jak i kiedy ;D :D :D ;D
 
to sa tablety z jednym hormonem i co lepsze prawie wogóle nie ma @...(hihi poczytałam sobie). Jakieś tam brudzenia....
 
a no.... ale skoro chce sie dzidzi @ musi byc......
więc niech ta moja sie rozkręci bo ja chcę juz sie starać!
 
reklama
z tym ze przy cerazette nie wystepuje okres, bo trwa ciąża rzekoma....
czasami może byc w opakowaniu 28 tabl, ale tylko 21 jest antykoncepcyjnych, a te 7 to mąka ziemniaczana. tak zeby nie wyjsc z wprawy przy braniu tabl :)

Vezyr, jak sie zwą te wasze piguły?? cerazette??
 
Do góry